Skocz do zawartości

Paragon


MatekDM

Rekomendowane odpowiedzi

Epic Games wyłożyło dzisiaj karty na stół i pokazało Paragon - grę MOBA, która wyjdzie na PlayStation 4 i PC. Beta testy planowane są na lato 2016, do zamkniętych rozgrywek można się zgłaszać już teraz na oficjalnej stronie - dostęp na wiosnę 2016.

 

Gra jest klasycznym przedstawicielem gatunku w systemie 5 vs. 5. Z tym, że mamy widok z perspektywy trzecioosobowej. Całość hula na Unreal Engine 4 i wygląda, przynajmniej graficznie, naprawdę dobrze. Jeżeli balans nie będzie skopany, bohaterowie ciekawie zaprojektowani, a graczy odpowiednia liczba, to może być dobry szpil. Zobaczymy, co z tego projektu wyjdzie.

 

 

 

Premiera zapewne za rok.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 28
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jezeli nie bedzie cross-multiplayera pomiedzy wszystkimi platformami to oddzielny temat PC i oddzielny dla konsol. Jezeli bedzie cross-multiplayer to na pewno multiplatforma. Na konsolach i tak moze to ogra 2-3 osoby przez godzinke i wróca do swoich unchartedów a Paragona beda uzywali tylko wylacznie jako amunicji w CW :)

 

A moze w ogole oddzielna kategoria MOBA? Kącik MOBA xD

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

 

Gry PS4/PC siedzą w dziale PS4 tak samo jak XO/PC w dziale XO\

Logiki w tym żadnej.Zresztą gra i tak pewnie będzie wypluta na wszystkie liczące się growe maszynki.

 

 

A moze w ogole oddzielna kategoria MOBA? Kącik MOBA xD

Nie powiem spoko pomysł :D Choć ja i tak tylko gram w Smite bo tam rundki szybciej jakoś zlatują niż w takiej Docie,która mi się podoba ale jakoś te mecze trwają i trwwaaaająąą...

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

No to Paliodor trzeba czasem w cos w Smite pyknac razem :lapka: Dokladnie dlatego lubie Smite, bo rundki trwaja po 15-20 minut.

 

Jezeli Paragon da podobny czas trwania rund to bede zainteresowany wyprobowaniem, im starszy jestem tym mniej mam czasu na gry po 60-80 minut bez mozliwosc przerwania.

Odnośnik do komentarza

A racja, trzeba będzie się kiedyś skrzyknąć i pograć. Ja tam czas na dłuższe granie mam ale takie rundy trwające po godzinę bądź więcej jak w Docie to jak dla mnie za dużo jak na jeden meczyk. Zaczynało mnie to już potem wkurzać i nudzić. A Smite ma tak jak piszesz idealny czas na rozegranie meczyków. I do tego sporo fajnych postaci do wyboru.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

W ramach pakietu startowego przez psplus gra zachęca do grania, zacna moba, dużo lepsze od takiego Smite, gdzie masz uczucie pływania bohaterów po lokacji niż w przypadku Paragon. Ruchy postaci, walki są płynne i dynamiczne zarazem, wciągnąłem się. Warto dać szansę tej grze, bo tak jak mówiłem lepszy szpil od wspomnianego Smite. Fakt mało bohaterów na dzień dzisiejszy jest ale to i tak nie zmienia faktu, że gra będzie wspierana przez Epic, w miarę powoli wszystko będzie nowe dodawane.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Mi tez sie podobalo, ale gra jest troche zle zbalansowana przez co mecze sa za dlugie. Byc moze to wynika z braku ogaru graczy/komputera, nie wiem. Rozegralem kilka meczy, stwierdzilem ze gra sie dobrze i odinstalowalem. Jedna moba w moim zyciu wystarczy, ale jak ktos ma ochote sprawdzic ten styl gry to Paragon to ciekawy wybor.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...