Skocz do zawartości

PSX Extreme 220 + Kalendarz Gracza 2016


Oceń okładkę PSX Extreme 220  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 220



Rekomendowane odpowiedzi

Warga znowu opowiada o penisie..eh, po prostu wziąłem długopis, i zamazałem jego wypociny, szkoda nerwów, i mimo wszystko szkoda nawet pół strony na tego pana, ale chyba nic się nie da zrobić z jego obecnością w magazynie  :(

kamilo aż tak cie przerażają penisy?

Odnośnik do komentarza

Podział na gry pudełkowe i cyfrowe był absurdalny i niesprawiedliwy. Likwidacja tego to dobry ruch.

Niesprawiedliwy - a kto był pokrzywdzony? Absurdalny - nie sądzę, podział na gry pudełkowe oraz cyfrowe, był właśnie bardzo dobry, oddzielal gry w pełnej cenie od gier tzw. arcadel/indie w zdecydowanie niższej cenie. Było to po prostu przejrzyste. Nie mówiąc już o grach na haldheldy, które są odrębnym rodzajem gier z uwagi na dedykowaną platformę. Widziałeś kiedys żeby bezpośrednio gra na PS4 rywalizowała z grą na 3DSa? Jak dla mnie było idealnie, teraz jest chaos i bałagan...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ten podział miał swoje zalety (choćby pewna przejrzystość), ale też w pewien sposób marginalizował niektóre gry. Pamiętam wyniki ankiety, to oba działy (Network i Pocket) były opisywane jako "nie czytam", "czytam rzadko". Też pewne kwestie wynikające z układu, layoutu tych działów sprawiały, że odruchowo mogłeś ominąć naprawdę ciekawą grę, bo strony były zasadniczo podobne. Inny zupełnie temat to kwestia samych gier, gdzie zdarzało się, że coś dać trzeba było, bo dział pojawić się musiał (a nie zawsze było co). 

Odnośnik do komentarza

 

Niesprawiedliwy w sensie poświęconego grze miejsca. Często pudełkowe crapy czy sredniaki miały więcej miejsca i bardziej wnikliwie recenzje niż cyfrowe, często przecież bardzo rozbudowane, perełki.

Handheldowe recenzje to inna sprawa, ale nie gram na nich, więc mi forma recenzji w tym przypadku akurat bez różnicy

Odnośnik do komentarza

Ten podział miał swoje zalety (choćby pewna przejrzystość), ale też w pewien sposób marginalizował niektóre gry. Pamiętam wyniki ankiety, to oba działy (Network i Pocket) były opisywane jako "nie czytam", "czytam rzadko". Też pewne kwestie wynikające z układu, layoutu tych działów sprawiały, że odruchowo mogłeś ominąć naprawdę ciekawą grę, bo strony były zasadniczo podobne. Inny zupełnie temat to kwestia samych gier, gdzie zdarzało się, że coś dać trzeba było, bo dział pojawić się musiał (a nie zawsze było co).

Czyli rozumiem że obecna forma pozostanie? :/ A jak będzie to wyglądalo jak będziecie mieli 10 recenzji gier z byłego działu Network, bo ogólnie to dużo tego typu gier recenzowaliscie. W tym jest tylko jedna, pytanie dlaczego...?

Odnośnik do komentarza

Niesprawiedliwy w sensie poświęconego grze miejsca. Często pudełkowe crapy czy sredniaki miały więcej miejsca i bardziej wnikliwie recenzje niż cyfrowe, często przecież bardzo rozbudowane, perełki.

 

Czy ja wiem. Jak cyfrowka byla dosyc nosna i oczwkiwana to dostawala strone albo i wiecej. Ale wiekszosc z tych gier to albo odcinkowe tasiemce albo gierki na 3h, bez fabuly oparte o jeden patent. To jakiej tutaj wnikliwej recenzji nalezy oczekiwac?

 

Mi sie podzial na trzy grupy podobal. Nawet lepiej mi sie czytalo bo sobie planowalem, ze najpierw "duze" recki a kolejnego dnia pocket i hh. Nowego nie oceniam bo jeszcze sie nie zapoznalem ale bardziej niz to martwi mnie:

Co do reszty, numer przewertowany, i nawet ciekawy, ale, jeśli mam być szczery, ta nowa szata graficzna ( a dokładniej białe tło) niezbyt ładnie się prezentuje

 

Czyli albo powrot do poczatkow albo nic sie za bardzo nie zmienilo. Liczylem na tla "podlane" jakas grafika/artem ale to chyba juz se ne vrati.

