Skocz do zawartości

Twilight Princess HD


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

To tylko przegryzka przed prawdziwą Zeldą jaka nadejdzie przyszłej zimy i nikt nikomu nie karze kupować tego remastera bo dzięki wstecznej kompatybilności każdy może kupić używaną TP za te 30zł i gameplayowo będzie dalej to samo....Ja tam czekam bo lubię tą serie i jak bardziej preferuje cel-shadingowe odsłony tak przy TP również spędziłem świetnie czas i chce to powtórzyć używając do tego normalnych przycisków jak w wersji na GC.

Odnośnik do komentarza

Taki remaster to właśnie szansa, żeby gameplayowo to nie było to samo. Po WW HD aż się nie chce wracać do wersji z GCN i wersję na WiiU oceniam o pół oczka wyżej.

 

Niech tutaj będzie tak samo, bo jeżeli ograniczą się do podciagnięcia tekstur to będzie słabo.

Odnośnik do komentarza

 

Co za genialny kawałek! Jak się cieszę, że ta seria dopiero przede mną i zaczynam swoją przygodę właśnie od TP. Jeszcze 2-3 tygodnie i zaczynam grac!

Z ciekawości, skąd decyzja aby zacząć od TP?

 

Wii to pierwsza konsola Nintendo jaką mam (miałem przez chwilkę GC, ale tego epizodu nawet nie liczę bo nic na nim nie przeszedłem) także miałem do wyboru tylko TP albo SS (ale że ta druga jest tak droga to padło na TP). Najchętniej ograłbym WW HD, ale na to jeszcze kiedyś przyjdzie czas.

Odnośnik do komentarza

Minumum 150zł za uważaną przez 95% za najgorszą Zeldę? Pier.dolę te Nintendowskie ceny za gry które mają po parę lat.

 

Ale jest druga strona medalu, kupujesz za dużą cene żeby potem sprzedać za podobną no chyba, że do kolekcji wtedy trochę boli. 

Odnośnik do komentarza

@XM, Figaro

 

Podobnie jak Dobos Mój drugi Skyward Sword wraz z OSTem zakupiony został za 120zł z przesyłką pod koniec zeszłego roku tuż po nabyciu Wii U. To że obecnie jest posucha nie znaczy że ceny takie są cały czas, wystarczy często zaglądać na allegro bo naprawdę dobre aukcję znikają w ciągu kilku minut. Wind Waker'a HD kupiłem za 110zł i to na forum PE gdzie wielu uważa że do tej pory trzeba wyłożyć minimum 140zł (o MK8 już nie wspominając). 

 

A i proszę XM nie grałeś to nie powołuj się na polaczkowate strony nikogo, które Wiilota wziąć do ręki nie potrafią. Najlepszy tytuł wykorzystujący Wii Motion Plus, cholernie ciekawe dungeony, najładniejsza gra na Wii tuż obok SMG2 jak i genialny w swojej prostocie system craftingu. Wedle gamerankings 4-ta najwyżej oceniana Zelda ever ale co tam. Przejdziesz to wtedy wypowiedz się na temat tej odsłony gdzie hate wziął się bo ludzie zwyczajowo grać Wiilotem nie potrafią (sad but true). Dla mnie jest to obok Wind Wakera druga najlepsza odsłona w historii serii (jakby kogoś interesowało to tutaj podaje link do mojej recenzji: http://tiny.pl/ggjzr

 

 

P.S. @Figaro jeżeli chcesz komuś obciągnąć to proszę ale za pomocą jakiejś ładnej koleżanki bo chłopcy to nie mój rejon ;-] a i jak tylko pojawi się Zelda: SS do 120zł to z miejsca podeślę Ci linka na pw czy gdziekolwiek chcesz abyś uwierzył  :sir:

Odnośnik do komentarza

@XM, Figaro

 

Podobnie jak Dobos Mój drugi Skyward Sword wraz z OSTem zakupiony został za 120zł z przesyłką pod koniec zeszłego roku tuż po nabyciu Wii U. To że obecnie jest posucha nie znaczy że ceny takie są cały czas, wystarczy często zaglądać na allegro bo naprawdę dobre aukcję znikają w ciągu kilku minut. Wind Waker'a HD kupiłem za 110zł i to na forum PE gdzie wielu uważa że do tej pory trzeba wyłożyć minimum 140zł (o MK8 już nie wspominając). 

 

A i proszę XM nie grałeś to nie powołuj się na polaczkowate strony nikogo, które Wiilota wziąć do ręki nie potrafią. Najlepszy tytuł wykorzystujący Wii Motion Plus, cholernie ciekawe dungeony, najładniejsza gra na Wii tuż obok SMG2 jak i genialny w swojej prostocie system craftingu. Wedle gamerankings 4-ta najwyżej oceniana Zelda ever ale co tam. Przejdziesz to wtedy wypowiedz się na temat tej odsłony gdzie hate wziął się bo ludzie zwyczajowo grać Wiilotem nie potrafią (sad but true). Dla mnie jest to obok Wind Wakera druga najlepsza odsłona w historii serii (jakby kogoś interesowało to tutaj podaje link do mojej recenzji: http://tiny.pl/ggjzr

 

 

P.S. @Figaro jeżeli chcesz komuś obciągnąć to proszę ale za pomocą jakiejś ładnej koleżanki bo chłopcy to nie mój rejon ;-] a i jak tylko pojawi się Zelda: SS do 120zł to z miejsca podeślę Ci linka na pw czy gdziekolwiek chcesz abyś uwierzył  :sir:

Spoko, jak przejdę TP i mi przypasuje to na pewno rozejrzę się za SS i dam znać czy mi się spodobało. :)

Odnośnik do komentarza

Spoko, jak przejdę TP i mi przypasuje to na pewno rozejrzę się za SS i dam znać czy mi się spodobało. :)

Jeżeli nie podpasuje Ci TP to polecam nie skreślać serii i spróbować którejś z innych gier, najlepiej 2D: Link's Awakening lub Oracle of Ages.

Edytowane przez chmurqab
Odnośnik do komentarza

Nie musi ale jednak wyższy poziom trudności jedynie poprawia jakość samego gameplayu w Zeldach i śmiem twierdzić iż jeżeli w TP przeciwnicy byliby tak zażarci jak w wieży wyzwań to gra zyskałaby na tym tak jak zyskuje Wind Waker i Skyward Sword na hero's mode (żadnych serduszek w plenerze, wytrzymalsi oraz bardziej zacięci przeciwnicy - tylko Ty i przygotowany przez gracza ekwipunek). 

Odnośnik do komentarza

Poziom dla mnie jakiś sens ma tym bardziej ze na tym "standardowym" ograłem a jak znam życie np. z MP po Vetranie na początek normal był jak flaki nudy a potem esencja Hyper Mode  co było jak nowa gra więc podniesienie i możliwość wyboru ma sens.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...