Skocz do zawartości

Wsteczna Kompatybilność- lista gier, pytania i odpowiedzi


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
3 godziny temu, Matriks_1111 napisał:

A był GP za złotówkę, to nie kupiłeś :potter:

Nie chodzi o to, za ile był GP tylko o to, że po prostu nie mam ochoty płacić co miesiąc za dostęp do jednej gry, która mnie interesuje. Miałem dwa miesiące GP, ale czasu na granie mało i tym samym liznąłem NG, zobaczyłem, że wygląda to bajecznie na XOS i chciałbym mieć na własność. Jednak MS wie lepiej i zablokował nam gierkę, bo tak. Jestem z tego powodu wkurzony jako konsument.

 

Może jest na forumku ktoś z UK, kto kupi gierkę jako gifta w zamian za zwrot kosztów?

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Bzduras napisał:

Nie chodzi o to, za ile był GP tylko o to, że po prostu nie mam ochoty płacić co miesiąc za dostęp do jednej gry, która mnie interesuje. Miałem dwa miesiące GP, ale czasu na granie mało i tym samym liznąłem NG, zobaczyłem, że wygląda to bajecznie na XOS i chciałbym mieć na własność. Jednak MS wie lepiej i zablokował nam gierkę, bo tak. Jestem z tego powodu wkurzony jako konsument.

 

Może jest na forumku ktoś z UK, kto kupi gierkę jako gifta w zamian za zwrot kosztów?

Jak tak się da to mogę Ci pomóc. Pisali w innym temacie, że gift kupiony na UK nie pójdzie na regionie PL.

Odnośnik do komentarza

Tak jak yab pisze, nigdzie w Polsce jej nie ma. Zdrapka może okazać się kolejnym wywaleniem pieniędzy w błoto (PayPal miał działać bez problemów, no ale jednak nie), yebać Microsoft.

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bzduras napisał:

Sprawdzone, wywaliłem z 50 cebulionów na płatne VPN i zawsze przy pobieraniu opłaty z konta jest błąd.

 

a dodawałeś adres rozliczeniowy dla danego regionu?

 

ja miałem tak z giftem na turcję - przy próbie realizacji wywalał błąd, dodałem jakiś adres z google i zaskoczyło bez problemów

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, maciekww28 napisał:

 

a dodawałeś adres rozliczeniowy dla danego regionu?

 

ja miałem tak z giftem na turcję - przy próbie realizacji wywalał błąd, dodałem jakiś adres z google i zaskoczyło bez problemów

Jakiś pierwszy lepszy hotel z Londynu który wyskoczył w guglach posłużył mi za dawce adresu.

 

W końcu, do jasnej... Kolega z UK podpiął swojego PayPala pod moje konto i kupił. Jak na razie to jedyny działający sposób na zdobycie NGB w cyfrze, jaki znam.

 

LDrdbDi.png

Edytowane przez Bzduras
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Teoretycznie tak, w praktyce nie mam pojęcia, czy Ci zadziała emulacja bycia brytolem. Nawet nazwisko sobie ustawiłem na jakieś żydowskie w nadzieji, że się Gates z ekipą posrają i dadzą jednemu z Iluminatów dostęp do giercy, no ale nie pyknęło.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...