Skocz do zawartości

Biografie piłkarzy/pseudopiłkarzy


Rekomendowane odpowiedzi

Kilka takich pozycji przeczytałem, dlatego chciałem zapytać jak to u Was wygląda? Pewnie zaraz polecą gromy, że to nie to forum...

Czytając książkę "Ja Ibra" co rusz przewija się motyw, jak to Zlatan giercuje w Halo czy CoD'a. Poza tym książka świetna.

Z tych ciekawszych mogę polecić pozycje Wojtka Kowalczyka, Szamo czy Janusza Wójcika, teraz kupiłem sobie biografię Dariusza Dziekanowskiego. Nie polecam Mourinho, Błaszczykowskiego, a z daleka proszę trzymać się od Balotellego.

I tyle moich wypocin w niedzielę rano...tak na rozluźnienie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Warto przeczytać biografię Grzegorza Króla "Przegrany". To momentami bardzo śmieszna( anegdoty i historie z szatni), ale jednak przede wszystkim tragiczna opowieść o człowieku, którego alkoholizm i hazard doprowadziły dosłownie na samo dno, i który w popisowy wręcz sposób utracił rodzinę, pieniądze, przyjaciół i szacunek.

Podobała mi się też biografia Arkadiusza Onyszki "Fucking Polak". Pierwsze wydanie tej książki w Danii wywołało ogromny skandal, a to dlatego, że Onyszko  nie jest miłośnikiem poprawności politycznej (najdelikatniej mówiąc). Ciekawa historia, a do tego poruszająca ważny temat, jakim jest zgoda na pobranie organów po śmierci.Sam Onyszko ciężko zachorował, i czekał ponad 2 lata na dawcę nerki, i teraz zachęca wszystkich do wypełnienia deklaracji dawcy, która znajduje się na końcu książki.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Jestem mniej więcej w połowie pozycji "Dogrywka". To świat Premier League widziany oczami sędziego Marka Halseya. Gość opowiada o tym jak zaczynał pogrywać w piłkę, oczywiście marnie mu to szło. Wziął się za sędziowanie i...tu już było lepiej. Książka opowiada o kulisach sędziowania, kolesiostwie wśród władz, śmiertelbej chorobie Marka...

Zresztą przeczytajcie sami. Kupiłem ją kiedyś w jakimś koszu z książkami przed Media Markt za 10zł.

Edytowane przez Tomtu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...