Skocz do zawartości

HALO 5 - Multiplayer: ARENA (ustawki, customy, dyskusje itp.)


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.11.2020 o 11:48, devilbot napisał:

A jak się gra w 5 ten pistolecik to odpowiednik battle rifle bo mnie wkurza start z karabinem maszynowym?

No pistolecik kozak. 

Przeszedłem singa więc trochę lepiej ze sterowaniem. 

Odpaliłem multi i nabilem 27 kili. Myślę sobie nie jest źle. No ale jak już w drugim meczu dobrało ludków z platyna? (złoty był ostatni u nich xD) to nie było co zbierać, wyszukało dwa takie mecze i wyłączyłem xD chciałem spróbować Warzona ale nic nie mogłem wyszukać :(

Odnośnik do komentarza

magnum = życie

 

podstawowa broń w multi

4 minuty temu, Szymek napisał:

No ale jak już w drugim meczu dobrało ludków z platyna?

 

jest duże rozwarstwienie skilla, jak będziesz grał na platynie/diamencie to czasem dobiera ludzi z Onyxu i Championów i wtedy to generalnie :reggie: 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Szymek napisał:

Chcesz mi powiedzieć że wczoraj to ja ze średniakami grałem i gdzieś tam czekają prawdziwe kozaki? no to pięknie xD już wczoraj wystarczyło nie trafić jednej kulki i każdy pojedynek w dupe :)

Nie żebym był jakimś wymiataczem ale czasem jak dobierze raz na ruski rok typów z goldami to czuję się jak w wariatkowie, co oni odpierdalają to głowa mała. Przypomina to olimpiadę kretynów z Monty Pythona. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Panowie, wkrecilo mi sie nagranie czegos ala forumowe Red VS Blue. W sumie nawet z Team: Blue, Red i Green jak wiecie o co chodzi. Mam osobiscie talent pisarski ktory pochwalil Sciera z PE po wyslaniu mu mojej recenzji pierwszego Crazy Taxi i poza tym mam teraz kreatywny okres czasu i duzo wolnego. Wpadlo mi do glowy troche pomyslu i nie wydaje mi sie to gorsze od poczucia humoru w oryginalnym Red VS Blue. Mozna by bylo skrecic nawet 3 teamy od Sony, Microsoftu i Nintendo ala CW. Wpadl mi do glowy moj koles: Dunczyk, medyk z Team Red z dyskusyjnym wyksztalceniem medycznym i specjalista do spraw uzaleznien. Ja bym w to wszedl all in, jest ktos chetny? 3-4 osoby do teamu by wystaczyly @Paolo de Vesir Wchodzisz w to? xDDD

 

EDIT: Jak nie zbierze sie teamu to da mi ktos namiary na jakis spoko team PL/EN do ktorego moglbym dolaczyc?

 

Spoiler

@MaZZeoSorry za oznaczenie ale musze zapytac, jak znajdzie sie troche dobra w Twoim sercu to dasz mi namiary? Pls xd

 

Edytowane przez Sven Froost
Odnośnik do komentarza

@Sven Froost dzięki za zapro, ale dzięki. Nieszczególnie przepadam za grą zespołową, ani chatami głosowymi, więc nie mógłbym regularnie brać udziału w takich eventach. No ale powodzenia życzę i warto trenować przed infinite. :lapka: 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...