Skocz do zawartości

PSX Extreme 223


Oceń okładkę PSX Extreme 223  

63 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 223



Rekomendowane odpowiedzi

CDA nie trawię, ale ja też niestety zastanawiam się, czy PO RAZ PIERWSZY sobie nie odpuścić kupna pisma. Już zeszły numer był słaby (w tym moje ulubione zestawienia najlepszych gier roku - brak tabelek, więcej obrazków), choć mam świadomość, że obecne miesiące nie obfitują w premiery, ale znowu temat numeru, który mnie totalnie nie interesuje. Zbierając do kupy strony przeznaczone na januszowy content i wynurzenia Butchera o jakichś śmiesznych koncertach lub zbieraniu ludzików, wychodzi na to, że numer wystarczy przekartkować przy półce z gazetami lub pijąc kawę w So!Cofee (dawnym Empik Cafe).

Odnośnik do komentarza

Piszecie jakbyście kupowali pismo dla okładki.

Ok, Pixel może ma fajne okładki, ale recenzje strasznie biedne.

Mi tu wcale nie chodzi tylko o okładkę. Sama zawartość pisemka to w tym momencie slabizna straszna. Przed zmianą layoutu było naprawdę ciekawie, teraz mam wrażenie że to jakiś taki zlepek nic nie wynoszących tekstów. Słabe recki, publicystyka nudna, felietony cały czas w podobnym tonie, poradniki do fpsów(!). Zaczęło mnie to nudzić już od kilku numerów, a patrząc na spis nowego widzę że dalej jest to samo.

 

CDA będę brał dla recek i darmoszek w postaci gierek (chociaż pewnie nie co miesiąc), a Pixela dla retro. W tym momencie PSXE nie ma dla mnie nic ciekawego do zaoferowania. Życzę im jak najlepiej. Może wrócę po jakiejś przerwie.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

 

Kupiłem ostatnio CDA i powiem tylko tyle, że to teraz PSXE przejęło pałeczkę gimbusiarstwa. CDA>>>>>>>>>>>PSXE.  :reggie::lapka:

Taką wiadomość dostałem z e-kiosku. Dla prawdziwych mężczyzn! Widzisz tu gdzieś CDA? No nie, bo to jest pismo dla dzieci. Także spór uważam za zakończony.

KcfHucs.jpg

 

A to przepraszam. W takim razie kupię CDA jak tylko będą fajne pełniaki. :gayos:

Odnośnik do komentarza

MEGA MOCARNA OKŁADKA - KRÓL ZAWSZE MA RACJĘ!! bardzo mi się podoba czekam na nowy numer (:

PSX EXTREME RZĄDZI - 

PS.  

Ostatnio na imprezie u koleżanki pobiłem się z gościem za PSX Extreme! - jakiś burak!!!! wparował na imprezę

rozmawialiśmy sobie spokojnie i temat zszedł na Polskie magazyny o grach i wieśniak twierdził że PSX Extreme

to badziewna gazeta - na początku rozmawialiśmy spokojnie ale gdy powiedział mi że moja  gazetka o grach

czyli PSX Extreme to gunwo a CDA jest lepsze to powiedziałem mu że ma coś z rycerza -  zakuty łeb i rzucił

się na mnie  !!! jak misiek w filmie - ZJAWA ) PS MOCARNY FILM - ten film zniszczył mnie bez popity!!!!!!!!!!!!

Obroniłem soczyście dobre imię mojej mojej gazetki PE - nie będzie mi wieśniak pluł w twarz i w PSX Extreme.

CZEKAM NA NOWY NUMER PSX EXTREME!! 

