Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Heh powiększyłem sobie e penisa do 15 lvl i styknie a karty żal mi na to przeznaczać wolę sprzedawać :) 

 

Udało mi się wish liste stworzyć . Nie ważne jaka pozycja z każdej gry będę zadowolony a wybrałem też tanie opcje które na wyprzedaży jeszcze stanieją :)

Odnośnik do komentarza

 

Na czerwono zaznaczone profile prywatne.

Osobiście proponuję zrobić jakieś losowanie "kto kupuje komu" żeby właśnie nie było zamieszania.

 

Suavek ma chyba dla znajomych bo ja widze jego wishlist. Losowanie przeprowadze za pomoca specjalistycznego oprogramowania w obecnosci komisji i kazdemu zapodam na PW jego target :pipi:

Odnośnik do komentarza

Choć nie biorę w tym udziału... to dzięki za listę gier! :D

 

Forum zawsze pomocne. :)

 

Trzeba będzie was się pytać o dobre gry do multiplayera i tym podobne. :)

Edytowane przez tomzacz
Odnośnik do komentarza

Jako ze to pytanie padalo dosc czesto do mnie na PW, zaktualizowalem zasady i dodalem nowa informacje:

 

12) ** Zakładamy ze każdy kupuje JEDEN prezent o dowolnej wartosci (minimalna 1,99 euro zeby ludzie nie kupowali gierek za 0,22 centy, chociaz watpie ze tu tacy sa. Maksymalna to juz tylko wasza wola i dobrodziejstwo), aczkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie jezeli ktos chce kupic wylosowanej osobie np 2 tansze gry lub wiecej. Jedyne co sugeruja zasady to minimalne progi, gier mozecie kupic ile chcecie i za ile chcecie. Jezeli osoba A ma na liscie same tanie gierki za euroska i czujecie ze to nie wporzadku, nic nie stoi na przeszkodzie zeby sprezentowac kilka takich gier. To ile czego i za ile zalezy tylko od was. **

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli faktycznie mają w tym roku zrezygnować z daily i flash sale, to może nawet lepiej. Nie będzie czekania i zwlekania "a może będzie taniej". Można wtedy spróbować zgadać się na jeden konkretny dzień "sprezentowania" giftów. W miarę możliwości oczywiście, bo legendy głoszą, że podobno niektórzy mają jakieś życie poza komputerem.

Odnośnik do komentarza

 

Choć nie biorę w tym udziału... to dzięki za listę gier! :D

 

Jak bedzie nieparzysta liczba osób to wezme pod uwage Twoja kandydature, najwyzej zostaniesz przypisany do mnie i biore to na siebie ipi:

Ale nie wiem, czy dam radę coś kupić. :/

 

Gdybym miał jak to bym się pytał, czy mogę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...