Odnośnik do komentarza

 

Niesprawiedliwy w sensie poświęconego grze miejsca. Często pudełkowe crapy czy sredniaki miały więcej miejsca i bardziej wnikliwie recenzje niż cyfrowe, często przecież bardzo rozbudowane, perełki.

 

Czy ja wiem. Jak cyfrowka byla dosyc nosna i oczwkiwana to dostawala strone albo i wiecej. Ale wiekszosc z tych gier to albo odcinkowe tasiemce albo gierki na 3h, bez fabuly oparte o jeden patent. To jakiej tutaj wnikliwej recenzji nalezy oczekiwac?

Co za bzdury.

Odnośnik do komentarza

 

 

Niesprawiedliwy w sensie poświęconego grze miejsca. Często pudełkowe crapy czy sredniaki miały więcej miejsca i bardziej wnikliwie recenzje niż cyfrowe, często przecież bardzo rozbudowane, perełki.

 

Czy ja wiem. Jak cyfrowka byla dosyc nosna i oczwkiwana to dostawala strone albo i wiecej. Ale wiekszosc z tych gier to albo odcinkowe tasiemce albo gierki na 3h, bez fabuly oparte o jeden patent. To jakiej tutaj wnikliwej recenzji nalezy oczekiwac?

 

Co za bzdury.

 

Spoko hiperbolizował gry pokroju call of duty także wiesz nie ma co się denerwować

Odnośnik do komentarza

Blaber to wiadomo, ze zawsze bedzie bronil mniejszosci ale Roziego to sie nie spodziewalem. A bzdura to jest twierdzenie, ze gry z powodu podzialu na forme dystrybucji sa dyskryminowane :dynia:

 

Rozumiem, ze przy takim (odgrzewanym) Rocker League, Hotline Miami, kolejnej czesci od Tejlsow, Stacking czy Tale of 2 brothers oczekujecie 2+ stron recenzji i doglebnej analizy bohaterow :yao:

 

Jak gra byla wartosciowa to dostawala wiecej stron i nie bylo wazne czy to aaa, cyfra czy hh. Ale to trzeba czytac pismo regularnie a nie jak wiatr zawieje :lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Napisalem wiekszosc a nie wszystkie. Zdarzaja sie perelki ale wystarczy zobaczyc ile samych stron mial ten dzial przez lata. Czasami na jednej miescily sie 3 recenzje bo wszystko co bylo do napisania to "idziesz ludzikiem w prawo i strzelasz, fajna mechanika ale graliscie w to juz 1000 razy, 5/10".

Odnośnik do komentarza

Mejm tutaj nie chodzi o to czy gierka z cyfrowej dostanie 2 strony czy nie, równie dobrze może dostać połowkę jak jakieś remastery czy coś takiego (chociaż taki god of war 3 remastered dostał chyba z 2 a o czym tutaj pisać? Przecież to ta sama gra w 1080p tylko) tylko o wsadzanie gier na ostatnie strony recenzji do specjalnego działu w którym siedzą jak w gettcie mimo, że zdarzają się tytuły bardziej wartosciowe od jakichś nie wiem nowych call of duty, które od poprzednika różnią się tylko iloscią broni zazwyczaj albo fify, które mają recenzje zawsze odje.bane a co tutaj o wirtualnej piłce pisać? No i tak jak Perez pisał ludzie tego nie czytają albo czytają "rzadko" bo mają zakodowane, że to gierki, które jedynie z plusa mogą odpalić jak już nie bedą mieli co zrobić z wolnym czasem a to trochę krzywdzące stanowisko anyway mi to getto network czy handheld nie przeszkadzało bo ogolnie jestem zainteresowany każdą formą i gatunkiem gier i zazwyczaj sprawdzam część rzeczy, które mnie interesują nie bacząc na recenzje, ale ja to nie wszyscy.

Odnośnik do komentarza

Przecież niektóre gry dostawaly w dziale Network po pełnej stronie, wiec w czym problem? Podział był ze względu na sposób dystrybucji i nie udawajmy że gra typu Fez (rewelacja) jest równie rozbudowana co właśnie taki COD. Są to gry tzw. arcade a nie retail, więc podział na odpowiednie działy miał SENS...

