Skocz do zawartości

Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety chyba każdy sandbox cierpi na przypadłość braku licencji i tak samo jest tutaj. Co do  GTA to graficznie jest nieźle, chociaż ciężko mi to porównać - to zupełnie inny styl graficzny, kolory są na pewno bardziej wyraziste i bardziej kontrastowe. W GTA obraz sprawia wrażenie przepalonego. To co za za to rzuca się na pewno w oczy to fizyka pojazdów - ta jest niestety dramatyczna i nie boję się tego powiedzieć :(

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kolos28 napisał:

Mam GTA V, do którego odchodzę z 3 raz i jakoś tak drażni mnie brak licencji na auta oraz firmy typu Coca Cola. Ogólnie gdyby cała gra miała taki klimat jak w prologu to było by super!
Mam Mafia 3 , klimat mega ale odstrasza grafika i powtarzany gameplay.
Teraz ciekawy jestem WD2 ale sam nie wiem...

 

No jak Ty masz takie problemy, to może WD2 nie tykaj...
Serio? Brak licencji w GTA to wada? Przecież to od zawsze była jedna z silniejszych stron serii - te wszystkie zmyślone marki, parodiujące te znane - pełno było w tym temacie mrugnięć okiem do gracza i satyry na świat nas otaczający.

Mafia 3 ma z kolei najlepszy model jazdy fur, jeśli chodzi o sandboxy, ale znów - nie są licencjonowane (kogo to kur...?), do tego soczyste strzelanie, uproszczony stealth, świetna fabuła, scenki, bohater, muzyka, klimat... Tylko ta powtarzalność...

A WD2... no cóż... klimat gejowskiego San Francisco, gimbusy w rolach głównych, strzelanie z plastikowych pukawek, tragiczny model jazdy (tu nic nie zmienili od pierwszej części)...
Jedynka jednak więcej rzeczy robiła lepiej jak dla mnie - splatynowałem na obydwu generacjach, a tu nie mogę się w ogóle zmusić do grania :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Hakowanie daje radę, ale trzeba się do niego przyzwyczaić. Ja zacząłem swojego czasu skakać między GTA, Mafią i WD właśnie i wcale mi to na dobre nie wyszło :D Trzeba przysiąść nad jednym tytułem i przejść go bez odrywania, bo niestety każda z tych gier cierpi na jedną przypadłość - po dłuższej grze nie potrafią przykuć na dłużej ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 15.01.2018 o 17:16, Matriks_1111 napisał:

Powiem tak - jak nie drażni Cię cukierkowa grafika i fabuła o młodzieńczym buncie w stylu YOLO, to jest to gra się całkiem fajnie ;) Niestety ja dostrzegam sporo podobieństw w mechanizmach (w końcu to gra Ubi), ale jeżeli grałeś w WD I, to w drugiej części jest tylko lepiej. Fajnie sklejona fabuła (mówi to ten, który gry nie ukończył :yao:) i nie ma tak ciężkiego klimatu jak pierwowzór. W sumie to mi zrobiłeś smaka i może dzisiaj do niej wrócę? :scratch_one-s_head:

 

O, mam podobne odczucia. Gram sobie już chwilę (zacząłem przed świętami i teraz wróciłem) i jest bardzo dobrze. Model jazdy to nie jest GTA, ale tragedii nie ma. Misje są całkiem wykręcone, atmosfera taka "młodzieżowa", grafika jest ok, steruje się całkiem nieźle. Miasto jest bardzo ładne. Póki co gram i jest dobrze, nie spodziewałem się, że WatchDogsy mi tak przypasują

Odnośnik do komentarza

Też czekam, bo od Rockstara to się niczego oprócz setnego DLC do Online nie doczekamy :reggie: 

 

A, gra też wygląda zaje,biście na Pro i jak ktoś ma wybór, to polecam wersję na PS4. Chyba ostatnia z takich gier, które pod Pro są fantastycznie spatchowane (1800p O_o), a X1X całkowicie sobie olali (gra wyszła krótko przed premierą konsoli MS) i mamy tylko wersję 900p na bazowego X1 xd.

