Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rayos pisał stronę wcześniej, że wyjdzie 14 lipca. Napaliłem się bo dzień później urodzinki i prezent byłby perfekt a tu dopa. W googlach nie znalazłem żadnej daty.

 

pisałem o eur wersji Switchowej, kiedy jeszcze nie potwierdzili ostatecznej daty ;)

 

a co do PS4 to na VGP są preorderu na USA wersję i widnieje data 19 września wiec mozna zalozyc ze wtedy w usa wychodzi

 

https://www.videogamesplus.ca/the-binding-isaac-afterbirth-plus-points-ps4-p-25015.html

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Największa grupa modderska krytykuje ostatni dodatek jak i samo Nicalis, potwierdzając tym samym moją opinię o tym jaki to jest kiepski i nastawiony na zarobek developer.

 

http://www.pcgamer.com/one-of-the-binding-of-isaacs-most-popular-mod-teams-is-moving-on-because-of-broken-mod-support

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Nie rozumiem zachwytu po tych 30 minutach gry, a widzę że na forumku gra jest mesjaszem, dlatego nie wiem o co chodzi, mam się zmusić i pograć ze 2 godziny żeby zatrybilo? Bo po tym jak pogralem to taki słaby szuterek 2d i strzelanie w 4 kierunkach do hujowy ch przeciwników. Jest jakiś głębszy sens, ukryte wartości i niesamowity game play? 

Edytowane przez REZOK
Odnośnik do komentarza

Ta gra jest niesamowicie odrzucająca dla mnie z początku. Nawet nie tylko pod względem przytłoczenia nadmiarem nieopisanych itemów, pomieszczeń, ale nawet gameplayowo wcale jakoś nie porywa, dopiero po kilku godzinach człowiek zdaje sobie sprawę że mechanika wcale nie jest taka płytka i pozwala na wiele.

 

Jak ci nie podejdzie po powiedzmy 3h to nie ma co się męczyć na siłę, ale szansę dać warto. Na wcześniejszych stronach tematu raven napisał zaje,bistą garść porad dla początkujących, poczytaj to będzie łatwiej się odnaleźć.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Masteruje ktoś Afterbirth Plus? Challenge, Delirium i Greeder Mode szystkimi postaciami zrobione. Zostały mi sekrety i przedmioty. Jeden z sekretów to przejście daily challenge 5 dni z rzędu, mam 4, jak dziś wtopię... A niektóre są trudne w ciul, np. wczoraj był Blue Baby z Cursed Eye, Curse of the Tower i Scatter Bombs na Mega Satana. Innymi słowy po hicie wyskakuje ileś bomb rozpadających się na kolejne bomby a do tego jak walnie w trakcie ładowania strzału to wywala z pokoju. Ale jakoś przeszedłem :D   

 

A tak poza tym to jeszcze nikt na świecie nie ma 100% w A+, oczywiście przez bugi. Przez bugi też ostatnio wskoczyła mi platyna, która powinna była zostać odblokowana już z pół roku temu. Radość nie do opisania.

Odnośnik do komentarza

Napisałem też tutaj taki trochę dłuższy post o podstawach gry. Ja dopiero jak się zgłębiłem w zasady i zacząłem rozumieć o co chodzi to zacząłem się dobrze bawić. Są puryści, którzy sądzą, że lepiej wszystko odkrywać samemu, ale ja do nich nie należę.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Po ile runach udało wam się dojść do końca i

Spoiler

ubić mamuśkę?

 

Przez ostatnie dwa dni pograłem kilka godzin i mój win streak to na razie -15 :P ale gra wciąga i chce miś się próbować dalej mimo że w rogale jestem cienki jak palec. W przeciwieństwie do downwell tutaj cel przynajmniej wydaje się w miarę realny i przy trochę większej wczuwce uda mi się dojść do końca.

Edytowane przez kes
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...