Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To uzależnienie, powoli zastanawiam się czy by nie brać tej gry na PC... ale lepszego uzależnienia nie mogłem sobie wymarzyć :P

Bierz, nie zastanawiaj się, ja też zacząłem od wersji z PS+ a później i tak kupiłem na PC. Na 2016 zapowiedzieli kolejny dodatek, który będzie także zawierał edytor całej gry. Ludzie pewnie tak rozbudują tą gierkę, że dojdzie ze 2 razy więcej zawartości niż twórcy sami zrobili :D

 

---

W Afterbirth można bardzo łatwo wyczerpać pulę przedmiotów w Greed Mode, przez co wychodzą przekoksowane kombinacje:

eNApSnD.jpg

Jak się strzela to nic nie widać, ale to i tak bez znaczenia, bo wszyscy przeciwnicy schodzą od razu jak się tylko pojawią. Ultra Greed padł w mniej niż sekundę :D

Edytowane przez DaN3000
Odnośnik do komentarza

Bez kitu, poważnie dodatek z edytorem? Słyszałem kiedyś o Afterbirth Plus ale to chyba miały być głównie poprawki a jedyna konkretna nowość to menu z opisem wszystkich itemów, przeciwników itd. Z edytorem to grania chyba będzie już do emerytury :D

 

Widziałem ostatnią taką przekoksowaną kombinację ale sam jeszcze nie miałem, jest na co czekać, hehe.

Odnośnik do komentarza

Bez kitu, poważnie dodatek z edytorem? Słyszałem kiedyś o Afterbirth Plus ale to chyba miały być głównie poprawki a jedyna konkretna nowość to menu z opisem wszystkich itemów, przeciwników itd. Z edytorem to grania chyba będzie już do emerytury :D

 

Widziałem ostatnią taką przekoksowaną kombinację ale sam jeszcze nie miałem, jest na co czekać, hehe.

 

Od początku była mowa o edytorze opartym na LUA ;) To ma być największy ficzer tego DLC. Do tego wspomniany przez Ciebie opis itemków itd itp. oprócz tego mają być nowe pokoje, wrogowie, przedmioty, bossy i tak dalej

Odnośnik do komentarza

Czekam z wywieszonym jezorem, dzisiaj akurat mi wjechala wyplata, i mialem kupic jak wroce do domu na PC, dobrze ze wszedlem do watku. Ale z zakupem sie wstrzymam do czasu az ujawnia trofea bo jak ma mi to jakos zepsuc moj bieg po platyne rebirth to sie wstrzymam az wbije, a zostalo mi pare szlifow tj. lost i donate 999 coins do machine, bo challange to juz formalnosc

Odnośnik do komentarza

Trofea ujawnione, marne 7 nad którymi niejeden z nas spędzi pewnie ze 100 godzin, heh. Też miałem kupować Afterbirtha na PC ale pewnie wyjdzie na PS4 już lada dzień bo właśnie patch do Rebirtha pod jego obsługę dodali.

 

Ja mam pokończone challenge i runy wszystkimi postaciami prócz Losta. Dzisiaj dziada odblokowałem i będę cisnął. Brakujące do platyny itemy i secrety chyba oleję i nie będę z nimi czekał na Afterbirtha. Timing z wydaniem tego dodatku jak dla mnie idealny.

Odnośnik do komentarza

To widzę, że "najlepsze" przed wami. Do Losta trzeba mieć dużo cierpliwości albo ewentualnie super skilla ;) Udało mi się w końcu wczoraj załatwić dodatkowego bossa z Afterbirth jako Lost - zdecydowanie najtrudniejsza walka w całej grze, nawet Mega Satan powinien być łatwiejszy, mimo, że go jeszcze nie załatwiłem.

Odnośnik do komentarza

Powiem Ci, nie chwaląc się ale jednak, skilla już mam tak wyrobionego, że często w trakcie walk z ostatnimi bossami nie zbieram ani jednego hita a i przechodzenie poszczególnych leveli też nieźle idzie; i to bez przesadzonych przedmiotów a tylko na dobrych statystykach. Przeciwnicy, w tym bossowie, nie są tacy trudni jak już się na blachę wykuje ich ataki i potrafi przewidzieć gdzie będą i co zrobią. Wiadomo, że mimo to faila łatwo można zaliczyć ale myślę, że jednak nie będzie tak źle.

 

Ten dodatkowy boss to mówisz o Hushu? No jest dziadzior z niego ale design pierwsza klasa.

