Skocz do zawartości

Blade & Soul


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

sciagam :lapka:

 

PvE jest cienkie, ale PvP :banderas:

 

Co tam sie (pipi)a, bloki, countery, kopanie po ryju, kung fu master przewraca kolesia, wsiada na niego i okłada piesciami po mordzie jak w filmach karate, assassin robi chwyty jak Ayane w Dead or Alive :obama:

 

 
Od 4:10
Edytowane przez Velius
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Może i jest cienkie, ale przez tą grę teraz będę patrzył inaczej na inne mmo'sy. Głównie przez system walki i to że moby też używają takich zagrywek jak parowanie, kontrowanie, speciale itd i trzeba myśleć a nie bezmyślnie napierdzielać w co się da. Pewnie w przyszłości zasiądę do Black Desert i odczuję że mimo że fajnie to wszystko wygląda to tak naprawdę będzie siekanka byle zaklikać wroga.

 

Zauważyłem wczoraj dziwną rzecz w jednym dungeonie (plague hollow bodaj) - Otóż są tam dwa rodzaje bossów w zależności jaki quest mamy i miałem w druzynie osoby które miały inny od mojego i losowało kompletnie inną sytuację w środku. Doszło do momentu że jest jakaś skryptowa akcja że typek gada do jakiegoś innego opętanego typka i akcja nie posuwała sie do przodu i musieliśmy wychodzić z dungeona. Nie wiem czy to bug, czy to kwestia że modzili coś wczoraj w dungeonach i arenach żeby je zresetować bo przecież to byłoby idiotyczne pytać randomów jaki quest mają po zaproszeniu.

Odnośnik do komentarza

Też chyba obczaje, chociaż f2p mnie odrzuca strasznie od takich tytułów, zachęca za to nastawienie na pvp bo to zawsze był mój ulubiony element w mmo.

 

Akurat ta gra serio jest F2P. W sensie cash shop to głównie ciuchy i skiny oraz rzeczy ktore przyspieszaja progress na pve (zupki zwiekszajaca EXP, młotki do reperowania broni, dodatkowe sloty na inventory, które mozna zdobyc tez bez placenia). PvP Arena jest w tej grze CALKOWICIE odcieta od PvE i tam liczy sie tylko poziom, build i Twoj skill. Arenka jest 1v1 i juz/niedlugo 3v3. Do tego dojda battlegrounds 6v6 gdzie akurat bedzie sie liczyl gear/progress z pve jak ktos lubi.

 

Jest tez open world pvp, wczoraj 2 godziny sie lalismy frakcja vs frakcja.

 

P.S. patrzcie jak komus mozna na PVP wypierniczyc:

 

rCgYqU.gif

 

:banderas:

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Jaki kluczyk zuzyles? Te bronie tez leca ze skrzynek ktore dostajesz za run a keye z daily oraz questow/daily dash. Mi dagger wylecial ze skrzynki.

 

Czego uzywa Force Master? Bo potem beda niebieskie bronie potrzebne na upgrade a je mozna tradowac to jak by mi cos wypadlo to bede trzymal.

Odnośnik do komentarza

A skad go miales? Mi chyba nigdy nie wypadl...chyba ze go uzylem na jakies (pipi) jak nie ogarnialem co sie dzieje i nie zauwazylem nawet :D

 

Moge dzis wieczorem z Toba polatac po tym dungu jak bede mial czas, moze Czekolade by sie wzielo jakby chcial i teddiego bo pewnie tez beda musieli.

Odnośnik do komentarza

Mój ziemniak trochę się ugotował po pierwszym uruchomieniu. Dosyć stałe 30 FPS, ale ze spadkami do 20-15 FPS jak jest więcej postaci i skillowego crapu na ekranie. Nie będę specjalnie uruchamiał Low-spec mode, bo wtedy już w ogóle nie miałbym żadnej przyjemności z gry. Trochę pogram i zobaczę, czy w tych konsolowych klatkach da się coś poubijać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...