Skocz do zawartości

PSX Extreme 225


Oceń okładkę PSX Extreme 225  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 225



Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie wiem o jakiej grze piszecie, ale jaki jest sens wystawiania oceny po 15 minutach grania?

Przecież to była taka metafora małego fragmentu gry.Orientujcie się.

 

 

Gwoli ścisłości - to nie było granie na kwadrans, kod był dłuższy, ale faktycznie chodziło mi o to, że stanowił niewielki wycinek w kontekście całej gry. Po playteście musimy mieć po prostu pole manewru w kwestii oceny końcowej, stąd i tak "niska" ;)

Odnośnik do komentarza

Jedna uwaga do tekstu Butchera kończącego Zgrentgen 8i 1/2. Przysłowie "obyś żył w ciekawych czasach" błędnie przypisywane jest kulturze chińskiej.Błędem jest także uważanie, że wydżwięk jego jest pozytywny-życzenie świetlanej przyszłości. Przysłowie to zawsze było przekleństwem(podobnie jak polskie 'obyś cudze dzieci uczył") Wywodzi się prawdopodobnie z kręgu Języka angielskiego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde Mazzi napisał jakiś artykuł o amerykańskich naukowcach, podczas, gdy forumowy gość zrobił taką relację:

97c7c0dab90b7dedd635d16105c7bccd.jpg

f878873354b88d48a55905969299cffe.jpg

5b01da21f215b3167390cb0713c84de6.jpg

Wincej: http://www.psxextreme.info/topic/112564-doopcenie-w-tokio-yakuza-i-eksplozja-doopy-czezkiego/page-106?do=findComment&comment=3721735

 

Ja wiem, że to stałe rubryki (felieton Mazziego), ale jak czasem nie ma zbytnio o czym pisać, to może lepiej po prostu... nie pisać?

Te felietony autorów, chyba nie muszą być stale co miesiąc?

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

grzybiarz, ale pytanie, co znaczy "nie ma o czym pisać", bo to dość subiektywna kwestia. Ostatnio jak zbierałem wypowiedzi do Głosu Ludu to był dialog na zasadzie "ja bym wywalił Tetryków i więcej miejsca dla Miela" i odpowiedź "a ja odwrotnie". A sama idea stałego felietonu IMO jest dość powszechna i wydaje mi się, że znajdzie się wielu czytelników, dla których fakt, że co miesiąc jest ten czy inny autor, jest zaletą. A Mazziemu zdarzały się teksty z Japonii, ostatnio m.in. o Yo-Kai.

Odnośnik do komentarza

A po prostu jak zacząłem czytać o tych "amerykańskich naukowcach", to pomyślałem, że gość, który siedzi w Japonii, mógłby czasem coś napisać o sobie, jak mu się tam żyje, itp., a nie o takich rzeczach.

Na forum pojawił się gość, gdzie w krótkim czasie wrzucił bardzo dużo informacji/fot z tamtejszego pobytu.

Zdanie "wiem, że to stałe rubryki, ale jak czasem nie ma zbytnio o czym pisać, to może lepiej po prostu... nie pisać?", odnosiło się ogólnie do artykułów. Czasem miesięczna-dwumiesięczna przerwa dobrze by zrobiła niektórym zgredom:)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak słyszę, że "wg. naukowców gry powodują tamto,(pipi)to", "naukowcy przebadali graczy i ....", "badania pozwoliły stwierdzić, że gry...." to mi się rzygać chce.

Fakt,to konik Mazziego.Czasami uda mu się napisać fajny felieton np.o złudnym sentymencie do retro.

Tekstów "wakacyjnych" było w PE sporo. Osobiście nie ścierpię kolejnego tekstu o Akihabarze i Otaku.Stereotypowe patrzenie na Japonię z perspektywy jej dziwactw.

Czasmi myślę że Mazzi mógłby spróbować odwiedzić jakieś znane studio i zrobić reportarz,wywiad.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Dla mnie są całkiem spoko jego felietony. Może przestańcie mierzyć wszystkich swoją miarą, felieton chociażby o systemie bankowym inspirowanym achievementami w bodajże Chinach (chyba, ale poprawcie mnie jeśli się myle) był bardzo spoko dużo ciekawsze to niż pisanie historyjek o tym, że ktoś tam poszedł do akihabare i było dużo gierek. Najlepsi felietonisci w PE ostatnimi czasy to Walkiewicz i Mielu moim zdaniem, najlepiej mi się ich czyta, dorzucają fajne spojrzenie na branże czy gierki. 

 

Słabo wypadają Tadek i Marcelus bo pisza o gierkach ubisoftu i o jakichś pierdach. 

Odnośnik do komentarza

Żeby nie było, ja też lubię czytać felietony Mazziego. 

 

Za to Zax mógłby mniej pisać o Falloucie i innych rpgowych pierdołych.

Też lubię i Mazziego i jego felietony, ale czasem - jak np. teraz jakoś mi ten tekst nie podszedł.

A Zax przejął chyba kącik RPG, więc jego felietony dotyczą rpgów. W sumie, gdybym był na jego miejscu, to bym miał trochę problem - co miesiąc, przez x lat, pisać felietony o rpgowych produkcjach:).

No i właśnie do tego zmierzam, że jak czasem nie ma o czym pisać (a autor musi i czuje presję, bo to stałe działy), to lepiej zrobić jakąś przerwę, a stronę poświęcić na większą recenzję, czy coś.

 

A no i Człowiek Warga, napisał coś, że prześledził forum i jednak skoro nie wiadomo, kto jest autorem Headshota, to czyta się go dobrze, a jak wiadomo, że Warga - to źle.

Ok, wg. mnie Wardęga jest graczem, ma pojęcie co się dzieje w branży, tylko jak taki ktoś, kto trafia na łamy magazynu - NIE POSIADA KONTA NA FORUMKU? Tyle lat grania i nigdy nie trafił na to forum wcześniej?

Każdy obecny zgred powinien mieć tu konto, co by była większa interakcja między userami:)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...