Skocz do zawartości

HALO 5 - Multiplayer: ARENA (ustawki, customy, dyskusje itp.)


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

Gracie w playlistę anniversary throwback ? 

jest spoko, strzela się mega-miodnie, tylko jedna rzecz mnie boli... tam są same mapy z Forge'a, od których aż oczy bolą - i jest to Xbox One...

5  la temu na 360tce było to :
 



swoją drogą to jedyna moim zdaniem grywalna playlista w Riczu

uwiera mnie fakt, że gra miejscami tak śliczna jak H5 dostaje takie kasztany w postaci Forgeowych mapek, to jest lekkie przegięcie.




:frog: ... Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

Jak kiedys w prehistorycznych czasach, gdzies tak w erze mezozoicznej gralo sie na blasze w Quake`a 2 lub 3 CELOWO obnizalo sie jakosc grafy dla lepszej plynnosci. Znałem też  takich, którzy w Q1 grali w ogóle bez akceleratora grafiki (sic!). Piksele byly wielkosci trampka! :lol: Widac, ze wielu z Was zapomnialo o tym :teehee:  Mi w H5 takie mapy jak np White Cell, czy  jak w filmiku kompletnie nie przeszkadzaja, bo gigantyczny, przemocarny gameplay, skupienie na grze, movemencie, strzelaniu, pilnowaniu wyniku sprawia, ze na wyglad mapy w ogole nie zwracam uwagi ;)

Odnośnik do komentarza

Znam tego Pana z wielu ViDoc'ów. szkoda, że nie będzie go przy pracach nad 6 częścią..
 
/eot


ja podtrzymuję to co napisałem: nie bawi mnie szczególnie oglądanie całych map złożonych z 10polygonów.
piątka ma baaardzo dużo aren do multi i większość z nich wygląda rewelacyjnie - na nie chcę patrzeć, natomiast gdy ładuje się coś z Forge to ulatuje chęć dalszej rozgrywki

napatrzyłem się 3lata na Halo, bo grałem dla gameplayu 
już mi styknie... 

Odnośnik do komentarza

Jestem po moim pierwszym team slayerze. Po 20 sekundach od włączenia gry, już mogłem grać. Płynnie, bez zbędnych pierdół, z fantastyczną fizyką granatów, z satysfakcjonującymi jak to zwykle bywa w broniami na małej mapie i w 60 fps.

 

:banderas:

 

Tylko coś mam problem z doborem schematu sterowania. W H3 zawsze grałem tak, że melee miałem na B i szukam czegoś podobnego.

Odnośnik do komentarza

- uderzenie przeciwnika w plecy odpali animację egzekucji

- zoomując będąc w powietrzu sprawisz, że Twoja postać zawiśnie w miejscu na krótką chwilę

- będąc w powietrzu i przytrzymując przycisk uderzenia wykonasz ground pound

- możesz wspinać się po krawędziach naciskając skok

 

Na mapie możesz znaleźć, regenerujące się w 2 minuty od zebrania, overshield i niewidzialność. Nie ma żadnego presetu jeśli chodzi o arenę: każdy zaczyna tak samo, różnią się ewentualnie skórki broni i postaci.

 

Takie bajery możesz sobie odpalać w WarZone, czyli multi na ogromnych mapach z określonymi zadaniami do wykonania: odbicie bazy, zniszczenie NPC-ów zabijając przy okazji przeciwną drużynę etc. W moim odczuciu chaos i osobiście gram tylko w arenę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...