Skocz do zawartości

HALO 5 - Multiplayer: WARZONE (ustawki, dyskusje itp.)


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość DonSterydo

To byłoby nas 8 (wszystkie sloty obstawione):

 

1. Ja

2. Kreatyna

3. Kalafior vel brokuł

4. Kubson

5. Massło

6. Ves

7. Vex

8. Kowal

 

 

PS. Jak będziecie ok. 21.00 to dajcie znać, że jesteście gotowi.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Następnym razem dzielimy się na dwa teamy i gramy 4 vs 4 na Arenie bo prawie nikt nie ogarniał tych dużych map 8 vs 8 (dziura, skała, spadłem z klifu ;)). W Firefight zupełnie inaczej, bo wszyscy grają do jednej "bramki" ;)

 

Mazzeo tylko będzie musiał obiecać, że w teamie do którego trafi będzie grać stopami żeby wyrównać szanse ;)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Chciałem jeszcze zauważyć, sam dopiero na to ostatnio zwróciłem uwagę, że w tych kioskach poza jednorazowymi kartami na broń, pojazdy itp. można także ustawić permanentne ulepszenie na dany mecz (gdy mamy odpowiednią kartę w zestawie) - wszystkie można chyba ustawić dopiero po odblokowaniu piątego poziomu REQ, przynajmniej wszystkie jakie ja mam zaczynają się od piątego poziomu. Te "odbloki" zwiększają np. liczbę noszonych granatów czy amunicji, bazową ilość tarczy czy szybkość jej regeneracji. Gdy już to aktywujemy w danym meczu, to mamy te dodatkowe statystyki już do samego końca. Te konkretne karty mają nieskończoną ilość użyć, więc można z nich korzystać w każdym meczu. Dodatkowo - karty te nie zużywają punktów REQ, czyli można jednocześnie ustawić sobie dane ulepszenie i wziąć jakąś dodatkową broń.

 

Tylko nie mylić tych kart jednorazowymi ulepszeniami pancerza, szybkości itp. które zużywają posiadane punkty REQ.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...