Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

W następnym dodatku na pewno dojdzie ANZAC, bo potwierdzone jest Gallipolli. I wydaje mi się, że tyle, bo wątpię, żebyśmy dostali dwie armie w jednym dodatku. O Japończykach nawet nie marzę. W ostatnim chciałbym dostać Kanadyjczyków.

Odnośnik do komentarza

Ja odpuściłem, jedno z głupszych zadań obok biegania z kluczem za czołgiem. Jak dobrze kojarzę to zadanie do któregoś perka, jak nie idzie to rób inne bo trzeba 5 z 6 wykonać żeby odblokować. Natomiast większość zadań do nowych broni imo spoko bo stawia na granie różnymi zabawkami, tak się składa że miałem raczej parę swoich ulubionych a dzięki temu spasowało mi kilka dodatkowych broni. Mogli se tylko darować kille z nasadkowych u medyka. 

Edytowane przez messer88
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Przed chwilą to zrobiłem, ale karabinem bez lunety tuż przed końcem meczu. Najwyraźniej nie liczy asyst zaliczonych jako zabicie, co jest nielogiczne, bo gdy musiałem zabijać piechotę z garłacza(serio najgorsze z wymagań) to je odfajkowywało. Następne zadania z przydziału służbowego już odpuszczam. Są nienormalne.

Odnośnik do komentarza
NEWS: #BF1 They Shall not Pass and In the Name of the Tsar will be available for all players between 19-30 September through Premium Trials.

 

Dodatkowo ma być 40% obniżka ceny Premium.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Ja nigdy nie kupuje na premiere Premium do BF'a, bo i tak dodatki wychodza po paru miesiacach.

No problem w tym że ja też. Kupiłem podstawkę miesiąc temu, a później w promo premium. Tyle że teraz Revolution czyli 2in1 wychodzi za połowę tej kwoty którą dałem. Nie trafiłem z czasem jak cholera.
Odnośnik do komentarza

 

Jest już promocja - Premium kosztuje 125 złotych, edycja Revolution gry - 144 złote.

te 144 zl to juz rozumiem z SP...kusi mnie zeby kupic choc ostatnim bf jakim gralem na powaznie to bad company 2 :( pewnie sie nie odnajde

 

 

Mój ostatni to był BF 1942 a szybciutko się tutaj odnalazłem. :)

Odnośnik do komentarza

Bardzo klimatyczne mapki z carskiego dodatku choć nie do końca dobrze zaprojektowane. Galicja to raj dla snajperów. Biegasz od leja do leja tylko po to by cię w końcu dojechał snajper albo pancerny wóz. Z Wołgą już lepiej pod tym względem. Twierdza Brusiłowa to typowa zabawa w kto kogo pierwszy zobaczy (przynajmniej na części z górzystej). Gameplayowo jest fajnie. Różnorodność ukształtowania terenu (trochę dzikich pagórków, kościółek, domki). Dobra dla piechoty. Przełęcz Łupkowska jest podobna pod względem ukształtowania do Twierdzy. W obu przypadkach najbardziej wnerwia mnie ukształtowanie terenu bo to zmusza nas do przeskakiwania/wchodzenia przez różne obiekty, a to jest chyba najgorsza rzecz w BF-ie. Ile to już razy dostałem w dupe bo postać nie potrafi normalnie pokonać małej przeszkody. "Ślizganie się" po zboczach też do najmilszych nie należy. Ale to takie moje małe czepialstwo.

Mapki są naprawdę klimatyczne. Wybór pory dnia daje +100 do masowania gałek ocznych. Mroźny poranek przy leniwych pierwszych promieniach słońca czy zbliżający się zmrok, którego bezskutecznie próbuje powstrzymać biała powłoka śnieżnego puchu... oj, robią robotę strasznie :) Zdecydowanie zimowe mapki z BF1 są dużo lepsze niż te z BF4.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.