Skocz do zawartości

Apple(konferencje, luźne rozmowy o nadchodzących produktach etc).


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

gettyimages-455041086_wide-edef90df374e9

 

21 marca bedzie konferencja Apple na ktorej zapowiedza nowe produkty. Najprawdopodobniej zobaczymy mniejszego iPhone 5se/6c , iPad Air 3 lub iPad Pro mini i nowa generacje Apple Watch'a. Z tego co jeszcze wyczytalem, mozliwe ze pojawi sie nowy Macbook. 

 

Mniejszy iPhone mnie nie interesuje, 6s mi wystarczy do premiery 7. Jestem zainteresowany nowym Apple Watch, poniewaz pierwsza generacja byla srednia. 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jestem bardzo z kolei zainteresowany mniejszym iPhonem. Do pracy mam iPada Air 2, więc duży telefon mi się nie sprawdza. Mój wysłużony 4S powinien odejść na emeryturę. Nowe iPady mnie nie interesują, moja dwójka ma zaledwie kilka miesięcy. Apple Watcha i komputerów nie przewiduję w swoich planach zakupowych

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Hello, mam problem z nowym kontem na Appstore.
Mamuśka od niedawna używa telefonu z "japkiem", założyłem jej konto, ale Apple ciągle wymaga podania karty kredytowej.
Teraz się dowiaduje, że można założyć konto przez itunes i tu nie trzeba podawać danych z karty.
Tylko tego konto już nie mogę skasować i najprawdopodobniej będę musiał założyć jej maila i nowe konto
Ale czy jest jakiś sposób na ominiecie tej pier.dolonej blokady?

Odnośnik do komentarza

Mam monit i w telefonie i na itunesie, że konto nie jest do końca aktywne i moge anulować lub kliknac guzik "recenzja" (zje.bali tłumaczenie). Klikam "recenzja" i mam dane karty :/
JAkbym od początku zakładał konto z iTunes, to bym mógł wybrac "brak karty", a tak nie mogę, bo jak czytam w FAQ - być może mam aktywowane jakieś płatne subskrypcje. 


Siorze niedawno robiłęm i hulało, tylko z jakiegoś linka skorzystałem :/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...