Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dobrze wiadomo Kojima po odejściu z Konami wstąpił w szeregi Sony, założył swoje studio z pomocą Sony i robi exclusive dla PS4 (i możliwe, że później również dla PC). Plotki głosiły, że będzie to indyk, ale zdementowano to i wygląda, że będzie to duża produkcja.

Jakiś czas temu wraz z Markiem Cerny (chłop, który wie wszystko o PS4 i stworzył oprogramowanie konsoli) przebyli pielgrzymkę po wszystkich dużych studiach Sony: Naughty Dog, Quantic Dream, Guerilla, SCE, Santa Monica inne, razem chyba z 10.
Wiemy, też że nie będzie to żaden horror, ani następca Silent Hill/ P.T.

 

kojima-main.jpg

 

A dziś na twiterze zamieścił kilka zdjęć, wygląda na to, że coś się w końcu zaczyna!

Proponuje w ten temat wrzucać wszystkie nowe info, zbieramy puzzle.

 

CeS9R-BUMAEZvMX.jpg

CeRySmAWsAAOJjR.jpg

norman-reedus-kojima-mo-cap-768x576.jpg

 

 

Edytowane przez Fanek
  • Lubię! 1
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

tak to jest z kojimą. zanim wyda grę, to od razu po ogłoszeniu zaczęcia nad nią prac ( albo i wczesniej) ludzie zaczynają robic analizy, sledzic kazdy jego krok, kazdy nius, plotke, snuć domysłi i teorie, az po 4 lata kojima wkoncu wydaje kupe 8/10, którą mozna skonczyc w 15 godzin.

Odnośnik do komentarza

 

Kojima, prosze cie umrzyj i nie rob juz nic tak jak zrobiles mgs5.

Być może MGSV wygląda tak jak wygląda ponieważ Kojima robił go pod presją Konami? Teraz właśnie ma szanse udowodnić ile jest wart.

 

 

Pod presja konami w kazdej misji mamy jego nazwisko po trzy razy, pod presja konami kojima placi gruby hajs Sutherlandowi za samo nazwisko i praktycznie nieslyszymy typa w grze i pod presja konami kojima ma tak malo czasu aby zrobic kompletna gre bez wycietych misji tak?

 

Z jakiego drzewa lemmingowego sie urwales, mozesz mi powiedziec?

  • Plusik 9
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kojima jest przereklamowany. Od kiedy poczuł się pewnie w branzy (czyli od mgs1), tak jego ingerencja w sage zaczęła bardziej szkodzić, niż pomagać. Tego człowieka trzeba najzwyczajniej trzymać na smyczy bo jest jak narkotyk. Można trochę zarzucić na urozmaicenie zabawy, ale za dużo i impreza spier.dolona. Na dodatek, mit Kojimy to jedno, bo ten koleś wydaje się być obrośnięty w piórka sam jako taki.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Jest genialnym twórca i przestańcie gadać bzdury. Sraliscie w gacie (zwłaszcza Ty bizon) na każdego mgs. Piątkę obsmarowales tymi trzema zarzutami a gra jest jedną z najlepszych skradanek jakie do tej pory powstały. Sorry bizon ale przypominasz mi tym swoim smarowaniem właśnie bizony w tyłku jak się źle podcierasz.

 

Temat jest o nowym projekcie Kojimy i z żalami wracaj do właściwego tematu.

 

Dziękuję

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gra moze jest lepsza skradanką ale jednym z najgorszych mgsow. Nie wiem gdzie ty widzisz moje obsmarowywanie kazdego mgsa, chyba nie sledziles uwaznie tematu o mgs5 i innych czesciach tylko sobie to ladnie upraszczasz na swoj krzywy sposob. 

 

Genialny tworca kojima i jego genialne mgsy, zwlaszcza przehajpowany mgs5, nad ktorym wszyscy plakali jakie to bylo cudo a w trakcie gry wyszlo szydlo z worka. Tak, pamietamy o tym.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kojima znalazl kolejnych frajerow ktorzy beda mu czek wypisywac, choc w sumie sony pewnie go bardziej dla PRowej zagrywki przygarnelo niz dla jego "talentu", teraz pewnie sie pcha gdzie go tylko przez drzwi wpuszcza i marnuje czas.

 

btw. za(pipi)ista analiza reedusa :yao:

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Miałem na myśli to że sraliscie w gacie bo mgsy właśnie od Kojimy były genialne a po jednej piątce której nienawidzisz nie można mówić źle o tym gościu. On stworzył gry tak nietuzinkowe że niewiele produkcji może się poszczycić taką, nazwijmy to, oryginalnością.

Odnośnik do komentarza

Miałem na myśli to że sraliscie w gacie bo mgsy właśnie od Kojimy były genialne a po jednej piątce której nienawidzisz nie można mówić źle o tym gościu. On stworzył gry tak nietuzinkowe że niewiele produkcji może się poszczycić taką, nazwijmy to, oryginalnością.

 

Tak, kojima na zawsze w serduszku za bossow na wrotkach, czloweiak pszczole ,astronaute wannabee i wielu wielu innych smieszkow z mgs4. Tak, gacie byly pelne ale smiechu co kojima robi z ta seria.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

rotfl ktos uzyl swojego altera planewalker zarejestrowanego rok temu z zerowa iloscia postow aby specjalnie dac mi minusa, jezu co za zenujacym czlowiekiem trzeba byc

tak musialo zapiec ze az sie przelogowal, co za gorszy sort graczy frajerow broniacych nawiedzonego rezysera

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

I ten minus aż tak Cię zapiekł? Jakby co to nie ja.

 



 



 



Kojima, prosze cie umrzyj i nie rob juz nic tak jak zrobiles mgs5.

Być może MGSV wygląda tak jak wygląda ponieważ Kojima robił go pod presją Konami? Teraz właśnie ma szanse udowodnić ile jest wart.

 

 

Pod presja konami w kazdej misji mamy jego nazwisko po trzy razy, pod presja konami kojima placi gruby hajs Sutherlandowi za samo nazwisko i praktycznie nieslyszymy typa w grze i pod presja konami kojima ma tak malo czasu aby zrobic kompletna gre bez wycietych misji tak?

 

Z jakiego drzewa lemmingowego sie urwales, mozesz mi powiedziec?

 

 

Teraz właśnie Kojima ma szansę pokazać wszystkim na co go stać. Może wyjdzie (pipi) a może nie. Zobaczymy. Nie jestem jego fanem ani obrońcą ale przenoszenie bulu dópy związanego z MGSV tutaj nie jest najlepszym pomysłem. Trochę za bardzo się emocjonujesz.

 

Ja czekam na to co zaprezentuje. Nie jaram się, nie śledzę jego twittera ani nie sprawdzam każdego newsa na jego temat.

 

A moje drzewo lemingowe zbudowane jest z takiego czegoś:

Zdj_cie_0130.jpg
 

 

 

 

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Ja tam za MGS, MGS3 i ZOE2 go lubię, ale żeby zaraz robić z niego geniusza no nie wiem. Niech robi gry a komu to przeszkadza tylko niech nie gwiazdorzy bo Phantom Pain to wg mnie półprodukt z jego wyświetlonym nazwiskiem co większy napis na ekranie, na który czekaliśmy zbyt długo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.