Skocz do zawartości

Pyre


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

 

Obejrzałem. Fajna otoczka i klimat, ale sam gameplay tzn. te całe rytuały... na podstawie powyższego filmiku jakoś średnio mi podeszły, bo to co się dzieje pomiędzy wygląda bardzo spoko. Granie w jakąś pseudo piłkę ręczną zamiast jakiegoś bij zabij. Pożyjemy zobaczymy co z tego będzie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc później...

Oceny calkiem niezle, ja raczej nie kupuje, za duzy backlog

 

 

 

 

  • Digital Chumps - 90 / 100
  • PlayStation Universe - 90 / 100
  • PlayStation LifeStyle - 90 / 100
  • TheSixthAxis - 90 / 100
  • GameSpot - 90 / 100
  • Gadgets 360 - 90 / 100
  • GameSpew - 90 / 100
  • Game Informer - 88 / 100
  • GamesBeat - 85 / 100
  • COGconnected - 85 / 100
  • Hardcore Gamer - 80 / 100
  • PC Gamer - 71 / 100
  • Twinfinite - 70 / 100
  • USgamer - 70 / 100
  • Paste Magazine - 55 / 100
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Pograłem wczoraj z 3-4h i jest bardzo fajnie, jak gra wygląda i brzmi to wiadomo natomiast bałem się trochę czy podejdzie mi część z tą piłeczką, okazało się że niepotrzebnie bo zrobione jest to całkiem sprytnie i widzę po drzewkach skilli postaci że jak się zacznie dość ogarniać to można niezłe manewry odpierdalać w rytuałach. Story i srol też jest ok, wciąga chociaż tutaj to nie spodziewam się nie wiadomo czego, a najbardziej podoba mi się poznawanie historii naszych towarzyszy, ogólnie wszystkie interakcje między rytuałami chyba spasowały mi bardziej niż sama piłka. Gra mi się przez ten czas nie zcrashowała więc już naprawili albo mam farta. 

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...
Gość _Be_

Przepiękna jest ta gra (tak samo jak Transistor) i muzyka w tej grze też ma swoje zjawiskowe momenty. 

 

 

Ale mam trochę problem z tym gameplayem, w kampanii póki co zbyt rzadko trafiają się rytułały przez co czuje się nienasycony gameplayem (ale fakt, że jest tryb versus) i generalnie jakoś brakuje mi w nim czegoś do pełnej satysfakcji bo o ile taki Transistor po jakimś czasie rozwijał skrzydła tak tutaj nie czuje jakbym bardziej panował nad grą w kosza. Ot dostaje nowe postacie i korzystam z skillów i wybieram zawsze szybkiego szczurka i tyle, ale jeszcze zgłębie. Trochę poruszanie się po mapie przypomina mi Banner Sage i trochę irytuje mnie, że wybór rozbija się na wybraniu lokacji i ogladaniu animacji poruszania się naszego taboru, ale co jak co sfera audiowizualna to jest majstersztyk. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość _Be_
W dniu 6.04.2018 o 12:59, messer88 napisał:

Ta piłeczka się rozwinie wraz z postępem w grze, dojdą nowe postacie i drużyny przeciwników wymagające trochę innych podejść i kombinacji party.

Racja, za nim doszedłem do rytułałów wyzwolenia to w sumie grałem w taki rozwinięty tutorial, ogólnie gra z kolejnymi godzinami co raz bardziej wciąga, elementy rozwoju postaci, możliwośc samodzielnego poruszania się po planszy, relacje z postaciami to wszystko sprawiło, że gram i gram i jest świetnie i chyba trzasnę platyne tak mi się podoba ta gra (co ciekawe platynek mam mało, ale to będzie druga prawdopodobnie gra Supergiant games w której to zrobię, a w Bastionie chyba też sieknę a co). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.