Skocz do zawartości

TitanFall 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
W dniu 8.02.2019 o 13:33, 20inchDT napisał:

Ludzie jeszcze w to grają? Nabrałem na to ochoty po grze w Apex, a że nie gram zazwyczaj w FPS, to chciałbym poćwiczyć w czymś innym niż battleroyale (bo tam sie za szybko ginie xD).

wczoraj np bylo 3 tys graczy... w okolicach weekendu jest 5 tys. Jak chcesz mozesz mnie dodac to postaram sie pomoc. TF2 jest duzo szybszy niz Apex, strzela sie podobnie choc niektore bronie inaczej sie zachowuja w grach. Nawet jak multi nie podejdzie to jest bdb kampania, jedna z najlepszych w ostatnim czasie w fpsach

p.s. No jak na xboxie to nie pomoge.

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Amer napisał:

Szymek, Tytany to chyba jedna z Twoich gier życia, co? Szczerze mówiąc doskonale to rozumiem (u mnie też zawsze w serduszku i z głębokim westchnieniem na samo jej wspomnienie - mega kosa!).

Ano kosa...ostatnio mi siadł meczyk z 47 killami :shotgun: najśmieszniejsze ze beta mnie odrzuciła. Ciekawiło mnie jak gracze tak skaczą i nabierają prędkości. Po godzinach treningu skumalem co i jak przy pomocy yt. Nawet bym zaryzykował stwierdzenie że jak ktoś umie skakać to do strzelania dochodzi element platformowy (mega skillowy na konsolach). Tytany i mobilność pilota <3

Odnośnik do komentarza

Pokusilbym sie o platyne, ale po przeczytaniu opinii o tej trofce z biciem czasu to sobie odpuszczam. Ludzie po 1, 5h probuja pobic jakis czas zeby wejsc do rankingu i dostac trofeum.

 

Co do samej gry to jest bardzo dobra, ale wolalbym jakies mocniejsze klimaty a la Front Mission czy nawet darmowy Hawken.

 

Fabularnie ok, fajnie sie strzelalo i na pewno jest to lepsze doswiadczenie ni CoD czy BFy.

Odnośnik do komentarza

Spróbuję jednak dzisiaj zmarnować trochę czasu na tę trofkę, może się uda.

 

Co mnie zawsze raziło w tej grze to nieczytelny ranking i brak ilości śmierci. Zanim jeszcze zagrałem w TF2 trochę inaczej wyobrażałem sobie tę grę. Dużo czasu spędza się poza Tytanem a jak już masz swojego to nie masz żadnej szansy przeciwko dwóm przeciwnikom. Mapy też nie są za duże i raczej jednopoziomowe dla Tytana,nie mają startu dla tych z Hawken, ale tam się tylko mechem biegało i wczówka po włączeiu maszyny też była większa. 

 

Fajnie, że jest masa skórek dla broni i mecha, ale wydawca powinien pójśc po rozum do głowy i albo dać jakiś boost do expa, albo w częsci zrezygnować z mikropłatności bo multi ledwo zipie. Z jednej strony bronie, umiejętności postaci i mecha bardzo szybko się odblokowuje i po jakimś czasie nie masz na co liczyć, a z drugiej jest ta masa sktórek bo są cały czas zablokowane. Według mnie umiejętności do Tytana jest za mało, tak samo dodatków do broni też jest za mało, boostów też jest tylko kilka.

 

Mimo tych wad gra wciąga, bardzo fajny jest motyw z ucieczką do wahadłowca gdy przegramy mecz, graficznie jest świetnie, feeling strzelania bardzo dobry i super płynność rozgrywki. Na plus też ilość trybów rozgrywki, szkoda, że część z nich jest martwa. Jak teraz grałem to aktywnych graczy było ok 580 a gry za pierwszym razem mi wyszukać nie mogło, po dwóch minutach znalazło dopiero. 

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Swego czasu demo T2 mnie odrzuciło, nic tam nie widziałem wartego uwagi (poza świetnie zrobionym tutorialem sterowania). Ale jak weszło w promocji za parę złotych i skończyłem singla to :banderas:

 

Świetna, skondensowana rozrywka, bardzo pomysłowo zaprojektowane poziomy (i dżungla, i statek, i przestworza), rewelacyjna mechanika skakania i biegania po ścianach, mechy (Tytani), feeling broni i mocy, no niewiele jest rzeczy, do których można się przyczepić. 

 

Niby pęka w 6-7 godzin a więcej w głowie zostaje niż po niejednym wymęczonym i powtarzalnym tytule na 20 h. 

 

A za poziom z zabawą czasem to powinni yeb.anego growego Oscara dostać. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Po tym jak wyszedł małpex TF2 znowu odżył więc wróciłem do tej gierki i nie mogę się oderwać. Wbiłem już 10Gen tytanem, ponad 4tą pilotem i na razie musze odpuścic bo wszystkie inne gierki przez to leżą i czekają. Strasznie szkoda, że za multi są jedynie dwie trofki, kolejne pucharki by były nagrodą za oddanie gierce i wykręcanie ciekawych akcji.

Edytowane przez Plugawy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
37 minutes ago, Plugawy said:

Po tym jak wyszedł małpex TF2 znowu odżył więc wróciłem do tej gierki i nie mogę się oderwać. Wbiłem już 10Gen tytanem, ponad 4tą pilotem i na razie musze odpuścic bo wszystkie inne gierki przez to leżą i czekają. Strasznie szkoda, że za multi są jedynie dwie trofki, kolejne pucharki by były nagrodą za oddanie gierce i wykręcanie ciekawych akcji.

u mnie g35 na pilocie i po poczatkowym zachwycie Apexem (pierwszy miesiac mocno sie wkrecilem)  rowniez wrocilem do Tytanow. NO zadna gra nie daje takiej swobody w poruszaniu sie po mapce.  Jedna z nielicznych gier gdzie tak naprawde nie ma kamperow.  Oby sukces Apexa pozytywnie wplynal na Tytany3

 

Odnośnik do komentarza

No to chyba trzepałeś w TF2 od premiery skoro masz nabity taki LVL pilotem. Kamperów też nie ma bo ta snajperka z 100 dmg nie zawsze zabija od razu i kula jakoś wolno leci. Za to czasem można przycupnąć gdzieś z Mastifem i brać ludzi na shota. W ogóle ten shotgun jest nieco przegięty, a przez co bardzo fajny, bo nawet na odległość zadaje dobre obrażenia tyle, że te pociski energetyczne nie mają takiej prędkości jak we Flatline.

Odnośnik do komentarza
On 4/23/2019 at 11:32 AM, Goldie said:

Przechodzę singla i zastanawiam się czy ruszać w ogóle online. Czy na multi zostali sami weterani i poziom na serwerach jest wysoki?

Jak umiesz celowac i znasz mocne i słabe strony Tytanów to spokojnie możesz atakować. Dużo graczy spotykam z G2 czy G3 więc są to "swiezaki". Ogólnie poziom nie jest wysoki i znikoma ilość graczy naprawdę potrafi szybko latać

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...