Odnośnik do komentarza

W skilla nie wątpię, wiadomo, że z czasem idzie coraz lepiej. Jestem ciekaw jak wam będzie szło z Lostem, bo ja strasznie nim lamiłem i długi mi zajęło zanim wszystko przeszedłem :)

 

Tak, chodzi o Husha, momentami na ekranie jest taka sieczka, że nie wiadomo jak tego unikać. W dodatku ten boss ma ustawiony limit obrażeń jaki można mu zadać, więc nawet jak ma się coś co normalnie rozjeżdża wszystkich innych przeciwnków/bossów, jak np. Brimstone, to tutaj i tak walka trwa kilka minut i można w jej trakcie popełnić co najwyżej jeden błąd.

Odnośnik do komentarza

To ciekawe z tym limitem obrażeń, to dlatego tak strasznie wolno schodzi mu ta energia. Teraz zobaczyłem, że Lost ma od początku latanie i spectral tears a to już dużo. Na początku na pewno nim się lami, trzeba się przestawić na to, że nie ma serduszek i nie można pozwolić sobie na nierozważne bieganie tylko full skupienie non stop.

 

A z innej beczki to jakie mody są za(pipi)iaszcze, mam nadzieję, że na PS4 w A+ również będą. Na przykład

Odnośnik do komentarza

Sorry za post pod postem, ale aktualizacje podsylam bo wlasnie udalo mi sie zrobic chest i boss rush lostem. Mialem -230 death streak jakos.





EDIT

Kolejna aktualizacja, mialem isc spac jakos koło drugiej... no coz cos nie poszlo, ale zrobilem wszystko lostem :) Zostaly mi tylko challange + brakuje mi jakichs 300 monet do donation machine, i chyba najgorsze to bede musial zrobic Super Meat Boya, ale to juz z gorki.. Platynka juz za zakretem. Edytowane przez Krzysztof Tomczak
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No wyszła aktualizacja, i mega mi to ułatwiło, bo nawet jak wypadał jakiś kijowy item na pierwszym pietrze to sobie rollowałem D4, no i spectral tears ktore ułatwiały tak sprawe że tak jak widac poszlo szybciej niz myslalem, bo zrobilem to w jeden wieczor, fakt ze gralem od 18 do 4 rano praktycznie.

Odnośnik do komentarza

D4 przelosowuje itemy ktore aktualnie trzymasz ale np , w niektorych przypadkach dziala to dobrze bo PHD naklada efekt a mimo to rolluje item i wpada co innego. Tylko trzeba wyczuc bo np szkoda przerolowac sobie Cricket Head , a znow Dead Cat zostawia nie ruszone ;) Samemu sie trzeba pobawic, ja to bralem troche jak D6 bo nawet jak na 2gim poziomie wypadly mi chvjowe itemy to sobie calosc przerolowalem, ale to roznie z tym jest, no ale ladujemy kolejny raz i kolejny roll itp

Odnośnik do komentarza

No i stało się, zrobiłem wszystko w grze, ale (pipi)a ................................ gra zgliczowała mi jeden sekret i nie ma platyny, jestem po prostu załamany, grałem juz od 2ch dni bo brakował mi tylko jeden item tj Godhead do zdobycia wszystkiego, a juz wiedzialem wczesniej ze nie wpadl mi Sekret #164 który wpada za odblokowanie Challange nr. 11 który mam odblokowany i skończony, niestety jak skończyłem wszystkie challange to zuploadowałem odrazu sejv, zeby wlasnie nic sie nie z(pipi)alo i dzien pozniej stwierdzilem ze posprawdzam czego mi brakuje dokładnie, patrze a tu #164, sprawdzam mowie wtf i okazalo sie ze mam zrobione to - i juz wiedzialem ze w pizdu moja platyna...





Bede pisac do tworcy gry, nie po to spedzilem przy tej grze pewno kolo 1000 h zeby dowiedziec ze nie dostane tej (pipi)ej platyny, skoro isaac wymaga ode mnie takiej walki to ja to zrobie. Bede dawac znac jak sie sprawa potoczyla.
Odnośnik do komentarza

No to rzeczywiście lipa, z tego co pamiętam to na PS4 też mi się coś zglitchowało i nie zaliczyło, przez co odechciało mi sie grać w tą wersję i przerzuciłem się na PC. Tutaj też było sporo glitchy ale szybko je naprawiali, nie to co na konsolach.

 

Na niektóre trophy ponoć pomagało coś takiego:

1. Sync the save file to the in-game cloud
2. Delete the save file in-game
3. Close down the game
4. Delete the save from your PS4's HDD
5. Restart your PS4 (basically just turn it off and then on again)
6. Start The Binding of Isaac: Rebirth
7. Download the save file from the in-game cloud
8. TROPHIES!

 

Chociaż jak tylko pojedyńczy sekret się nie odblokował to raczej nic to nie da.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.