 

"Gry siedzą w gettcie..." xD

 

W sklepie też wolisz jak jest bur.del na półkach i nie możesz niczego szybko znaleźć, a mielonka będąc na drugiej półce czuje sie pokrzywdzona...?

 

Panie Rozi, w jakim celu udzialasz się w tym temacie skoro nie czytasz PE...? Problem dotyczy tego co jest w tym magazynie, a nie jakas śmieszna dyskryminacja takich czy innych gier.

Edytowane przez OsciBosci
Odnośnik do komentarza

ja pier.dole a czy czasopismo o grach to sklep mięsny?

 

@mejm swoją drogą żeby uzmysłowć sobie jaką głupote strzeliłeś zobacz co wyszło przez ostatni rok tylko w digitalu na ps4

 

-vanishing of ethan carter

-broken age

-transistor

-Everybody’s Gone to the Rapture

-soma

-life is strange

-outlast

 

albo port takiego divnity, które w pudełku dopiero wyszło na konsolach, czy twoim zdaniem to są gry pokroju idziesz ludzikiem w prawy i strzelasz?

Odnośnik do komentarza

@blaber,

 

No wlasnie ja tez czytam wiekszosc ale pytanie jest czy taki zabieg wymieszania wszystkiego spowoduje, ze ludzie nagle zaczna zwracac uwage na takie gry? Czas pokaze. Ale jak dla mnie jak ktos nie zobaczy w tytule "duty" czy "creed" to przewroci kartke bez wzgledu na to w jakim ta recenzja jest dziale i czy redakcja napisze tekst zlotymi literami czy nie.

 

I jaka bzdure? Wymieniles wlasnie te perelki (oprocz EGttR) o ktorych pisalem Roziemu. I z tego co pamietam to te tytuly dostaly co najmniej jedna strone. Ale pamietam rowniez, ze w calym ostatnim roku oprocz tych gier na jedna strone byla jeszcze cala masa recek na 1/3 czy 1/2 strony ktorych nikt juz nie kojarzy. Ja nie mowie ze cyfra to go.wno tylko, ze proporcja go.wna do perelek jest wyzsza dla tego pierwszego.

 

Czy ktos kto ma nowy numer moze napisac jak to teraz wyglada konkretnie? Chodzi mi o to czy nadal sa recki crapow na 4/10 na 1/3 strony tylko, ze, jak rozumiem, tym razem wszystko jest razem jak w CDA.

Odnośnik do komentarza

No, to w kwestii poswiecania miejsca na gry, ktore zasluguja po staremu. Jak jest co pisac to jest miejsce, jak nie to 1/2 strony. Teraz pytanie czy to zacheci ludzi do czytania o tych tytulach czy nie. Ale to czas i zapewne nastepna ankieta pokaza. Zebyscie tylko nie zaczeli dostawac maili, ze ktos kupil te pokemony ale nie wie gdzie sie wsadza te karte do ps4 xD

Odnośnik do komentarza

Konsekwentnie wprowadzane białe tła, czarno białe elementy graficzne wskazywały że tak będzie wyglądał nowy layout.Krytykowałem go przy każdej okazji,wkurzając Romka. Trzeba się jednak najwidoczniej przyzwyczaić. Niemniej wygląda to mocno lamersko. Może są takie trendy na świecie,nie znam się.

Co do uwag:

- za dużo miejsca na wstępniak i wprowadzenie do recenzji (sąsiedzko Hyde Parku)

- ponoć Butch wybierał zdjęcia do recki Star Wars,wyszło nieźle,czego nie można powiedzieć o wyglądzie recenzji Fallout4.Misz masz.Ujęcia nie wiadomo co przedstawiają.

-recka Tomb Raidera wygląda pięknie

-oceniaczka mało kontrastowa co do tekstu( litości może trochę koloru)

-połaczenie działów Pocket, Network może ciekawa,lecz zniknęły newsy.Przydałoby się je jakoś odróżnić chociaż kolorową ikonką. Teraz jest kompletnie nieczytelnie.

 

Kiedy wróci Monika;)

 

Nie rozumiem dlaczego Xbox ma ciekawszy lineup w 2016. Oprócz Gearsó i Quantum nie widzę niczego wyjątkowego.

Gratsy za kalendarz (Destiny drugi rok z rzędu-znak czasów).

Qwa , czemu mnie nie było na 18- ce PE ? Musicie wypominac :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.