Odnośnik do komentarza

Nie wierze, ze można napisac o modelu jazdy w WD2 "nie ma tragedii", a co a tym idzie jak model jazdy jest sp.ierdolony to jak czerpać frajde z przemieszczania się po miescie? Nie, żeby to był jedyny problem tej gry, ale to akurat rzuca się w oczy.

Może nIe powinno oceniac się gry po kilku h, ale było o wiele gorzej niż w WD1, nie byłem w stanie zdzierżyć nawet tej demowki. Pogorszyli sterowanie postacią (w jedynce chyba było wzięte ze Splinter Cella), tutaj całkowity brak plynnosci, o gimboklimacie kierowanym do youtubowych retardów szkoda gadac, ale to już kwestia gustu.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie no wiadomo, jedni wolą bardzo poważne, szarobure i DOROSŁE produkcje a dla całej reszty jest gimbohumor skierowany do retardów (podkreśliłem już, że takie gry są dla dzieci? DLA GIMBÓW!). Całe szczęście jestem gimbem i wciąż mogę się bawić przy gierkach wideo, a nie po powrocie z szarego życia dalej oglądać szare życie xd.

 

Model jazdy jest w porządku. Nie przeszkadza w niczym. Raczej nie robiłbym sobie przejażdżek w WD2 dla samej przyjemności jeżdżenia jak w GTA IV chociażby, ale jak już trzeba gdzieś podjechać to nie widzę problemu. Przeszedłem Saints Row 3 w którym było chyba jeszcze gorzej pod tym względem, to i tutaj nie będę cierpiał.

Odnośnik do komentarza

Nie bierz kruku tego tak do siebie, bo widzę że się trochę zagotowało pod pokrywką, lubisz taki klimat to good for you, mnie on odrzuca i mam prawo o tym pisać.

Co do modelu jazdy jednak się nie zgodzimy, dla mnie to jest istotne w takich grach, a model jazdy WD  to połączenie pudełka od zapałek z mydelniczką. Kojarzę, ze np. w Sleeping Dogs nie było najlepiej, ale tam było przynajmniej efektownie, tutaj nic go nie ratuje.

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza

Jak Ciebie odrzuca to spoko, ale wyzywanie już tych, którzy Twojego gustu nie podzielają od gimbów i youtubowych retardów uważasz, że jest spoko? Patrzcie jaki jestem dojrzały, wszyscy inni to debile heheh.

BTW, ja też mam prawo napisać, że model jazdy dla mnie jest w porządku :teehee:. Takie myślenie działa w obie strony.

Odnośnik do komentarza

Nie lubie tych internetowych pseudo smieszkow(a WD ma określony target), nie chodzi ze mam problem z lżejszym/kolorowymi grami, po prostu mam problem z humorem/bohaterami WD2.

BTW nie uważam, że pisanie o modelu jazdy w WD2, ze jest spoko to kwestia subiektywności, tak samo by było jakby ktoś napisał, dajmy na to Kyokushin, ze Uncharted 4 jest brzydkie na PS4. No nie jest brzydkie, na niektóre kwestie można patrzeć w różny sposób, a pewny rzeczy sa oczywiste, tak mnie się wydaje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ok, no ja z kolei uważam, że mam prawo do własnej opinii brzmiącej "model jazdy w WD2 tragedią nie jest". Z gimbem jak ja się nie dogadasz najwyraźniej. Może jak dorosnę do szaroburych, poważnych gierek i przestanę być youtube'owym retardem to zacznę innym ludziom zabraniać posiadania własnej, subiektywnej opinii na temat subiektywnych aspektów gierek jak to robią poważni gracze.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, SlimShady napisał:

To dobrze, ze się rozumiemy, ale fajnie jakbys przestal uzywac tej wymuszonej ironii, bo Wiedzminem i tak nie będziesz,  za młody jesteś.

 

fajnie jakbyś wreszcie przestał mi mówić co mam robić dziadku :teehee: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...