Skocz do zawartości

HALO 5 - Kampania & Cooperative (fabula, ustawki na coop, porady itp.)


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

wspolczuje - sam jestem ciekaw czy wpadnie bo przechodzenie kampani z najglupszym AI jakie ostatnio widzialem w grach do najprzyjemniejszych nie nalezy.
Dawno nie gralem w singla w HALO i zmeczyla mnie tez jego formula - zolnierze przyszlosci wiecznie wybieraja sie z 2 magazynkami na trudne misje, wiecznie nie ma czym strzelac i trezeba biegac po mapie jak debil szukajac jakiejs pukawki - bosowie jak w kazdej poprzedniej czesci - 1 boss walka z dozorca, 2 boss - walka z 2 dozorcami, 3 boss - walka z 4 dozorcami - no (pipi) ludzie! Jak zwykle zmarnowany potencjal, pewnie dlatego juz pol roku probuje skonczyc.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jestem w trakcie maratonu ze wszystkimi częściami serii, ogrywam obecnie po raz trzeci Halo 5 i jestem absolutnie przekonany, że Halo 5 to najgorsza część serii pod względem kampanii. 

 

Jest kilka jasnych punktów: zwiększona mobilność, lepszy level design niż w czwórce. Ale to jak jak cała gra wypchana jest z całego ducha serii, jak mało frajdy sprawia rozgrywka i jak wkurzający są tzw. "bossowie" to jest dramat. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Mi się dużo bardziej podoba od 4. O wiele lepsza muzyka i całkiem ciekawa fabuła. Mam nadzieje ,że należycie pociągną ten wątek a nie ojejku ja nie wiedziałam ,że to złe teraz już rozumiem:d

 

Brakuje mi jedynie epickich momentów, trójka pod tym względem była świetna.

 

Ogromną wadą jest krótka kampania, najkrótsza ze wszystkich części.

 

Po 4 bałem się ,że seria się stacza jednak w piątce czuć ducha serii. Ciekaw jestem co pokaże część 6. Strasznie mało jest Master Chiefa, szkoda.

Odnośnik do komentarza

Ukukuki przypomniał mi moją wstydliwą pełną goryczy opinie gdy ogrywałem Halo 5 na Legendary i musiałem kolejny raz z kolei walczyć z Wardenem

 

Oczywiście większość wad pozostaję wciąć aktualna (zatracenie militarystycznego klimatu, słaba fabuła która zamiast kontynuować wątki świetnej fabularnie czwórki całkowicie je porzuca, niepotrzebne zbędne postacie, niewykorzystany potencjał squad base mechanics). Ale jest też wiele dobrych rzeczy o których pisałem wcześniej. Powiem więcej na tyle dobrych że z chęcią przejdę piątkę po raz czwarty. Stęskniłem się nawet za walką z Wardenem i tym morderczym tańcu gdzie liczy się rytm i wyczucie przeciwnika i każdy błąd skutkował śmiercią

 https://www.youtube.com/watch?v=D91IHp4Z2vo&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

 

patch dla KOXa już wyszedł 

 

 

i ciekawostka po zwolnieniu Briana Reeda za tragiczną fabułę Halo 5 nowym Narrative Diirector został Paul Crocker, odpowiedzialny za serie Arkham w Rocksteady. Nareszcie ktoś z doświadczeniem w grach... 

Edytowane przez asax
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...
5 minut temu, 20inchDT napisał:

Znajdą się chętni na przejście kmapanii na legendary? Jakby dało radę, to i czachy bym chciał pozbierać przy okazji :)

Pytanie kiedy? Ja dopiero po świętach bym mógł (chyba, że jakoś teraz w ten weekend i następny) 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, _Be_ napisał:

Pytanie kiedy? Ja dopiero po świętach bym mógł (chyba, że jakoś teraz w ten weekend i następny) 

Myślałem o weekendzie, ale jak nie zbierzemy 4 osób (bo chyba w tyle można grać?), to możemy i po świętach. Tylko muszę jakiegoś HS ogarnąć, bo mój oficjalny się rozwalił xd

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...