Skocz do zawartości

Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie temat do największej megatony?

 

KD66CUl.jpg

 

 

Re-enter the magical world of Ni no Kuni in the sequel to the role-playing masterpiece developed by LEVEL-5.
Explore a beautifully animated world and experience the gripping story in an all-new RPG adventure. LEVEL-5 reunites with Yoshiyuki Momose on character design and Music created by Joe Hisaishi in the production of the next Ni no Kuni tale.

 

 

 

 

nnk2d5jv0.png

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Strife,

 

Wręcz przeciwnie! Ograłem większość jrpgów (te największe na pewno) na PSX, PS2 i PS3. Dla mnie właśnie najlepszy jest system walk, taki jak ma NNK lub jego delikatne odmiany, jak np. w Persona (i ogólnie w Shin Megami Tensei), FF7, FF9, FFX, Grandia 2, Grandia3. Nawet Suikodeny, czy Disgaea mają lepsze systemy walki, niż nawalanki typu Tales of, czy pseudo-MMO FF12. No ale to kwestia gustu, wiadomo. :)

Odnośnik do komentarza

Mnie w demie Ni no Kuni odrzucił właśnie system walki. Całość wyglądała bajecznie, wydawała się intrygująca, ale raptem te kilka potyczek wydawały mi się męczące.

 

Może po prostu grając w pełną wersję będę grał na easy, żeby jak najmniej skupiać się na walkach, a jak najwięcej na opowieści.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A ja z kolei bylem prawie wniebowziety.

Bo cala otoczka.... klimat, zroznicowanie typowe dla jrpegow i styl graficzny i nawet walki mi zupelnie nie przeszkadzaly. Po prostu ogrywalem sobie swietna bajke pod postacia rgp. Aha i ten maly stworek z latarnia jakkolwiek mu tam leci.... jego glos i dialekt jakim sie posluguje... mistrz.

I to cudo bylo opakowane w niskobudzetowe zagrywki typu... w kazdym miescie ci sami sprzedawcy w o ile dobrze pamietam tak samo wygladajaych( albo prawie) sklepach. Te same schematy i uprostrzenia.... tak jakby autorom sie nie chcialo i poszli na latwizne( albo nie mieli kasy, zeby dopicowac projekt). Sam nie wiem, ale gdyby nie to to mielibysmy byc moze jednego z najlepszych jrpgow na ps3.

Zagrac bylo za(pipi)iscie warto( chociaz nie ukonczylem.... przyznaje. Dobilem do portowego miasteczka i w sumie chcialem grac dalej ale cos innego mnie porwalo i odstawilem na jakis czas) i mysle, ze jesli nad druga czescia podlubia troche dluzej to bedze ro-spier-dol.

Odnośnik do komentarza

W odniesieniu do tego co napisałeś o pójściu na łatwiznę - taka sama konwencja była w wychwalanym pod niebiosa Dragon Quest VIII, tam też powtarzały się modele nie tylko sprzedawców, ale również wszelkich NPC-ów. Myślę, że to trochę wynika z konwencji, aniżeli konkretnych oszczędności. Z tym, że w DQVIII dużo szybciej wkradała się dla mnie monotonia za sprawą mocno powtarzalnej ścieżki dźwiękowej. Ni no Kuni prawie ukończyłem, dotarłem do połowy zadań z tej lodowej krainy i moja konsola pokazała mi faka za sprawą YLOD ale niedawno odzyskałem PS3 pod postacią slima, sejwy mam więc czas zakończyć przygodę i czekać na dwójeczkę :)

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Dopisek w nazwie tematu "(ps4)" jest trochę na wyrost gra trafi też na inne platformy Yoshida pisał na twiterze, że console debut na ps4

 

Swoją drogą koleś od FOX engine trafił do namco i ma pracować na technologią w ich nadchodzących grach

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 8 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...

No od początku tytuł był zapowiadany jako console exclusive, teraz tylko formalnie potwierdzili wersję na PC. Racja, bardziej zręcznościowy tryb walki akurat tylko na dobre może wyjść NNKII, musieli zmienić to co było w pierwszej części :v


Edit:

Gra wyjdzie jednocześnie na zachodzie i w JP w tym roku, wersja PC tylko cyfrowa (duh).

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.