Skocz do zawartości

PSX Extreme 223


Oceń okładkę PSX Extreme 223  

63 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 223



Rekomendowane odpowiedzi

Co do vr- mam nadzieje ze padnie szybciej niz move/ kinect. To ze padnie jest pewne (cena, niewygodne, itd). Ale ten text w sumie poczytam.

 

Tekst o tv był ok. Na razie nie zmieniam ale pewno wielu sie przydał. Tylko te poradniki są fatalne bo raz ze do gier do których nie trzeba poradników, dwa- nie w pismie ich miejsce (a w poradniku).

Edytowane przez Croc
Odnośnik do komentarza

bulduper ograł wszystkie Assasyny i nie je mięsa

 

Paliodor - otóż to. 599 dolców za tego typu badziewia już stawia to wszystko na przegranej pozycji. Ja nie wiem, jak można się tym podniecać. Gadżety typowo dla januszy, co by pobawić się godzinę, potem do szafy i pokazanie od czasu do czasu znajomym.

 

Kur.wa Sobek, immersja w jeżdżeniu w kółeczko? :yao: Nie ma chyba większej straty czasu, niż jeżdżenie w kółeczko.

 

 

Butcher jest naczelnym i mam wrażenie, że On wychodzi z założenia, że jak coś Go pasjonuje, to reszta też się tym jara, vide Gwiezdne Wojny. Brakuje jeszcze relacji z koncertów metalowych i zestawienie grafików koncertowych Jego ulubionych zespołów.

 

Ode mnie tak na szybko:

 

- weźcie się za listy. HIV nie chce lub nie potrafi się tym zajmować? To niech tego działu nie prowadzi. Kiedyś prowadził to Butcher i nieźle mu to wychodził;

 

- poradniki do gier, które tego potrzebują, w szczególności ciekawostki, ukryte rzeczy, które ciężko odkryć samemu. Do F4 ma rację bytu i to jest właśnie taka gra, mógłby być nawet większy. Phantom Pain, Dark Souls, Bloodborne itd. A nie do pifpafów, czy jeżdżenia w kółeczko. Tryby tam chcecie opisywać?

 

- recenzje. Ja lubię je czytać, chociaż dużo Osób ma je w d. Dla mnie mogłyby być nawet bardziej obszerne, ale tego się nie czepiam, recenzji jest tyle, ile premier, zależy od miesiąca.

 

I osobista prośba - zróbcie zgrentgen dot. Phantom Pain ;]

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Myślę że optymalne będzie wyznaczenie do działu Listy kogoś, kto nie tylko potrafi odpowiedzieć, ale także sam do siebie ciekawy list stworzyć, na czytelników raczej tu nie ma co liczyć :dog:

Generalnie nigdy się wszystkim nie dogodzi, a kilku głośnych niezadowolonych zrobi więcej rabanu niż tysiąc milczących zadowolonych. Mnie większość rzeczy w numerze pasuje, nie oczekuję że absolutnie każdy tekst musi mi się podobać

Odnośnik do komentarza

Troche beka z ludzi tak ostro hejtujacych okladke, ze jakiegos zula trzeba ze im to podal lol, kompletny brak rozwoju umyslowego. Czy wy trzymacie psx extreme na polce okładkami do przodu czy o co generalnie chodzi. Niektorzy to by chcieli na okladke ustawic sobie ulubiona tapete z windowsa raczej.

Pamietam okladki PE ze spice girls czy jakims crociem czy innym szrotem i chyba wtedy nikomu to raczej nie przeszkadzalo. Jak dla mnie to PE przez caly rok mogloby miec czarna okladke tylko z logo i spisem tresci na wierzchu, art mnie zupelnie nie interesuje, liczy sie tylko zawartosc. Na scianie w domu tych okladek sie nie wiesza.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

w następnym numerze poradnik do Fify i Assassin's Creed Syndicate poproszę. Bo sobie w tak skomplikowanych grach nie radzę :D

 

Ja rozumiem poradniki do gier w stylu X-Com, darkest dungeon, bloodborne czy jakiś jrpg w stylu tales of. Poradnik do CoD'a czy battlefronta ? Albo róbcie poradniki które mogą autentycznie pomóc albo nie zajmujcie tego miejsca na siłę.

Odnośnik do komentarza

Również na początku rzucałem mięcho, ale po poświęceniu więcej godzin niż jednorazowe przejście, ten MGS zaczyna być grą dobrą :D i dlatego wart jest dyskusji.

To nie jest ewidentnie hit, gdzie wszyscy są zgodni (GTAV, Wiedźmin 3) ani też jakiś crap. Co jak co, ale MGSV nadaje się do zgrentgena jak żaden inny tytuł.

Odnośnik do komentarza
Kur.wa Sobek, immersja w jeżdżeniu w kółeczko? :yao: Nie ma chyba większej straty czasu, niż jeżdżenie w kółeczko.

 

 

Butcher jest naczelnym i mam wrażenie, że On wychodzi z założenia, że jak coś Go pasjonuje, to reszta też się tym jara, vide Gwiezdne Wojny. Brakuje jeszcze relacji z koncertów metalowych i zestawienie grafików koncertowych Jego ulubionych zespołów.

