Skocz do zawartości

Skradziona Playstation 4 20th


Redmitsu

Rekomendowane odpowiedzi

:( 

 

Kilka dni temu z domu wyniesli mi konsole PS4 20th, konsola była zapakowana fabrycznie. Są podejrzani, ale nikt za reke nie zostal zlapany takze temat raczej zostanie umorzony. 

Sprawa zgłoszona oczywiscie na policje. Pozostał mi tylko papier z numerem seryjnym: S01-5625984-P

Gdyby ktos cos kiedys gdziekolwiek uslyszal albo widzial na portalu aukcyjnym to prosze o info. Kazda pomoc mile widziana :(

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Sprawa wyglada nastepujaco. Mam remont kuchni i robi go tam jeden starszy facet z swoim zieciem. No i w poprzednim tygodniu doszlo do sytuacji gdzie mlody zostawal sam na robocie a nikogo w domu nie bylo. On jest glownym podejrzanym, zeznawal na policji ale pewnie bedzie czysty jak lza. Z domu nic wiecej nie zniklo. Konsola tez stala w takim miejscu ze czasami ja na nia uwagi nie zwracam wiec dlatego tez nie pamietam dokladnie ktorego dnia moglo to byc zayebane ale wiem bo mam material wideo na ktorym jeszcze ona stoi w swoim miejscu i material jest z dnia w ktorym pojawil sie u nas remont a nikogo obcego do domu nie wpuszczam. 

Edytowane przez Redmitsu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dobrze że nie mam niczego popakowanego fabrycznie bo sam mam remont :D   

 

masz kolegów dobrych ? Jak tak to umów się z nimi i razem złapcie typa do bagażnika. Przewieźcie po osiedlu i do lasu. Trochę dziur , kilka ostrych skrętów później otwórzcie bagażnik i wtedy sie go zapytaj czy wie coś o ps4.

 

 

 

P.S. Jak jednak nie chcesz skorzystać z mojego pomysłu wyślij mi nr komórkowy do fachowców. Chciałbym zapytać się o nową fabrycznie zamkniętą ps4 20 anniversary. Chętnie kupię za okazyjną cenę

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Typek to patologiczny wojownik i z tego co jak z nim wczesniej gadalem to widze ze jest to cwaniaczek. Najgorsza jest moja bezradnosc w tym momencie bo nawet jakby mu morde rozwalili to i tak nic nie powie. 

Mam tylko nadzieje ze po numerze seryjnym policja skontaktuje sie z sony zeby mozna bylo znalezc ja jak ktos ja podepnie do sieci. 

Odnośnik do komentarza

20th Anniversary za spora sumke teraz chodzi, chyba by mnie (pipi) strzelil :/ u mnie podczas remontu tylko bushmills z barku magicznie zniknal ale gosc sie przyznal i odkupil jak zostal przygrillowany.

 

Sprobuj zrobic to co zasugerowal Bunny, mozesz tez sprobowac skontaktowac sie z prawnikiem czy nie ma jakiegos kruczka prawnego na tego typu sytuacje z wstrzymaniem kasy.

 

Pomysl z infolinia tez calkiem sensowny, jesli mlody by byl na tyle glupi ze nie sprzeda a podedpnie u siebie i IP to pokaze no to sprawa zamknieta.

Odnośnik do komentarza

Prawnie to by było ciężkie do wykonania wtedy jakby podpisał umowę na wykonanie remontu z konkretną datą płatności, a pewnie było jak zwykle wszystko na gębę, więc problemu nie powinno być. Jeszcze urzędem skarbowym bym ich doyebał, że chcieli bez faktury za robotę się rozliczać. Nie ma się co z govnem szarpać, jak wolą taką zapłatę ok. Zwyczajnie do momentu aż policja nie zamknie sprawy nie płacisz za remont.

Odnośnik do komentarza

Jak "wyremontować"??

Wejść na czyjąś posesję, bez zgody właściciela i razyebać jego mienie., gdzie jeszcze nie ma się niczego na piśmie, że cokolwiek zrobiłeś własnoręcznie. Proszę bardzo, jeszcze bym im młotek dał. Jak wolą dymanie w pace, za napad i zniszczenie mienia, no problem.

Odnośnik do komentarza

Jak "wyremontować"??

Wejść na czyjąś posesję, bez zgody właściciela i razyebać jego mienie., gdzie jeszcze nie ma się niczego na piśmie, że cokolwiek zrobiłeś własnoręcznie. Proszę bardzo, jeszcze bym im młotek dał. Jak wolą dymanie w pace, za napad i zniszczenie mienia, no problem.

 

wystarczy że mu ściany wodą z cukrem opędzlują i latem się zesra

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...