Skocz do zawartości

Nowości komiksowe


Rekomendowane odpowiedzi

Zamawialem z gildii kilka razy duze paczki mang, wszystko bylo ok, wysylane na czas, bardzo dobrze zapakowane (rewelacyjnie wrecz) i wszystkie tomy ok. Wiem ze teraz zaszly w gildii zmiany, zmiana pracowników itp i sie podobno pogorszylo, wlasnie zlozylem zamowienie tam wiec zobaczymy co bedzie.

 

Nieprzeczytane.pl - zamawialem dwa razy, raz ogromna paczke mang, przyszly szybko i pieknie zapakowane w idealnym stanie, bylem bardzo zadowolony a drugim razem pojedyncze ksiazki i tez ok.

 

Aros.pl -  tutaj zamawiam zdecydowanie czesciej i zawsze wybieram paczke w ruchu, tez nie mam zastrzezen, chociaz jak zamowie 4-5 tomów to pakuja je do kartonu bez folii ochronnej, mimo to przychodzi wszystko w dobrym stanie i maja konkurencyjne ceny.

 

Taniaksiazka.pl - Czytalem troche negatywnych opini, ze slaby stan tomów, dlugo sie czeka itp, ale sie skusilem i zlozylem wieksze zamówienie. Dostalem maila ze jest problem z dostepnoscia jednej ksiazki i albo rozdziela albo musze czekac, bylem wtedy na wakacjach i odpisalem ze nie bede mial jak odebrac jak wysla pozniej bo zmieniam miejsce pobytu. Jakims cudem zdobyli te ksiazke i wyslali odrazu. Paczka bardzo dobrze zabezpieczona, ksiazki i komiksy w idealnym stanie. Zamówilem tam raz jeszcze i wysylka odrazu oraz znowu wszystko bardzo dobrze.

 

Narazie nie mialem przykrych zdarzen z ksiegarniami internetowymi wiec jak wspomnial Rudlok, pewnie zwykly pech, zdarza sie najlepszym, dziennie przetwarzaja setki zamówień.

Odnośnik do komentarza

@Velius

Dokładnie, też zamawiam w dużej ilości księgarń internetowych, bezpośrednio u wydawców też. Osobiście nigdy żadnego problemu nie miałem. Chyba jedyny jaki się przydarzył to delikatnie uszkodzona okładka, ale brałem absolutnie ostatni egzemplarz książki, którą i tak ciężko znaleźć. Końcówki magazynowe zresztą są najczęstszą przyczyną problemów z wysyłką/stanem książki lub komiksu.

Odnośnik do komentarza

:reggie:

 

 

Zamawialem z gildii kilka razy duze paczki mang, wszystko bylo ok, wysylane na czas, bardzo dobrze zapakowane (rewelacyjnie wrecz) i wszystkie tomy ok. Wiem ze teraz zaszly w gildii zmiany, zmiana pracowników itp i sie podobno pogorszylo, wlasnie zlozylem zamowienie tam wiec zobaczymy co bedzie.

 

"Dzień dobry,

z przykrością informujemy, że nie jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia na następujące tytuły:"

 

:reggie: :reggie: :reggie:

Odnośnik do komentarza

To ja może coś na temat napiszę ( czyt. nowości komiksowe):

Zwykle nie sięgam po komiks suberbohaterski, wyczerpał się dla mnie - z wyjątkami - dość dawno. Wiedziałem, że na MFK będzie debiutować w Polsce Czarny Młot - tria Lemire/Ormston/Stewart. Jeff Lemire to, moim zdaniem, jeden z bardziej utalentowanych scenarzystów rynku USA, opinie zagraniczne o Black Hammer, sugerowały kolejny artystyczny sukces, więc nic tylko sprawdzić.

Sprawdziłem. Opinie nie kłamały, mamy zabawę i odwrócenie konwencji znanych z typowych superheroes comics, ale bez typowego zadęcia znanego z wielu podobnych prób, mamy przed sobą szczerą opowieść i tak też napisane postacie - mimo absolutnej kawalkady metakomentarzy i nawiązań do całej historii komiksu z Ameryki Północnej - wszystko kręci się w okół ich emocji, poczucia samotności i rozterek.

Mamy więc idealne połączenie komiksu niezależnego i komercyjnego. Bardzo polecam.

okladka-200.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Przyszla paczka z gildii, pozatym ze nie mogli zrealizowac calego zamowienia bo niby zabraklo w magazynie, wszystko ok, dobrze opakowane, wszystkie ksiazki pachna nowoscia i ogolnie ok. Wysylka tez szybka mimo ze bralem produkty z dostepnoscia 2 tygodnie, to uwineli sie znacznie szybciej.

 

A zeby nie pisac offtopu, sprobuje sobie ten Czarny Młot bo wyglada fajnie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

No jest tak jak piszesz. Są to luźne historyjki ale jedna zahacza o historię pewnej zaginionej gdzieś w peruwiańskich Andach mieścinie gdzie żyją kwadratowe kury znoszące kwadratowe jaja :)

Będę musiał chyba dalej szukać tomu drugiego w przystępnej cenie. Ciekawe czy są w tym nowym historie o pierwszym forcie i nietoperzach z Borneo oraz o podróży Magiki w czasie za pomocą gromnicy do Glasgow bodajże roku pańskiego 1877 jeżeli mnie pamięć nie myli...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...