Skocz do zawartości

Granie "mobilne" pomoc


Makot

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ;)

Mam pewien problem mianowicie większość czasu spędzam za granicą,ostatnio wpadłem na pomysł by zabrać ze sobą swojego One-a jednak nie mam opcji podpięcia go do tv.Myślałem nad zakupem Gaems Vanguard ale cena kosmiczna.

Postanowiłem więc ze zakupię monitor 20-22cale + torba na laptop i w tym tkwi właśnie problem gdyż ciężko mi wyszukać jakąkolwiek sensowną torbę która zmieści konsolę + monitor (Sam ekran bez podstawki itp) czy ktokolwiek mógłby mi poradzić gdzie taką torbę znależć? Będę bardzo wdzięczny

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Samym RJ45 po kablu da radę streamować? bo jeśli chodzi o neta to problem jest w tym że za granicą nie mam jak podpiąć się pod neta bo odpada metoda net mobilny + niemiecka sieć itd ,nie wiem ile transferu zżera samo streamowanie poza tym budynek w którym mieszkam ma grube ściany i ciężko złapać jakikolwiek zasięg a wiadomo że w przypadku streamowania musi być na "normalnym" poziomie

Odnośnik do komentarza

Panowie i jak ma ktoś jakiś pomysł ? ew. czy nie ma problemu gdy podłączymy konsolę pod monitor z wejściem Dvi? poprzez przejściówkę

Problemu nie ma żadnego, musisz jedynie dźwięk wyprowadzić, ale zakładam, że masz słuchawki, bo złącze dvi zdaje się tylko obraz przenosi.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Też myślę o takim przenośnym zestawie i niestety z tym streamowaniem nie jest tak kolorowo. Po pierwsze często mi się zdarza że program xbox na win10 coś ma focha i mówi że nie będzie streamowal i nie da się go zmusic trzeba zrobić reeboot lapka. Po drugie M$ nic się nie chwali ale nie każdy komputer to uciągnie. Mam dwa różne lapki ale oba maja i5 i grafikę na Intelu - niestety nie da się - nawet na najbliższej jakości streamowania sa problemy. Niby często wyskakuje komunikat że to problem połączenia sieciowego ale po pierwsze widziałem jak ludzie streamuja po wifi a po drugie ja mam kabel 1000 więc bez jaj. Nie dawało mi to spokoju i na próbę podłączyłem starego kompa który miał gorsza sieciowkę 100 gorszego dużo procka bo jakiś core2duo ale karta grafiki była jakaś w miarę. Streaming zasuwał aż miło na najlepszej jakości.

Tak więc niestety doszedłem jak na razie do tych samych wniosków co kolega lepiej i pewniej wsiąść monitor.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...