Skocz do zawartości

HALO 5 - Kampania & Cooperative (fabula, ustawki na coop, porady itp.)


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_

Ja skończyłem dwa razy, raz sam, raz szybki run w co-opie ale legendary nie ruszałem więc bardzo chętnie. Generalnie mam taki plan, że chce przejść całość H:MCC z kumplem bo kiedyś zaczeliśmy trójkę i grało się fajnie więc jest plan kontynuowania ale H5 zweryfikowałbym bo te dwa razy były dla mnie dość słabym przeżyciem w singlu, ale może coś się zmieni? To by się przydała czwarta osoba jeszcze, jakie godziny w ten weekend? Sobota wieczór?

Odnośnik do komentarza

Ja, swoim zwyczajem, przeszedłem piątkę kilkukrotnie w tym dwa razy sam na Legendary. Ogólnie bardzo lubię serie i jej "sandboxową" strukturę. Podoba mi się to że do wielu etapów można podchodzić na różne sposoby. Piątka pod tym względem jest całkiem niezła i dlatego mam wrażenie że  z każdym przejściem zyskuje w moich oczach (no może z wyjątkiem pojedynków z Wardenem xD). 

 

U mnie sobota wieczór odpada, nie ma mnie wtedy w domu. Preferowałbym, jeśli wam to odpowiada, piątek lub niedziela wieczór. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
4 minuty temu, oni napisał:

Preferowałbym, jeśli wam to odpowiada, piątek lub niedziela wieczór

Dla mnie wstępnie ok jest i piątek i niedziela ale to może się zmienić, ale póki co jestem na tak. 

 

@20inchDT a ty jak?

Odnośnik do komentarza

@oni

@20inchDT A miałem pisać, że dziś pewnie nie znajdę czasu na kupienie HS'a. Może być niedziela. Jak będziecie mieć czas, to moglibyśmy zacząć nawet wcześniej. Przejrzałem wczoraj listę achievementów i chyba jednak legendary nie będzie konieczne, bo i tak trzeba przejść solo ;p Jeżeli wolicie obniżyć poziom do hardcore, to nie mam nic przeciwko. Chciałbym przy okazji zebrać jakieś mniej upierdliwe/wymagające co-op czachy i achievementy typu "zamorduj dwóch wrogów w tym samym czasie", bo solo nie da się tego zrobić.

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...
  • 1 miesiąc później...

Ogrywam wlasnie kampanie H5, zaczelem na heroicu. Panowie, to jest to :banderas:Ogrom mapy, swietne pojazdy, super muzyka i audio, rewelacyjne wykonanie i design, dodane nowe ruchy ktore swietnie sie sprawuja, idealne sterowanie stworzone kompletnie pod konsole. Jak dla mnie ideal konsolowego FPSa, mialem szczekopad jak w to gralem. Bez 2 zdan krol konsolowych FPSow, widac ze inne strzelanki byly stworzone pod PC a nie pod konsole wiec moge smialo stwierdzic ze krol byl i jest tylko jeden

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
5 godzin temu, Sven Froost napisał:

Ogrywam wlasnie kampanie H5, zaczelem na heroicu. Panowie, to jest to :banderas:Ogrom mapy, swietne pojazdy, super muzyka i audio, rewelacyjne wykonanie i design, dodane nowe ruchy ktore swietnie sie sprawuja, idealne sterowanie stworzone kompletnie pod konsole. Jak dla mnie ideal konsolowego FPSa, mialem szczekopad jak w to gralem. Bez 2 zdan krol konsolowych FPSow, widac ze inne strzelanki byly stworzone pod PC a nie pod konsole wiec moge smialo stwierdzic ze krol byl i jest tylko jeden

Nawet te 5 lat temu ta kampania była tylko poprawna ale plus za entuzjazm. 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
1 minutę temu, Aleks napisał:

Po czterech misjach co mogę pochwalić, to bardzo dobre 'czucie' broni. Każda pukawka ma moc. Dobry balans. Chyba najlepsza część pod tym względem. Ogólnie, to z każdą odsłoną czuć progres.

Właśnie to czucie broni to najlepsza rzecz w h5. W innych fps masz jakieś karabiny, semi auto i kupę szajsu, z którego strzela się praktycznie tak samo. Tutaj każda broń ma inne parametry, poza tym inne staty za strzelanie w nogi czy w łepetynę.

22 minuty temu, Czezare napisał:

Kampania była do niczego, ale multi rządziło i rządzi nadal.

Tak rządzi jeśli przywykniesz do kolesi w sombrero lub hamburgerów. 

Odnośnik do komentarza

Jako fan magnuma z 1-ki czuje sie jak w domu strzelajac z kilku spluw ktore maja podobny feeling :) Ze wszystkiego z kampanii czego nie ma w multi jak narazie wrazenie zrobila na mnie muzyka, tytulowi Guardiansi, to co jest fajne w HALO czyli momenty kompletnego spokoju no i to jak John sie wpienil idac na randke jak mu braciak wyskoczyl ze ma natychmiast wracac do domu bo matka czeka z obiadem :D 

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy później...
  • 11 miesięcy później...

Wlasnie skonczylem kampanie i mam mindfuck ale negatywny. Czy w zakonczeniu chodzilo o to ze

Spoiler

Cortana przejela kontrole nad guardiansami i sie gdzies zmyla a jej plan sie ostatecznie nie udal? Czy chodzi o to ze jej plan jest dalej w toku a infinity udalo sie uciec a ciag dalszy jest w ksiazkach?

Gralo sie fajnie a szczegolnie podobal mi sie feeling broni i ich roznorodnosc. Ogolnie udane HALO ale sa lepsze czesci

Odnośnik do komentarza
Spoiler
W dniu 30.10.2022 o 15:16, Sven Froost napisał:

Cortana przejela kontrole nad guardiansami i sie gdzies zmyla a jej plan sie ostatecznie nie udal? Czy chodzi o to ze jej plan jest dalej w toku a infinity udalo sie uciec a ciag dalszy jest w ksiazkach?

 

to drugie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.