Skocz do zawartości

Call of Duty: Infinite Warfare/ 2016


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Zadziwiająco pozytywna reakcja, jestem zaskoczkny Panowie :)

Ja czekam na pełen trailer, po tej zajawce jestem pewien, że to będzie mocno wyróżniający się cod.

Po mega rozczarowaniu jakim był dla mnie poprzedni CoD od Treyarch zadanie przed IW nie jest aż takie trudne. Niech tylko zrobią dobre mapy i należycie grę odrobaczą...
Odnośnik do komentarza

Na początku myślę no jak każdy cod pif paf ale jak wylecieli w kosmos to (pipi)a nie mogłem przestać się śmiać xdddd

 

Mam nadzieję że remaster pierwszego MW będzie można kupić oddzielenie bo w to bym sobie pograł ale te nowe cody w klimatach SF to już rzyg totalny.

Odnośnik do komentarza

Miecze swietlne w DLC?

Ale moze gdy seria siegnie juz samego dna bedzie mogla odrodzic sie niczym fenix i zabierze nas w swiat porzadnej brudnej i bezlitosnej wojny, gdzie trup sciele sie gesto ze skryptami i bez.

Ja tak jak ktos pisal powyzej... lisze na porzadny remaster( buahaha) MW w sumie trojki jeszcze nie mialem okazji ograc wiec bralbym jak jasna cholera. Bez tego.... czegos

Odnośnik do komentarza

Mają trzy teamy pracujące nad serią... i wszystkie tworzą w klimacie scifi? Poyebało?

 

Przecież to było oczywiste że będzie sci-fi i z biznesowego punktu widzenia to jedyna droga rozwoju.

 

Wytłumaczcie dla fanów, którzy przez ostatnie 3 lata były karmieni wallhackami, dronami, noktowizją i egzoszkieletami powrót do i strzelania ze szczerbinki z mp44 xDD

 

Ten kto wierzył w powrót do II WŚ był lekko mówiąc bardzo naiwny i rozczaruje się również przy okazji zapowiedzi nowego Battlefielda.

 

Call of Duty NIGDY nie powróci do czasów przeszłych, a teraz nawet powrót do czasów aktualnych jest mocno problematyczny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zwiastun jak to w CODach fajny ale teraz trzy studia będą klepać każdego CODa w klimatach SF? :(  Jak za czasów ps2, xbox i gc był przesyt IIWŚ to teraz przytuliłbym mocno takiego CODa.

Zeby zniknal temat SF to musieli by zrobic Reboot.

 

Mam nadzieję że remaster pierwszego MW będzie można kupić oddzielenie bo w to bym sobie pograł ale te nowe cody w klimatach SF to już rzyg totalny.

Tez mam taka nadzieje. Ten plakat co ostatnio wyciekl mowil,ze mw remaster to cyfrowka  wiec sa jakies szanse,ze bedzie mozna kupic sama cyfrowke mw.

Odnośnik do komentarza

Ale jak miałby wyglądać nowy CoD w powrocie do II-giej WŚ? Przeciez wszystko juz bylo. Wtedy dopiero by sie szitstorm rozpoczal w sieci. Nie maja pomyslow to wracaja na stare smieci :)  Atak na Reichstag w Berlinie tym razem od strony Tiergarten zamiast Unter den Linden? :mocking: 

 

Prawda jest taka, ze kto lubi CoD-a (ja lubie) to kupi gre na premiere, a kto jest serii niechetny to bedzie ja hejtowal niezaleznie w jakim settingu ja umieszcza... 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Mają trzy teamy pracujące nad serią... i wszystkie tworzą w klimacie scifi? Poyebało?

 

Przecież to było oczywiste że będzie sci-fi i z biznesowego punktu widzenia to jedyna droga rozwoju.

 

Wytłumaczcie dla fanów, którzy przez ostatnie 3 lata były karmieni wallhackami, dronami, noktowizją i egzoszkieletami powrót do i strzelania ze szczerbinki z mp44 xDD

 

Ten kto wierzył w powrót do II WŚ był lekko mówiąc bardzo naiwny i rozczaruje się również przy okazji zapowiedzi nowego Battlefielda.

 

Call of Duty NIGDY nie powróci do czasów przeszłych, a teraz nawet powrót do czasów aktualnych jest mocno problematyczny.

 

 

 

Bzdura, wystarczy dodac brudna, mroczniejsza oprawe a wszystko dzialaloby jak w zegarku. Wiele osob woli wlasnie starsze/ terazniejsze klimaty.

Oni po prostu wola isc w... dynamike i mobilnosc gracza. Tylko teraz wyjdzie tez Doom ktory bedzie to oferowal. Sama kosmiczna oprawa moze i by przeszla ale niech nadzadza temu nowego wymiaru, troche wiecej momentow. A oni ida w gwiezdne wojny...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...