Skocz do zawartości

Problem z Headset'em na PS4


Big Jack

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i o pomoc pytam
Sprawa wygląda tak, że po podłączeniu Headsetu 2.0 do PS4 nie słyszę nic.
Nie ma dźwięku w słuchawkach, natomiast mikrofon działa i przy próbie ustawienia jego czułości słyszę swój głos.
Ustawienia dźwięku mam przestawione na "całość Dźwięku" 
Słuchawki są wykrywane przez konsole.
Aktualizowałem aplikacje do słuchawek i nadal nic.
Resetowałem słuchawki  (igła w adapter + AVS i mute)
Porty USB w konsoli są sprawne, ładują mi urządzenia oraz inne słuchawki na kablu działają.
natomiast na PC wszystko działa. Podłącze słuchawki i dźwięk jest.
Ktos coś ? 
Nie wiem co morze być przyczyną :(
 

Odnośnik do komentarza

A próbowałeś wciskać przyciski Sound/Chat? Kiedyś zdarzało mi się ustawić na max chat i wtedy słychać tylko rozmowę prowadzoną na imprezie, a nie słychać gry. Jak ustawisz na max Sound, to słyszysz tylko dźwięki z gry/konsoli, a nie słychać imprezy.

Przycisk sound/chat ?? Nie bardzo rozumiem gdzie tego szukac. 

Jesli chodzi o glosnosc, to wyciszalem/ maksowalem dzwiek. To samo z mikrofonem. Wl/wyl i nic. Dzwieku z meny/gry itp w sluchawkach nie ma. Tylko podczas regulacji mikrofony slysze swoj glos.

Niestety nie mam u kogo sprawdzic czy wszystko jest ok czy to cos z moimi ustawieniami, ale ja nic nie zmienialem wiec totalnie zglupialem i nie wiem o co chodzi.

Odnośnik do komentarza

Witam i o pomoc pytam

Sprawa wygląda tak, że po podłączeniu Headsetu 2.0 do PS4 nie słyszę nic.

Nie ma dźwięku w słuchawkach, natomiast mikrofon działa i przy próbie ustawienia jego czułości słyszę swój głos.

Ustawienia dźwięku mam przestawione na "całość Dźwięku" 

Słuchawki są wykrywane przez konsole.

Aktualizowałem aplikacje do słuchawek i nadal nic.

Resetowałem słuchawki  (igła w adapter + AVS i mute)

Porty USB w konsoli są sprawne, ładują mi urządzenia oraz inne słuchawki na kablu działają.

natomiast na PC wszystko działa. Podłącze słuchawki i dźwięk jest.

Ktos coś ? 

Nie wiem co morze być przyczyną :(

 

Przewodowo zerkales czy smiga wszystko? a podlaczyles nadajnik do usb konsoli?

 

ustaw pozniej 1 albo 2 w sluchawkach i zobacz czy jak sciszasz,zglasniasz itp czy sie pojawiaja sie ikony na ekranie z konsoli

Edytowane przez Extrimer
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Witam i o pomoc pytam

Sprawa wygląda tak, że po podłączeniu Headsetu 2.0 do PS4 nie słyszę nic.

Nie ma dźwięku w słuchawkach, natomiast mikrofon działa i przy próbie ustawienia jego czułości słyszę swój głos.

Ustawienia dźwięku mam przestawione na "całość Dźwięku" 

Słuchawki są wykrywane przez konsole.

Aktualizowałem aplikacje do słuchawek i nadal nic.

Resetowałem słuchawki  (igła w adapter + AVS i mute)

Porty USB w konsoli są sprawne, ładują mi urządzenia oraz inne słuchawki na kablu działają.

natomiast na PC wszystko działa. Podłącze słuchawki i dźwięk jest.

Ktos coś ? 

Nie wiem co morze być przyczyną :(

 

Przewodowo zerkales czy smiga wszystko? a podlaczyles nadajnik do usb konsoli?

 

ustaw pozniej 1 albo 2 w sluchawkach i zobacz czy jak sciszasz,zglasniasz itp czy sie pojawiaja sie ikony na ekranie z konsoli

Podłączenie kablem działa. Sluchawki sie laduja i jestem w stanie wgrac nowe ustawienia z Apki dla sluchawek.

Wszystkie powiadomienia rowniez sie wyswietlaja na ekranie tzn, kiedy wlacze/wylacze sluchawki czy sam mikrofon to tez zostaje to wyswietlone na ekranie

Glosnosc rowniez, tak samo jak opcja AVS czy jakos tak. Wszystko sie wyswietla na ekranie kiedy to wlacze lub wylacze

 

Odnośnik do komentarza

Przyciski +/- od sound/chat są na lewej słuchawce po drugiej stronie od głośności, powciskaj ze 3-4 razy jeden przycisk i posłuchaj czy słyszysz dźwięk z konsoli, a jak nie, to powciskaj drugi przycisk i sprawdź.

Miales racje !! No co za wstyd, ze tego nie sprawdzilem  :sorry:  Widac jak bardzo znam swoj sprzet  :scratch_one-s_head: 

Zastanawia mnie tylko dlaczego na PC wszystko dzialalo a na PS4 bylo wyciszone. 

Dziekuje za czas i pomoc :) Plusiki dla was

 

Panie moderatorze czy kto tutaj rządzi, prosze o zamkniecie tematu albo nawet o usuniecie :D

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...