Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rozi

W tym miesiącu mają ruszyć Premium Trials, czyli granie w mapki dla Premiumowiczów, w które będziecie mogli zagrać bez przyjaciela z Premium.

 

 

Ostatnio odkryłem nową wspaniałą rzecz - Saint-Chamond gazowy. Posiada koziołkujące pociski rozpryskowe, które po wstrzeleniu do budynku robią z żołnierzy mielonkę, a także pociski z gazem. Na miejskich mapach ten czołg miażdży.

Odnośnik do komentarza

Wraz z wyjściem nowej mapy, która to zazwyczaj wychodziła we wtorek. Zostały jeszcze trzy wtorki lipca.

 

Jako, że panuje posucha w temacie i jestem jedyną osobą, która gra w Battlefielda, to wrzucę filmiki ciekawe. A więc spekulacje o kolejnych broniach w nadchodzącym dodatku:

 

https://youtu.be/YbA1GlnACdM

 

Oraz prototypowa rusznica przeciwpancerna Winchestera:

 

https://www.youtube.com/watch?v=FchMnsd3YSk

 

Polecam serdecznie kanał Forgotten Weapons. Można się zakochać w rozkładaniu i składaniu broni. 

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Dwóch nas jest, musimy w końcu zrobić forumową ustawę i pograć dłużej.

 

Wczoraj wróciłem na chwilę do map z podstawki i wręcz odrzuciła mnie od nich liczba kamperów. Większość to snajperzy, pochowani na dachach i w oknach budynków. Szczytem była moja drużyna w, której tylko ja biegałem mapie. Wiem, że mapki z DLC są inne, nie mają wielu bezkarnych punktów dla sniperow, ale mam wrażenie, że grają tam sto razy bardziej ogarnięci Gracze.

No i w końcu spodobała mi się najnowsza mapa,która świetnie sprawdza się w Dominacji.

Odnośnik do komentarza

Na takie teamy w których połowa jak nie więcej graczy gra scoutem to pomaga tylko zmiana serwera, szkoda nerwów. W ogóle to te (pipi) zazwyczaj nawet nie używają flar żeby chociaż coś zaświecić na mapie.

 

A od paru dni to mi się za to trafiają składy że praktycznie nikt nie gra medykiem, a jeśli już się jakiś napatoczy to o tym że podniesie można zapomnieć :)

Odnośnik do komentarza

Przed chwilą 38-4 na Ofensywie Nivelle'a :obama: Jednak Czyściciel Okopów tutaj jest potworem. Rewolwer + pałka+ apteczka i goście nie wiedzieli co się z nimi dzieje. Do tego granaty dymne i można się poczuć jak predator.

Odnośnik do komentarza

No typy z twojej drużyny (max 5 osób) ale nie wszyscy sojusznicy. Bardziej sprawdza się oznaczanie typów za pomocą trigera. Flara dobra do rozeznania w ilości wrogów i ich położenia dla samego zwiadowcy (jeśli grasz sam). Jeśli team się komunikuje i trzyma się razem to oczywiście daje to spory plus.

Odnośnik do komentarza

Sorry chłopcy ale flara oznacza na mini mapie tylko ludziom z drużyny. Oznaczenie przez Q czy co tam jest na konsoli, wszystkim. No i dym niestety nie blokuje już zaspotowanych przeciwników.

Co do wielkości mapy. Na pc wciskając N powiększamy jej zasięg w locie. W opcjach z kolei też można zmienić, ale od tej wielkości będzie skalowanie w locie.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...