  • Plusik 2
  • Minusik 8
Odnośnik do komentarza

Również chyba odpuszczam. Nie ze względu na badziewna okładkę, ale ze względu, że to wszystko zmierza w złym kierunku. Poradnik do coda? Serio? Ostatni numer już był na cenzurowanym - podsumowanie roku było najgorszym syfem od wielu, wielu lat. Poradniki do Evolve itd. Żeby tylko zapełnić słaby miesiąc.. Mam nadzieję, że odbije się to wszystko na sprzedaży i komuś wróci rozum do głowy

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

A ja mam wrażenie, że to właśnie po to, żeby podnieść sprzedaż. Wątpię, żeby ściąganie youtuberów i poradniki do strzelanek były pomysłem na dopieszczenie starych czytelników, a bardziej na ściągnięcie nowych. Na forumku już mało kto czyta PE i wydaje mi się, że to jest tendencja reprezentatywna dla ogółu czytelników, starzeją się, mają inne priorytety/wyrastają z gierek, a nowi (niekoniecznie młodzi, raczej chodzi mi o typ gracza) lubią takie, a nie inne rzeczy. Tzn. zakładam, że te zmiany wynikają z jakiegoś researchu, a nie dlatego, że wydawca zawierza gwiazdom.

Odnośnik do komentarza

Większość graczy tylko narzeka, czemu tak mocno uczepiliście się tej okładki to nadal stary dobry PSX Extreme z nową ekipą maniaków

gier bo ja z miesiąca na miesiąc cieszę się ba okropnie cieszę się z kolejnego mocarnego numeru PSX Extreme.

PS.  Ważne info do kierownika Rogera (info naprawdę bardzo ważne) bardzo podobała mi się twoja sesja nagraniowa - Uncharted 4

(no wiadomo o co chodzi Roger  (: SoQ był dobry ale Roger zniszczył system aż byłem dumny z ciebie i PSX Extreme iiiiii DLATEGO...

Chciałem kupić ci konsolę i wysłać do redakcji ale konsolę Roger pewnie ma to wymyśliłem coś innego. Zrobię tylko dla ciebie Roger

hi - endowe monitory do pokoju gracza. To nie będą zwykłe monitory to konstrukcja zaawansowana kolumn łącznie z komorą wstępną

i linią transmisyjną dla prawdziwej mocy (:  Na takich głośnikach ( patrz zdjęcie) będą monitory ( głośniki 3,3" będzie dwa w kolumnie.

Na górze Vifa XT - oryginalny prawdziwy XT - nie z Chin (: (głośnik bardzo trudny do aplikacji dla większości osób XT to system matrix.

Nie będziesz musiał płacić Roger 50 tyś za kolumny do pokoju gracza. Oczywiście kolumny będą wykończone naturalnym fornirem. 

(: to lepsze niż konsola tak mi się wydaje. 

Ale chciałbym wiedzieć jaki masz wzmacniacz aby jak najlepiej dostosować impedancję kolumn do twojego wzmacniacza stereo Roger.

PSX Extreme rządzi nadal ( Jesteśmy graczami i nie poddajemy się.

Aha Roger pamiętaj musisz się zgodzić.

 

1e977032f4c775bagen.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Każdy pretekst jest dobry by nie kupować PE. Warga, brak klimatu,proste gry,słabe recenzje,a najgorsze to Okładki. Hardkorowcy nie czytają prasy, nie oglądają YT,przechodzą gry z palcem w d...., sami recenzują gry,znają już ocenę przed premierą.

Sam waham się czy nie przestać czytać Pani Domu. Papier coraz gorszy,brak testów rajstop,kącik sexuologa bez rozbieranych zdjęć, tylko 4 strony dla casualów kulinarnych. Pismo schodzi na psy,a te OKŁADKI takie bezpłciowe,rezygnuję z prenumeraty.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ja nie hejtuję bez powodu, po prostu daję wyraz temu, co mi się nie podoba. Pismo kupuję od 4-tego numeru, ale te ostatnie pomysły to dla mnie nieporozumienie.

