Skocz do zawartości

TitanFall 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

DLC jest tylko i wylacznie kosmetyczne ;) jesli grasz Roninem to warto sie zastanowic nad Prime bo ma cienszy miecz i wiecej widac przy blokowaniu. Spopielacz ma bardzo fajna egzekucje. Reszta do zaorania. Zadnego DLC nie trzeba kupowac zeby miec full gre bo te byly darmowe;) podobno 40 tys ludzi..tyle to chyba nie bylo na premiere xD

@wet_willy no zakladam ze dodatkowe grafiki, kolorki  czy skorki na Tytany Cie nie interesuja.

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak wyglada sprawa z torem przeszkod? Brakuje mi tylko tego do platynki a ze ogrywalem gre w ea accessie miesiecznym to najzwyczajniej olalem sprawe. Teraz dali do plusa to mozna by nad tym przysiasc. Chociaz z tego co pamietam nie bylem w stanie zblizyc sie na mniej niz sekunde do wymaganego czasu skupiajac sie glownie na biegnieciu (skutecznosc w strzelaniu/granatach chcialem doszlifowac pod koniec). Ktos cos?

Odnośnik do komentarza

Ogólnie w momencie gdy dotykasz ziemi  podskakujesz i musisz mieć lewa gałkę wychylić na 90 stopni w lewą bądź prawo analogicznie skręcać prawa gałkę w ta sama stroną co lewa. Wydaje się skomplikowane ale tak nie jest. Albo obie gałki w lewo albo prawo. Problem z tym że analogowo ciężko trafić na te 90 stopni. Na pc dużo łatwiej się to robi cyfrowo. Tu nie jestem pewnie ale on gra na Elicie a tam chyba można ustawić sobie zakres kątów w lewej galce.

Sorry.. zapomniałem dodać że trzeba jeszcze używać wślizgu. Ja miałem go wlaczonego na wciśnięcie (w menu jest opcja). Skok pod L1 i ciągle trzymasz R1. Do tego dochodzi obsługa galek w danym kierunku.

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

Prawde mowiac musze mocno przeanalizowac na ile mi potrzebne to w tym treningu - tam wlasciwie sa dwa miejsca gdzie musisz zglebowac (pod koniec pierwszego pomieszczenia i przed sama meta). Mysle, ze tutaj dobre poruszanie sie po scianie zrobi swoje co nie zmienia faktu ze posprawdzam sobie te techniki i moze cos sie przyda

Odnośnik do komentarza

No ja zrobiłem ten pucharek nie korzystając z tego bo jeszcze nie umiałem (coś tam próbowałem że wślizgiem). Tak naprawdę kluczem jest szybko zmieścić się pod przeszkodzą, czytaj dobrze się wybić aby na wślizgu ja pokonać i szybko odbijać się w tunelu (gdy tylko dotykasz ściany na ułamek sekundy zwiekszasz prędkość)

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...