Skocz do zawartości

Pokemon Sun & Moon


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

sówka całkiem spoko, kotek też spoko, ale ta foka to jeden z brzydszych poków ever, myślałem że nic gorszego od wydry nie da sie zrobić ale sie da... z(pipi)ana morda i jakiś debilny nos.... bleeeeeee

 

aż sie boje o ewolucje tej szkarady...

 

ale z sowy i kota mogą fajne rzeczy wyjść

 

jeszcze foty

rowlet2jpg-652f0b_765w.jpg

 

litten2jpg-652f0c_765w.jpg

 

 

co za dałn

popplio2jpg-685071_765w.jpg

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Mi się prawie wszystko podoba. Alola zapowiada się dobrze. Fajnie też, że zmienili proporcje postaci z chibi na bardziej realistyczne proporcje. Trochę zmęczyło mnie patrzenie na chibi. Ostatnio kilka gier skończyłem w tym stylu.

Startery też na plus. Jako pierwsze ewolucje są naprawdę ok.

 Popplio trochę odstaje od reszty i to jedyny minus tego trailera. Jednak nie skreślam go, to w końcu dopiero pierwszy poziom ewolucji. Gdyby jednak nic z niego nie wyszło to byłby drugi wodny starter po Feraligatorze, którego nie lubię i nie wybiorę na początku. Byłoby trochę szkoda, bo wodny typ to jeden z moich ulubionych (zwłaszcza startery). Liczę też, że nie pozostanie do końca tylko wodnym typem i Gamefreak da mu jakąś ciekawą kombinację.

 Litten ma potencjał żeby zmienić się w tygrysa? Wnioskuję po znaku na czole. Opis poka też bardzo fajny, podoba mi się: "Logical but also passionate, Litten always remains coolheaded and doesn't show its emotions on the surface."  :whistling: Na razie to byłby mój wybór jako starter.

Rowlet to kolejna sowa, mam nadzieję, że ostatnia ewolucja bardziej przypadnie mi do gustu niż Noctowl. Jedyny problem to typ grass/flying. Chyba 6 słabości z czego jedna to ice x4. Musiałby to nadrobić statsami i skillami.

 Legendy świetne. W CoroCoro chyba na dniach mają ujawnić o nich więcej informacji. Za lwami nie przepadam, więc skłaniam ku wersji Moon, ale poczekam na więcej informacji na ich temat zanim zdecyduję.

Jestem zadowolony z ilości informacji jaką dali przy pierwszym trailerze. Teraz mam nadzieję, że zaczną mówić o zmianach w stosunku do poprzednich części i pokażą nowe mega ewolucje. Chciałbym, żeby zmienili coś z IV's, poprawili statsy i dodali skille niektórym pokom (np. Shell Smash dla Samurotta  :whistling: ) z poprzednich generacji i chyba tylko tyle. Z mega ewolucji teraz chyba kolej na startery z drugiej generacji, może też Arcanine się załapie, albo Haxorus. :fsg:

Odnośnik do komentarza

Premiera w tym roku, świetna wiadomość, będzie znowu sporo grania i łapania poków :D. Wiadomo w ogóle ile nowych ma być? Kotek i sowa wyglądają bardzo fajne, ciekawe jak będą się prezentować w dalszych ewolucjach i czy Kot dostanie dodatkowy typ. 

 

Generalnie wszystko wygląda bardzo pozytywnie i mam chyba tylko jedno życzenie jeśli chodzi o tę grę, żeby wprowadzili poziomy trudności, byłoby super.

Odnośnik do komentarza

Nie znamy ilości nowych poków i pewnie nie poznamy tej liczby aż do premiery gier. Ja myślę, że postawią znowu na mniejszą ilość, tak jak w szóstej generacji, ale za to prawie wszystkich będzie można śmiało używać w walkach online. Może jeszcze zobaczymy jakieś ewolucje starszych poków. Do tego teraz mamy mega ewolucje, więc trzeba się liczyć z tym, że część pracy będzie szła na starsze poki.

Odnośnik do komentarza

 Ja nawet nie potrafię sobie wyobrazić jak można rozwinąć ewolucje Popplio tak, żeby nie skończył jako większa wersja tego co mamy teraz. Z lwów morskich mamy linie Dewgong, Walrein i może Samurott (?), chociaż w przypadku ostatniego dwie wcześniejsze ewolucje to wydry morskie i Samurott też według mnie przypomina wydrę, pomimo lwa morskiego jako inspiracji. Ewolucje linii Dewgonga i Walreina to zwyczajnie większe wersje form pierwotnych z dodanymi małymi szczegółami.

W przypadku Popplio mamy do czynienia ze starterem, więc o takich małych różnicach w ewolucji chyba nie ma mowy. Dlatego myślę, że ostatnia ewolucja to będzie coś kompletnie niezwiązanego z pierwotną formą. Nie zdziwiłbym się, gdyby Popplio nabrał cech psa lub motywem przewodnim było związane coś z dźwiękiem.

 Nie rozumiem dlaczego Gamefreak obrał cyrk jako motyw przewodni dla ewolucji. Przecież zwierzaki tam się męczą, a kolesie tacy jak klauni, goście z batami i plujący ogniem to creepy. :wacko:

Odnośnik do komentarza

 Ja nawet nie potrafię sobie wyobrazić jak można rozwinąć ewolucje Popplio tak, żeby nie skończył jako większa wersja tego co mamy teraz. Z lwów morskich mamy linie Dewgong, Walrein i może Samurott (?), chociaż w przypadku ostatniego dwie wcześniejsze ewolucje to wydry morskie i Samurott też według mnie przypomina wydrę, pomimo lwa morskiego jako inspiracji. Ewolucje linii Dewgonga i Walreina to zwyczajnie większe wersje form pierwotnych z dodanymi małymi szczegółami.

W przypadku Popplio mamy do czynienia ze starterem, więc o takich małych różnicach w ewolucji chyba nie ma mowy. Dlatego myślę, że ostatnia ewolucja to będzie coś kompletnie niezwiązanego z pierwotną formą. Nie zdziwiłbym się, gdyby Popplio nabrał cech psa lub motywem przewodnim było związane coś z dźwiękiem.

 Nie rozumiem dlaczego Gamefreak obrał cyrk jako motyw przewodni dla ewolucji. Przecież zwierzaki tam się męczą, a kolesie tacy jak klauni, goście z batami i plujący ogniem to creepy. :wacko:

 

ZNEayzJ.jpg

 

tak będzie.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Skoro fajny Oshawott ewoluuje w coś nie przypominającego poprzedników (i o wiele brzydszego) tak foczka może uratować się jakimś badassem. Chociaż poziomu za(pipi)istości Empoleona czy Greninjy się nie spodziewam.

 

Gdybym miał wybierać już dzisiaj to zdecydowanie padłoby na sówkę. Designem, bo kombinacja typów daje jej aż 5 weaknessów (w tym x4 od lodu). Tego ostatniego będzie raczej niewiele z racji na mapę, ale warto mieć to na uwadze.

Edytowane przez Wezyriusz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...