Skocz do zawartości

Story of Seasons


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale się tak gra rozkręca... nieco szybciej niż A New Beginning, gdzie w miasteczku były na początku 3 domy na krzyż (dosłownie), ale tak - idę na pole, podlewam kartofle, obrabiam krowę i... tyle. W mieście niewiele się dzieje, czasem tylko coś kupię.

 

Dwie wady:

- nie ma shipboxa, trzeba latać do handlarzy, którzy u mnie są teraz np. tylko dwa dni w tygodniu na rynku. W dodatku miasto jest kilka ekranów od farmy, nie wiem po co,

- bohater męczy się jak więzień obozu, 3 dni rozwalałem jeden duży kamień na farmie.

 

Na bardziej wiążące opinie czas przyjdzie znacznie później, ale tak po 4-5 godzinach nie jaram się. Ale podobnie było z A New Beginning.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Ahh szczerze to dalej w moim top 3 Harveściaków to Back to Nature, Friend of Mineral Town i A Wonderful Life i od lat próbuje się skusić na jakąś odsłonę to wydają mi się takie nijakie.....ale w sumie przydałby się szpil do popykania bez większego zaangażowania.....

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, mam wrażenie że duch harveściaków z tych nowych odsłon ulotnił się. Wszystko byłoby fajnie ogólnie gdyby też sama prezencja wyglądała lepiej bo jak widzę tą płaską brzydką teksturę podłoża, która ma przypominać trawę to nawet BttN wygląda lepiej. Czy tak ciężko na 3DS'ie zrobić taką grafę jak w A Wonderful Life tylko z przepychem lokacji? Na razie nie jestem do końca przekonany i obecnie wygrywa Rune Factory 4

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

To to ja wiem, widziałem ich jakże fantastyczne miałkie kopię Minecrapa w połączeniu z rolnikiem i jest to jedna wielka tragedia. Szczerze na razie mam w co grać więc zlewam na Story of Seasons ciepłym sikiem koszącym (jak będzie obniżka zimą to wtedy kupię). 

Odnośnik do komentarza

Cóż jak myślałem że Japończycy pogubili się na poprzedniej generacji tak teraz całkowicie rozum stracili. Naprawdę nie licząc serii od Nintendo to nie kojarzę obecnie jakąkolwiek serie, która przez ostatnie dwie generacje dalej by się liczyła (lub w ogóle wyszła w formie gry or somethin) albo by tego chociaż nie można było nazwać totalną tragedią....no cóż żegnaj Natsume, wróć jak przyjmiesz z powrotem ojca serii Harvest Moon bo bez niego to IP umrze śmiercią tragiczną. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...