Skocz do zawartości

Steamgifts - forumkowa grupa


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie 195$, także chyba się łapię...

 

No i nie łapię się, steamgifts wycenia mnie na 94$, czyli wygląda na to, że bierze pod uwagę aktualne promocje, wydaje mi się, że po wyprzedaży będzie ok.

Bundlówki tylko 15%, jak Velius pisał...
Odnośnik do komentarza

chetnie sprawdze o co chodzi, wyslales mi zapro Velius?

 

Tak, wczoraj.

 

 

U mnie 195$, także chyba się łapię...

 

No i nie łapię się, steamgifts wycenia mnie na 94$, czyli wygląda na to, że bierze pod uwagę aktualne promocje, wydaje mi się, że po wyprzedaży będzie ok.

Bundlówki tylko 15%, jak Velius pisał...

 

 

15% bundluwek wlicza sie za GA do levelu, watpie zeby mialo to cos wspolnego z liczeniem wartosci konta

 

Sorry za pewnie głupie pytanie, ale nie ogarniam za bardzo. Dostałem zaproszenie do grupy na Steam, czy muszę jeszcze coś robić? :)

 

Musisz sie zarejestrowac na Steamgifts, potem w giveaways masz po lewej "Group" i wyszukujesz GA, ktore zostaly wysatawione przez grupe, kupujesz los za punkty i sprawdzasz w dniu kiedy sie konczy czy wygrales. Punkty odnawiaja sie co jakis czas.

Odnośnik do komentarza

Może Velius o tym wspominał, ale wiecie, że wygraną grę trzeba dodać do biblioteki? :)

 

I czy dostanę zaproszenie? Za to dam Shadow Warriora.

O, ogólnie dobrym pomysłem by chyba było, żeby każdy na wejściu coś od siebie wrzucił.

Mam Kingdom do wydania, ale nie mogę, bo każą mi zaczekać na skończenie obecnych giveawayów :frog:

Odnośnik do komentarza

 

Może Velius o tym wspominał, ale wiecie, że wygraną grę trzeba dodać do biblioteki? :)

 

I czy dostanę zaproszenie? Za to dam Shadow Warriora.

O, ogólnie dobrym pomysłem by chyba było, żeby każdy na wejściu coś od siebie wrzucił.

 

 

Jak jest jakims swiezakiem to moze i tak, ale w ogole nie oczekuje tego od ludzi ktorzy czesto tu siedza i dyskutuja bo nie raz wrzucali gierki za free do wymiany kodow.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...