Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwie sie że nie ma tematu o tej cudownej gierce, wie ktos może kiedy premiera Afterbirth na PS4? Nigdzie o tym info nie ma, a ja juz czekam z wywieszonym jęzorem, kupiłbym dawno na PC, ale na PS4 juz mam 75% gierki, wiec bezsensu zaczynać wszystko od nowa.

Dawajcie jakieś swoje ulubione combo, a najlepiej dołączać filmiki :D

Odnośnik do komentarza

Mogłeś dopisać Rebirth chociaż :gayos:

 

swego czasu mówili, że gdzieś na poczatku 2016 ma wyjść afterbirth na PS4, ale mają problemy z optymalizacją i prawdopodobnie na Vitę w ogóle go nie będzie. Gierka GOTY, uwielbiam ją, jest znacznie lepsza od oryginalnego Isaaca z Afterbirthem to już w ogóle jest przekozak  i gram na lapku kiedy tylko mogę :lapka:

 

Nie mam ulubionego comba, wszystko zależy od postaci jaką gram, ale Guppy zawsze na propsie ;) Brimstone + mom's Knife = totalna anihilacja 

Odnośnik do komentarza

bardzo dobrze, że został założony temat o tej grze. uwielbiam ją, na pececie w oryginalnym isaacu zdobyłem calaka (platinum god). jak się dowiedziałem, że rebirth będzie też na konsole to skakałem ze szcześcia

niestety, nie mam już tyle czasu na granie i wątpię aby udało mi się zdobyć platynę, ale co jakiś odpalam i robię jednego "runa"

kluczem do sukcesu jest dokładne poznanie itemów, trinketów itp oraz ich interakcji. ja osobiście lubiłem połączenie polyphemus z mutant spider lub brimstonem. nie znosiłem za to mom's knife

jedyny zarzut jaki mam do rebirtha to muzyka. w oryginale była genialna, tu jest dobrze ale mogło być znacznie lepiej. muzyka podczas walk z bossami to porażka i mam nadzieję że to zmienią

Odnośnik do komentarza

a ja robie sobie powoli challenge, cudowna, cudowna gra <3 

 

Ładny run, generalnie każdy set z bombami + demolition manem (czy jak to sie tam zwie) jest OP, mozna spawnowac bombami i sie nie oberwie ani od swoich ani od przeciwnika ;)

 

Kocham tę grę i nadal sięczaję na jakieś promo na PSNie albo na XBL albo na eShopie, żeby kupić i tam też grać ^_^ 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Ja odblokowałem właśnie Losta,a mam w gierke ponad 100godzin pewno, nie dam rady chyba wbić w to platyny wez tu ubij Mega Szatana lostem to jest niemozliwe praktycznie...

 

Jak zdobedziesz holy mantle jako przedmiot startowy dla losta + dead cat to jest to do zrobienia ;) w koncu jakoś to ludzie robią :D A ja zrobiłem dziś kilka challenge, ponad 70h na liczniku :)

Odnośnik do komentarza

Mega gierka, gram zarówno w wersję oryginalną we flashu na PC jak i Rebirtha na PS4. O dziwo bardziej podoba mi się ta pierwsza i właśnie tą calakuję. Został tylko Left Hand i no damage na Depths i Womb :D Rebirth o ile jest znacznie bardziej responsywny pod względem kontroli i taki ogólnie miodniejszy tak niestety poziom hard to już nie jest TEN hard z podstawki gdzie zarówno bossowie jak i zwykłe pionki często występują w wersji eternal. Wyzwanie ogromne ale satysfakcja również.

 

Co do platyny w Rebirth to w wersji na PS4 można sobie trochę pomóc ją zdobyć przesyłając save'a do chmury w opcjach gry a po śmierci download i można powtarzać trudny fragment. Ale wiadomo, prawdziwi hardcorowcy tak nie grają ;)

Odnośnik do komentarza

Eternal powstał już po wydaniu Rebirtha, wiesz? :P specjalnie zrobili go uber trudnym, żeby gracze mieli co jeszcze robić w starej gierce a nie chcieli kupować jeszcze rebirtha.

 

Mi zostały jeszcze bodaj 2 challenge z afterbirth (z rebirth 2 mam nadal zablokowane, odblokuję przy najbliższej okazji) i będę mógł sobie dalej w spokoju grac ^_^

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Teraz już wiemA to nie był czasem darmowy dodatek dla tych co mieli już Wrath of the Lamb?

 

Challenge to jest to co mnie najbardziej "uspokaja" ale jak próbowałem u kumpla niektóre z Afterbirth to kaplica. Taki Guardian albo Onan's Streak na przykład.

Zgadza się :-)

 

Akurat podałeś dwie z którymi nie miałem żadnego problemu xD speeeed był bardzo wredny

 

Tzn onana jeszcze nie zrobiłem, bo mnie serce zabiło, ale to przez mój błąd, sam challenge jest stosunkowo prosty, tym bardziej że mamy chocolate milk więc możemy na spokojnie celowac

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Gierka jest wypasiona, lepsza niż niejeden tytuł AAA, w Rebirth na PC wbiłem komplet achievmentów, chociaż te z Lostem to była masakra. Głównie sprowadzało się to do "farmienia" określonych itemów (dead cat, holy mantle, gnawed leaf, stop watch), które dawały jakąś szansę na skończenie całego runa.

 

Ja odblokowałem właśnie Losta,a mam w gierke ponad 100godzin pewno, nie dam rady chyba wbić w to platyny wez tu ubij Mega Szatana lostem to jest niemozliwe praktycznie...

 

Z tego co pamiętam to Mega Satan nie był wymagany do platyny. Za to trzeba było przejść Dark Room i Chest, więc i tak jest przerąbane ;) Na PS4 przez długi czas była wersja bez patchów, w której był bug pozwalający na zdobycie wszystkich przedmiotów poprzez Cursed Room, więc gra Lostem stawała się banalna jak ktoś z tego skorzystał.
 

W ogóle to wraz z wyjściem Afterbirth gra Lostem stała się chyba bardziej przystępna, bo pojawiły się przypadki, gdzie ludzie mieli kilka przejść z rzędu tą postacią, co wcześniej było niespotykane. Czas najwyższy wrócić do Isaaca :)

Odnośnik do komentarza

Z challengami tak zauważyłem, że te co niektórym przychodzą z łatwością, innym zupełnie na odwrót i vice versa :) I to często ktoś ma problemy nawet mając dobre itemy.

 

Dowiedziałem się wczoraj ciekawych rzeczy apropo Afterbirtha. Podobno upraszcza niektóre sprawy dając nowe metody np. na odblokowanie Losta czy zdobycie klucza na Mega Satana - bez Angel Roomów. Można też odblokować Holy Mantle jako przedmiot startowy dla Losta więc można nim łatwiej zaczynać runy. Pewnie dlatego te przypadki kilku przejść nim pod rząd. DaN3000 ile miałeś podejść Lostem aby zaliczyć wszystko?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.