Skocz do zawartości

Gwiezdne Wojny, Epizod 8: Ostatni Jedi


Rekomendowane odpowiedzi

@Mejm

Ale dosłownie całe Gwiezdne Wojny, to granie na oklepanych schematach - w tej serii nie ma nic odkrywczego (chyba, że majaki Lucasa). Przecież u stóp Nowej Nadziei stoi Kurosowa, Moebius (jego macki są wszędzie w s-f, dosłownie) i pulpowe powieści sci-fi.

Nie wiem, fajnie, że próbujecie zgadywać o czym jest film, marketing w sumie działa, zmyślne zmontowanie tego trailera, dało narodziny milionom podobnych komentarzy xD

Odnośnik do komentarza

Fajnie, ze nie jestem taki mądry jak Hendrix i ze swoim ograniczonym umyslem moge dobrze sie bawic na nadchodzacym seansie SW.

Ale ja się przecież sam świetnie bawię, ba!, VII epizod jest dla mnie tylko gorszy od ESB, a VIII jest wśród najbardziej oczekiwanych filmów. Post był raczej skierowany do osób, które myślą, że wszystko wiedzą o filmie (po trailerze zmontowanym celowo w sposób taki, żeby pokazać emocjonalne sceny w sposób niejednoznaczny).

 

Mejm, np. ewidentnie wie o czym będzie film xDD

 

edit:

 

@milan

 

O, przepraszam, ja tam nie komentuję trailerów, nie moja działka.

 

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

@Mejm
 

Przeciez w tym trailerze jest umieszczona cala fabula epizodu xD

&
 

 

Luke szkoli panne na wyspie w Irlandii. Nagle laska robi pokaz mocy, Luke stwierdza, ze (pipi)i bo juz cos takiego widzial i niech dama idzie wpi.zdu. Dama idzie wpi.zdu. Syn marnotrawny strzela do mamy z tajfajtera bo w kosmosie trwa jakas znowy wazna bitwa na star destroyery i fregaty kalamari bo it was a trap. W miedzyczasie stary zboczeniec snork przeslu(pipi)e panne jedi bo ta nakryla go bez recznika jak wychodzil spod prysznica a ze Luke sie na nia wypial to ta przyjmuje propozycje typa, ktory po robocie bawi sie w lorda vadera i morduje starych. Murzyn bije sie gdzies z blaszanym stormtrooperem ale to juz nie ma znaczenia bo jego rola przyciagniecia do kin czarnej publicznosci skonczyla sie wraz z epizodem 7. Byc moze za to nawet nie zginie pierwszy. W finale wszyscy przyjaciele sa od siebie odseparowani, Ray przeszla na ciemna strone, rebelia nie ma swojej ksiezniczki, ogolnie marazm i ch.ujnia z grzybnia. Ale to wszystko okaze sie tylko cwanie zaplanowanym przez Luka fortelem. Boze spraw zeby nie zginal od miecza jakiegos sitha w jakims hangarze.

Sam stwierdziłeś, że to twoje przypuszczenia przecież. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...