Skocz do zawartości

Dirt Rally (Forumkowa Liga PSX Extreme)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Właśnie dołączyłem do ligi, ale raczej nie będę stanowił konkurencji... :) na razie uczę się jeździć, bo od czasów CMR2 trochę się zmieniło, heh..

 

Pozdrawiam

 

PS: czy to tylko ja czy w tej grze jest mega podsterowność? Kończę każdy "hairpin" w ten sposób.... kupiłem auto RWD i już jest lepiej, ale Mini Cooperem cały czas odstawiam understeer.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że trochę lipa z tymi wynikami 1 sezonu. Nie ma wyników na stronie, poza tym ogólna tabela ligi nadal świeci pustkami - a po 1 sezonie powinny być jakieś punkty.

 

Chyba, że ja coś źle ustawiam... Bo...

 

1 sezon miał jeden event... Event sie skończył więc i skończył się sezon. Teraz sezon ma 3 eventy, każdy kolejny zaczyna się jak się skończy poprzedni. Wydaje mi się, że między tymi eventami będą nam wpadać jakieś punkty do ligowej tabeli. No chyba, że się mylę.

 

Ale wtedy to już naprawdę nie wiem jak to wszystko działa i co Codemasters miało na myśli :)

Jak ktoś ma pomysły niech pisze. Może gdzieś na ich forum jest wszystko wyjaśnione?

 

 

PS. Do tego sezonu dodałem też checkpointy. To chyba działa tak samo jak w karierze. Po danym odcinku można zrobić "save" i wrócić do rywalizacji kiedy indziej.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Nie ma sprawy, jak chcecie konkretne auto, to słucham propozycji. Co jeszcze poza MINI i Subaru?

 

Obecny sezon (3 eventy) trwa do niedzieli, do 23:30 i tutaj mamy większy wybór aut, bo nie wybierałem konkretnego modelu a dałem możliwość wybrania dowolnego auta w danej klasie. Wydawało mi się, że każdy może mieć swój samochód, którym jeździ mu się najlepiej i taki chciałby wybrać do zawodów.

 

Od niedzieli można ustawić kolejny sezon z konkretnym autem. No i pytanie jakie zawody ustawić? Wszystkiego po trochu czy skupiamy się na samych rajdach? Może kolejny sezon dać dłuższy (więcej eventów) ale mniej OSów na event? Na przykład dajemy po 3 OSy w każdym możliwym kraju i każdy kraj na osobny event. A na każdy event na przykład 3 dni czasu na zrobienie?

Odnośnik do komentarza

Tak trzeba będzie czynić, albo po prostu robić screeny tabeli z poziomu konsoli. Chyba, że Codemasters doda jakiś update i będzie archiwum wyników sezonu na stronie.

 

A skoro jest przypuszczenie i prawdopodobieństwo, że tabela się zeruje z końcem sezonu, to faktycznie można zrobić długi sezon z kilkunastoma eventami co kilka dni, lub co tydzień. Pytanie tylko ile odcinków ma być w evencie? Jeśli da się checkpointy, to można by dać i z 10 OSów, bo co odcinek będzie można zapisać stan gry i kontynuować kiedy indziej.

 

PS. Wątek odnośnie ligi multiplatformowej: http://forums.codemasters.com/discussion/40378/cross-platform

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie w skrocie nastepny sezon moglby wygladac tak - Zachowac roznorodnosc czyli tyle eventow ile klas samochodow (1960s, 1970s itd.) + na koniec dwa dodatkowe eventy w hill climbie i rally crossie. Pojedynczy event moglby sie skladac z 6 OS-ow kazdy z innego panstwa. Dac ludziom tydzien na pojedynczy event i wazne aby event konczyl sie w niedziele bo nie kazdy ma dostatecznie duzo wolnego czasu w tygodniu aby spokojnie przysiasc z gra. 

Odnośnik do komentarza

OS na pewno będzie można restartować, restartowanie eventów, mimo ustawienia w opcjach nie działa albo ja nie umiem tego znaleźć. Przy tworzeniu sezonu ustawiam zarówno restarty dla OS jak i eventu. Ale nie mam pojęcia gdzie można event zrestartować.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam, pod R1 w menu ligi, na tych kafelkach można restartować cały event. Zaznaczacie aktualny event i wciskacie R1.

 

Pytanie tylko kiedy ta opcja się pojawia? Ja przejechałem 3 odcinki, zrobiłem sejwa i wyszedłem. Wróciłem do menu ligi i miałem restart. Ciekawe czy to jest dostępne też jak już się event ukończy? Możliwe, że nie.

 

Pojedyncze OSy można restartować po zapauzowaniu gry w trakcie jazdy.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...