Skocz do zawartości

pic3k

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Bullet Soul pojawi się na steamie 7 kwietnia,gra będzie zawierała wszystkie DLC z xboxa 360.

http://store.steampowered.com/app/544580/

header.jpg?t=1488820655

 

 

 

Super Galaxy Squadron został zaktualizowany do finalnej wersji Super Galaxy Squadron EX TURBO,za darmo dla posiadaczy poprzednich wersji gry.

http://store.steampowered.com/app/345860

ss_15622e4485853649a62c54c8c26eb51873023

 

 

Chłopaki z Grasshopper Manufacture zapowiedzieli wydanie odświeżonej wersji gry Sine Mora.Gra Sine Mora EX z nowymi trybami arcade i story pojawi się latem tego roku na PS4/XB1/PC.Grywalne demo będzie dostępne na PAX East 2017 w Bostone od 10 do  12 marca

ss_9ebe7cd7f6dea7e9348ce1bc6d7e856c1eefa

Edytowane przez pic3k
Odnośnik do komentarza

Danmaku Unlimited 3 będzie dostępny na steamie 9 marca.

Dwojka teraz na steamie za 99 centow gdyby ktos chcial.

 

Ja sobie odpalilem moja ulubiona gre z gatunku, niesmiertelny tytul, ile ja w niego gralem z kumplem w coopie :banderas: Jak ktos nie zna, albo nie grał, to na gog jest za darmo.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Jak lubisz Raidena to tak. Ja lubię, jednak preferuję stare Raideny w 2D. Caladriusa wziąłem - nie jest to gra, którą mam ochotę masterować, po prostu raidenopodobny shmup (ta sama ekipa robiła, stąd podobieństwo) tyle że z lżejszym settingiem.

 

Polecam Gareggę, tam sam scoring system rozkminić to jest masa zabawy. Chociaż nie wiem jak wypada wersja na nowsze konsole - na PCB-ka niestety żal mi kasy (~7-8k pln), ale Saturnowa wersja sprawia wrażenie arcade perfect i to nią się bawię.

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 3 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Esprade w wersji konsolowej to szmupowy nius roku. Polecam Esprade jak i następne gry z tej serii czyli Espgaluda i Espgaluda 2. Ta seria to imo najbardziej przystępne strzelaniny od Cave.

 

To ze sztosów które nigdy nie wyszły na konsoli zostanie jeszcze Progear też od Cave ale chyba licencje ma capcom bo gra wyszła na CPS2 no i Armed police batrider.

Odnośnik do komentarza

Goście z M2 przeprowadzili w Japonii ankietę i najwięcej głosów dostały gry : Batrider , ESP Ra. De. i Progear no Arashi ,więc może to będą następne gry w serii.Szkoda tylko że M2 ShotTriggers jeszcze nie wylądowało na steamie, powodem jest zgodnością między systemami Windows 7 i 10,i problemy z dostosowanie portu do obu tych systemów.Więcej można się dowiedzieć z wywiadu z szefem M2 Naoki Horii.

http://shmupemall.com/interviews/interview-naoki-horii-m2-ceo-18616.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.