Skocz do zawartości

Typer EURO 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez pamietam mialem dobrze wytypowanego mistrza i wicemistrza i z okolic 10 miejsca wskoczylem na 3  ;) Jak cos mam gdzies excela jeszcze chyba z typera world cupa do auto ogarniecia tabeli, chyba ze masz juz cos.

 

Właśnie pobrałem sobie ten plik i na tej podstawie zrobiłem całą tabelkę, dzięki :lapka:

 

Francja 4-1 Rumunia

Albania 1-2 Szwajcaria

Walia 1-1 Słowacja

Anglia 2-1 Rosja

Polska 3-1 Irlandia Północna

Niemcy 2-0 Ukraina

Turcja 2-2 Chorwacja

Hiszpania 1-0 Czechy

Irlandia 1-2 Szwecja

Belgia 1-2 Włochy

Austria 1-1 Węgry

Portugalia 2-0 Islandia

 

Typujemy od 3 czerwca, poza tym do wytypowania jest jeszcze mistrz i król strzelców, więc tego posta nie biorę pod uwagę. Wytypujesz jeszcze raz jak nadejdzie pora. Są zasady więc się do nich stosujcie, po prostu ułatwi mi to robotę, bez zbędnego burdelu i zamieszania.

 

Uzyjcie aplikacji Kicktip. Jest genialna w swojej prostocie. Od paru lat gramy bundeslige w pracy i jest gut

 

Nie no, dam radę to ręcznie zrobić.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Może z tym typowaniem mistrza i króla strzelców wstrzymać się do zakończenia fazy grupowej? Wtedy zobaczymy jak są przygotowane drużyny i będzie lepsze rozeznanie. Tak stawiać na jeden zespół z takiej puli to trochę słabe rozwiązanie. :P

Odnośnik do komentarza

No właśnie o to chodzi - trzeba będzie mieć spore szczęście żeby to trafić, nie ma być łatwo :P IMO lepsza opcja to typowanie tego przed pierwszą kolejką, po prostu będziemy mieć to z głowy i trafienie tego będzie trudniejsze Jak Muller strzeli w fazie grupowej z pięć goli to wszyscy na niego postawią i tak to się skończy. No i jak trafi się przed rozpoczęciem turnieju mistrza czy króla strzelców to na pewno większa satysfakcja będzie.

Odnośnik do komentarza

Gram albo nawet dwa

 

 

Z wysokimi bonusami za wytypowanie podium to jest tak, że faktycznie mogą wypaczyć końcowy wynik, a z drugiej strony mogą przyczynić się do mniejszego odpływu zainteresowanych w trakcie zabawy, bo w ten sposób spora grupa osób błąkająca się w środku tabeli ma cały czas nadzieję, że ustrzeli podium i poleci w górne rejony. Ale w sumie nie wiem czy zależy nam na ludziach, którym nie chce się typować, bo wiedzą, że kariery już nie zrobią, więc je/bać ich.

Odnośnik do komentarza

To też jest jakiś argument żeby ilość tych punktów była wyższa, no ale szczerze mówiąc nie przewiduję że jakaś spora ilość osób przestanie typować z powodu słabych wyników, szczególnie że ranking nie będzie aktualizowany często. Specjalnie wybrałem typowanie całych kolejek i faz pucharowych zamiast typowania z dnia na dzień po trzech meczów żeby się przypadkiem komuś nie odechciało. Bo wiadomo że im więcej razy trzeba było typować i wchodzić do tematu tym bardziej niektórym się nie chciało, zapominało itp. Tu będziemy typować tylko 7 razy - 3 kolejki, 1/8, 1/4, 1/2 i finał więc luzik. A jak komuś się znudzi to trudno, jego sprawa.

Odnośnik do komentarza

Nie no bez typowania mistrza bo jak ktoś już jest takim mastermajndem, że przed pierwszą kolejką wie kto będzie mistrzem to ujmie to już w typowaniu pojedynczych meczów grupowych, a potem pucharowych. Nagradzanie kogoś za czysty strzał to jakiś absurd dla mnie, nawet jeśli miałyby to być niewielkie punkty. Typer to typer, typujemy nadchodzące mecze, a nie kto będzie mistrzem albo królem strzelców. Bez udziwnień.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...