Skocz do zawartości

Twilight Princess HD


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem że na Directcie z NoA pokazali oficjalną okładkę czy cu? Jeżeli to ona to szczerze podoba mi się bardziej niż oryginaln, która była mdła i bez polotu. Dla mnie najlepszą Zeldą jest WW ale w TP znacznie bardziej zagrywałem się na GaCku więc dzięki normalnemu sterowaniu na Wii U tym chętniej po nią sięgnę (który to już raz? Zejdzie tak z 10-ty....). Czy tylko ja mam wrażenie że Ninny coraz to fajniejsze limitki prezentuje? (jak nic pójdę z torbami).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Na razie samej gry wielkie G pokazali (zresztą jakość filmików z YT i tak pozostawia wiele do życzenia) ale tak czy siak czy kiedykolwiek Big N żądało sobie nawet za remake'i ceny niższej niż 40 Euro? I tak dziwi że nie jest to full price czyli 220/230zł a obstawiam iż bundle z Amiibo nie przekroczy 199zł.

Odnośnik do komentarza

189 plus amiibo, taką mam cichą nadzieję.

 

Szkoda że trochę nie podsycili kolorów w TP, tak jak to zrobili w Majorze. Nie ma bata, trzeba będzie kupić - fajnie będzie wrócić do tych dungeonów (choć niektóre były przytłaczające dołujące, szczególnie z tą muzyką).

Odnośnik do komentarza

Nie da się policzyć ile Zelda ma świetnych kawałków. Jest tego po prostu za dużo. 

 

To jest piękne i takie TPowe.

 

 

 

A słuchając tego od razu człowiek czuje się lepiej :P

 

 

Nic tylko podgrzać kakałko i grać przy prószącym śniegu za oknem ^.^

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Ja wówczas posiadając Limitowanego GaCka z Re ogrywałem się pierwszy raz w Zelde TP również na zimę tyle że 8 lat temu i miałem podobnie (moja dziewczyna nie lubi zimy ale ona po prostu nie zna jej sensu istnienia jak my xD). Growy kocyk, wspaniała gra i śnieg za oknem to czysta radocha :D (w tym roku będzie to dla mnie Zelda: ALBW). 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

 

Nic tylko podgrzać kakałko i grać przy prószącym śniegu za oknem ^.^

No ja właśnie grałem w zimie z 9 lat temu, tuż przed świętami jakoś. Wróciłem ze szkoły, właściwie to chyba byłem na wagarach w knajpie z kumplami, a tu gierka na mnie czeka w skrzynce (wysłane zwykłym). Gruba warstwa śniegu za oknem, odpaliłem swojego platynowego Gacława i usiadłem w fotelu przykrywając się moim ulubionym kocykiem. I tak przegrałem z 6-8 godzin przy pierwszym posiedzeniu. Piękne czasy.

 

:fsg:

Odnośnik do komentarza

Patrzę właśnie na szarugę za oknem i wspominam dawne zimy. Rzucało się śnieżkami, zjeżdżało na jabłku z parkowej górki, mój pieseł uwielbiał biegać po śniegu i przynosić mi różne śmiecie. Granie w gierki przy pruszącym śniegu było magiczne, tak jak mówicie, ciepły koc, kakałko i magia Nintendo bijąca z wielkiego kineskopu. Co się stało się, gdzie jest śnieg? Przypomniała mi się stara piosenka Kazika z tekstem "Kolejna zima, a śniegu ni ma. Ja tego nie mogę wytrzymać" :)

 

Twilight Princess na Gacka otrzymałem pocztą we środę 3 stycznia 2007. Musiałem kupić na Allegro od niejakiego YuSuzuki. Gościu chyba z UK sprowadzał i trzeba było chwilę czekać. Wykosztowałem się, wyczekałem, ale nie żałuję ani trochę. Miałem oczywiście pre-order w Ultimie (złożony w 2005,hehe) ale nie przydał się. Nie mamy gierki i nie wiemy kiedy będziemy mieć. Super sklep (pipi)o!

 

Gra bardzo mi się spodobała i grałem jak opętany przez cały styczeń. Oczywiście swoim ślamazarnym sposobem, wszędzie musiałem zajrzeć i wszystko wykonać. Szalenie spodobała mi się druga połowa gry od potyczki ze Skull Kidem. Moje ulubione dungeony to Arbiters's Grounds, Temple of Time i City in the Sky. A ulubiona miejscówka to jeziorko z rybkami.

Odnośnik do komentarza

Kakałko się rozlało i zobaczyłem brązowo-szaro-zółte rozmazane gów,no które tak bardzo chciało być nowa Ocariną ale mu nie wyszło.

 

No ale muzyczka z trailera wspaniała. Ostatni dungeon też dobry.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Kakałko się rozlało i zobaczyłem brązowo-szaro-zółte rozmazane gów,no które tak bardzo chciało być nowa Ocariną ale mu nie wyszło.

Ogólnie zgadzam się z opinią, co nie zmienia faktu, że jakakolwiek Zelda w połączeniu z dzieciństwem i zimą to jedno z najprzyjemniejszych nostalgicznych wspomnień.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...