Skocz do zawartości

EA Sports UFC 2


Frredy

Rekomendowane odpowiedzi

Gram na x1, w ostatnie ufc grałem jak robiła je firma thq. Wrażenia są pozytywne.

 

- stojka jest wg mnie bardzo ciekawa, dużo zależy od energii zawodnika, generalnie jeśli walisz na pałe to nic nie zdziałasz. Każdy ruch trzeba przemyśleć jedyne co mi się lekko nie podoba to jak głowa miga to nie można dogonić przeciwnika i go dobić, czasami się uda ale raczej rzadko.

 

- klincz elegancki wiesz jak się bronić to ogarniesz tak samo kiedy atakować. Minus to chyba nie ma znaczenia czy jest gość pod klatka czy dalej, pamiętam ze w starych ufc można było docisnac do klatki albo poruszać się w klinczu, tu narazie się nie spotkałem.

 

- efektywne odbicia od klatki mianowicie jak zawodnik umie to np kolano na głowę wchodzi po odepchnieciu się od klatki i (pipi) (pipi) (pipi)

 

- walka w parterze spoko idzie się nauczyć i sierpy w parterze tez wchodzą tylko trzeba się dobrze ustawić i trafić w momencie jak przeciwnik nie robi przejścia. Jest jedna taka pozycja nie wiem jak się nazywa ale wygląda to tak jakby typek modlił się do Allaha a drugi leży na nim i okłada go garściami i ta pozycja nie jest do obronienia. Allahu akbaru zawsze dostaje w kask

 

- tryb ut to kozak można zrobić fajny team i do tego online cały czas wciąga jak cholerę

 

 

PS sory za pisownię ale pisze na kom

 

 

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...
UFC 2 to jakas zenada w Ultimate Team. W gruncie rzeczy jestem noobem, nie potrafie w to grac i ciagle sie ucze, ale... Po kazdej walce sprawdzam swojego przeciwnika i co? 2 walki w karierze postaci, wszystko wymaxowane, najlepsze moves. A ja juz mam record 2 wygrane na prawie 30 przegranych, kupilem nawet dwa packi po 4zl bo mialem troche kasy na koncie PSN. I po tych 30 meczach nadal mnie nie stac ani na moves, ani na perki - kompletnie nic. Postac rusza mi sie jak sliwka w gownie, nie zdaze wyprowadzic ciosu ani od ciosow uciec bo zaraz lepa na ryj, gora dwie i postac juz trzesie sie jak galareta.

 

Ktos ma jakies porady z wyjatkiem 'sprzedaj gre'?

Odnośnik do komentarza

Ogolnie granie w UFC 2 UT wymaga wczesniejszego zazycia persenu. :D To o czym mowisz to tylko wierzcholek gory lodowej. Ludzie oszukuja jak tylko moga, sama gra polega na spamowaniu kilku okreslonych kombinacji ciosow, matchmaking nie istnieje (sam zaczalem swoja przygode od walki z gosciem z rekordem 800-50) najgorsze - ludzie majacy juz po kilka tysiecy walk robia nowych zawodnikow i wykorzystuja wszystkie bugi(a jest ich sporo) dla uzyskania ladnego rekordu w grze. Najwiekszym bledem Ea bylo dodanie publicznych rekordow. Sam mam ladny rekordzik, ale niejednokrotnie przegrywalem ze spammerami/bug abuserami. Oczywiscie standardowo EA dodaje tylko platne paczki, a bugi zostaly. Na Twoim miejscu bym odpuscil. Ewentualnie mozesz wydac sporo kasy i cos pograc, ale raczej nie warto.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...