 

Testy telewizorów, nudziarstwo i po raz setny tematyka Gwiezdnych Wojen, poradniki do gier martwych i tych, do których takie poradniki nie są potrzebne, zmarnowana strona na "Głos Ludu" - forum czytam regularnie, a bełkot jakichś pionków z PPE mnie nie interesuje. Do tego totalny upadek działu listy.

W tym numerze znowu te hełmy i gogle, za darmo bym tego nie chciał, poradnik do BO 3 (lubię CoD, ale do czego tu jest potrzebny poradnik do cholery?). Jak się tak głębiej zastanowić, to cały numer można przewertować przy półce z gazetami lub siedząc w Empik Cafe, bo 1/3 numeru to dla mnie pomyłka. Okładka mi tam nigdy nie robiła różnicy, musiała być naprawdę słaba, bym się tego czepiał, ale obecna jest naprawdę kiepska.

 

Ludwiku Dorn i Sabo! Nie idźcie tą drogą!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

I jeszcze Glosu ludu mi sie czepiaj! A kysz! ;)

 

Z jednej strony Ciebie rozumiem, z drugiej zastanawia mnie, czego po PE oczekuje taki czytelnik jak Ty. Test TV to 6 stron w skali roku, wiec niewiele. Inna rzecz, czy to az tak abstrakcyjny temat w PE. GW - temat walkowany setny raz? Przez media moze tak, w PE w takiej objetosci kojarze go po raz pierwszy i tez nie wzielismy tego z kosmosu, a przy okazji premiery nowego epizodu. VR - rozumiem, ze ten temat moze wielu nie interesowac, ale z drugiej strony jak my jako magazyn o konsolach mamy o tym nie napisac, skoro to moze faktycznie bedzie cos zupelnie nowego w naszym swiatku? Poradniki - ich idea polega na zglebieniu tematu, nie ogolnych opisach, ale faktycznie tutaj caly czas obserwujemy ten temat (chocby zmniejszajac liczbe stron na nie) i zobaczymy, jak finalnie to wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

Tak czytam te negatywne komentarze nt testu TV czy Tematu Numeru o nowinkach technologicznych takich jak Oculus i wniosek mam taki, że po prostu autorzy takich wypowiedzi już nie są zainteresowani branżą. Nie jara was rozwój. A my mamy pisać o czym? O retro ciągle? Nawiasem mówiąc wielokrotnie już bawiłem się Oculusem i jazda w Asseto Corsa z kierownicą, skrzynią biegów i w hełmie to jest immersja "over 9000".

Drugi wniosek. Przejrzałem PSX222, bo może czytamy różne pisma. Minimum recenzji, maksimum treści. Prośba o poradniki już się pojawiała, więc są. I są skierowane do osób, które są hardkorowcami, ale z jakiegoś powodu nie wkręcili się np. wcześniej w Destiny, a teraz w rok od premiery ciężko z marszu wejść w to, więc zapraszamy, my napiszemy co i jak na dobry początek. Dalej świetne teksty Tetryków, Miela, Wargi o tym, że granie w Uncharted to dla niego jakby ucieczka w ciut mniejszą dorosłość, dobry poradnik Zaxa dla chcących pograć w Fallouta, świetny materiał Rogera o aktorach głosowych w Polsce, fajne zestawienie Dżuja z grami z PC, które chcemy na konsolach, mega fajna analiza Double Fine Prod. od Komody, Revolution Software w dziale "styliści branży", dalej dobre podsumowanie Zaxa nt wczesnych recenzji F4, stałe retro, które chcieliście, świetny wywiad Dawida Muszyńskiego z Davem Johnsonem, podsumowanie roku w branży okiem... branżowców. Kiedy niby można to przekartkować w kiosku? W pół dnia?

CZEGO CHCĄ W TAKIM RAZIE KRYTYCY? Czy mamy wrócić do recenzji na 4 strony? Czy mamy pisać już tylko o retro? Nie chcecie aktualnych analiz, insiderskich tekstów, testów sprzętu? W TAKIM RAZIE CZEGO CHCECIE?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...