 

Po pierwsze - gra na goglach VR to immersja jak cholera i zupełnie nowe doświadczenie. I nie ważne, czy to wyścigi (chociaż te sprawdzają się rewelacyjnie), strzelanie jakieś, latanie w powietrzu czy po prostu siedzenie na du.. i obserwowanie kręcącego się wokół dinozaura. Ba, wiesz jakie emocje daje oklepana scena z Far Cry 3 z Vaasem kiedy jesteś "wewnątrz" niej, kiedy pod nogami widzisz kilkumetrowe urwisko, a przed tobą stoi realnych rozmiarów psychol gadający ci w twarz? Jeśli próbowałeś i ci się nie podoba, to luz. Nie próbowałeś - nie krytykuj, bo nie wiesz nic. Albo jesteś sceptykiem narzekającym dla zasady.

 

Po drugie - Butch nie robi PE przez pryzmat własnych sympatii. VR to kolejny krok w rozwoju branży, można się nim jarać, można nie jarać, ale my jako pismo branżowe nie możemy po prostu milczeć na zasadzie: pewnie będzie gów.. jak kontrolery ruchu, więc nie piszmy o tym nic. Za to ja mam wrażenie, że Ty chciałbyś czytać w PE jedynie o tym, co Tobie pasuje i tym czym się jarasz, a gdy jest już temat, który cię nie interesuje, to jest lament. Trudno mi to skumać, bo czytam np. Edge'a co miesiąc i zdarzają się numery, gdzie jest raport o jakiejś grze na PC, wywiad z facetem, który robił zupełnie nieinteresującego mnie RPG-a i parę tekstów na tematy, które mnie nie ruszają. I co? Nie czytam po prostu i liczę, że za miesiąc będzie coś ciekawszego. Nie da się co miesiąc mieć samych tematów podniecających każdego czytelnika. To jest niewykonalne, a mam wrażenie, że niektórzy na coś takiego właśnie liczą.

Edytowane przez SoQ_
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Insane ty skonczyles studia, zrobiles aplikacje i teraz jestes szanownym notariuszem, ktory nie przyjmuje klientow w krotkich spodenkach. Nie sadzisz, ze juz czas skonczyc z tymi dziecinnymi gierkami i zajac sie doroslym zyciem? W jego tajniki wprowadza cie pisma Logo, Forbes i dzienniki ustaw. Przestan wiec jojczyc jak gimbus czytajacy cda, ze w pismie, ktore ma sluzyc rozrywce i ma wiecej luzu niz ty bedziesz mial przez cale swoje zycie, nawet jak urodzisz sie 7 razy, ktos mial czelnosc raz na dekade napisac cos o gwiezdnych wojnach. Moze sie wtedy pilnie uczyles do egzaminu i nie zauwazyles, ze logo star wars bylo nawet na tamponach a ty bys chcial zeby pismo, ktore ma na siebie zarabiac dalo na okladke logo WiiU, ktore rozpozna 7 osob w polsce.

 

Serio, jedziesz z cda a mam wrazenie, ze nawet do jego lektury mentalnie nie dojrzales.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Weź pigułki Mejm, bo o nich zapomniałeś. Nie zarzucaj tutaj blacharskim CDA, nigdy tego badziewia nie lubiłem i cały klimat, recenzje, artykuły są przesycone blacharstwem, a ja od grania na komputerach wolę skopać ogródek.

 

SoQ - to chyba oczywiste, że patrzę przez swój pryzmat i każdy by chciał mieć w piśmie tematy najbardziej go interesujące :) Natomiast od ostatnich numerów tematy numeru i ogólnie zawartość w dużej części jest dla mnie mało interesująca i o tym piszę. Wiele osób tutaj pier.doli smuty dot. PE byle tylko wyśmiać i dowalić, co więcej jest dumnym z tego, że nie kupuje i wyśmiewa tych, co kupują.

Ja jestem stałym czytelnikiem od 4-tego numeru, mimo już sporej liczby lat na karku dalej kupuję PE w dni premiery i nie chcę przestać tego robić, bo lubię czytać o grach "na papierze" oraz lubię ludzi, które to pismo tworzą. Jeszcze co do zawartości - nie, nie interesują mnie te gogle i inne tego typu g. Postawię każde pieniądze, że zdechnie to szybko, jak kinecty, move, 3d i inne badziewie. Pamiętam jeszcze czasy Virtual Reality z lat 90-tych, np. jak w kurortach nad polskim morzem odpalali Duke Nukem 3d i brali 2 dychy za 10 minut gry od ustawiającej się w kolejce gawiedzi :) Nie, naturalnie, że nie korzystałem z tych oculusów i innego badziewia i jak napisałem wyżej - darmo bym tego nie chciał, chyba, że miałbym odsprzedać to jakiemuś januszowi z przebitką.

 

Z rzeczy, których na szczęście nie ma, to nie dawajcie informacji o grach na komórki oraz testów smartfonów ;]

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.