Skocz do zawartości

Raptor

HALO 5 - Multiplayer: ARENA (ustawki, customy, dyskusje itp.)

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wieczorem miałem problem z profilem w mp. tzn. nie synchronizował mi go. Miał ktoś tak z was wczoraj?

Gra na xox wygląda lepiej. Tekstury ostrzejsze z bliska, z daleka spartanie też są wyraźniejsi.

Edytowane przez bloody_gipsy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja to się qrewsko obawiam powrotu. Cała nadzieja w tym, że wraz z premierą koksa wróci wielu równie zardzewiałych graczy co ja ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Łee czyli na konsolach zaczyna się robić podobna przewaga jak w graniu na PC. Gdzie osoby z niższymi FPS i mniej czytelnym obrazem dostają po (pipi)e .

Nie ale zmienia się jakość grania w jedną grę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ta gra trzyma 60 klatek w one więc tylko grafika jest trochę lepsza ale nie tak żeby jakoś nagle trafiać dużo lepiej. Poza tym jak grasz z randomami to może 1 na 1 to ma jakieś znaczenie ale jak dopadnie cię dobra drużyna to żadne 4k ci nie pomoże.

Równie dobrze taką przewage może dać ci tv z niskim lagiem, majacy lepszy obraz albo większy.

Edytowane przez bloody_gipsy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

chętnie zagram 

pograłem ostatnio chwile i rzeczywiście BR-ka została niewielki, acz zauważalny downgorad.  Jedyne racjonalne wytłumaczenie z jakim się spotkałem jest takie, że jest to związane z nadejściem nowego patcha który umożliwi zabawę na LANie. Gdzie nie ma żadnych opóźnień i tam faktycznie nowy balans mógłby dawać radę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta