Skocz do zawartości

Valkyria of the Blue Revolution (SEGA)


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe info.

 

O traceniu postaci (permadeath)

 

On the subject of losing a character:
 
Ozawa: “This is something that we’ve discussed a lot, but since death is a theme this time around, if we don’t have such deaths then the feeling of fear that comes with it won’t reach the player, so we’ve decided to go with it.”
 
Shimosato: “We’ve readied events and other story elements for sub-characters in order to further motivate players to not get people killed.”

 

 

Are there events that don’t occur if you lose a character?
 
Ozawa: “The main story will carry on, but the said character’s events will be cut out. However, like other Valkyria Chronicles titles, you’ll be able to redo things, and we’re planning on having players get to experience everything just by doing so.”

 

 

 

O poziomie trudności:

 

About how difficult is the game?
 
Ozawa: “I believe that there are definitely some obstacles there, and with that said, [the difficulty] is not that low. We plan on adding an easy mode and such for the matter.”

 

 

Odnośnik do komentarza

Mi klimat odpowiada, fajny spin off może z tego być ale fajnie jakby zrobili normalną turową valkyrie z bardziej stonowanym klimatem wojennym jak w poprzednikach. Trzeba trzymać kciuki za premierę w eu dość rychłą i dobrą sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Muzyka bardzo przyjemna tylko co do samej gry jakoś nie potrafię się przekonać. Z Valkyrią to póki co ma nazwę jedynie wspólną i babeczkę z olbrzymimi melonami co będzie pewnie robić za nową Selvarię. Wolałbym czwartą część cyklu niż ten spin-off. Cóż czekam na jakieś filmiki z gameplay'em i ukazaniem świata/bohaterów.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Lepsze niż FFXV bo przynajmniej jakieś baby w teamie :kaz:

 

no nie ukrywajmy. Noctis i jego boysband to nie jest szczególnie dobry materiał do fap contentu. do pełni szczęścia brakuje tylko starych ludzi.

 

@chrono

na długo przed tym materiałem udostępniane screeny sugerowały że tak to będzie wyglądać. also na traillerach nie było żadnych fragmentów gameplayu. mi stylistyka i klimacik leżą, tylko martwię się czy system walki da radę. 

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

Mi głównie chodzi iż jak zwykle trailer pokazuje bardzo zwinne i szybkie postacie a w gameplayu ledwo co biegają i używają parą sztampowych szlagów na krzyż. Tempo gry moim zdaniem kompletnie do tej odsłony nie pasuje. No ale może się jeszcze człowiek przekona do tej części...

Odnośnik do komentarza

Za wiele to się nie spodziewałem po tym spin-offie ale ten najnowszy materiał skutecznie ograniczył moje zainteresowanie do minimum. Badziewny system walki z padacznymi animacjami, totalnie oklepany i nijaki design postaci. To nawet nie powinno mieć Valkyria w tytule bo tylko niszczy dobry wizerunek tej mini-serii.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...