Skocz do zawartości

FIFA 17


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku fifa 17 bedzie na Frosbite. Premiera 29 wrzesnia w EU i 27 wrzesnia NA

 

 

 

“Frostbite unlocks a whole new world of possibilities for the FIFA franchise and its fans,” said David Rutter, VP and Executive Producer. “We have never been as excited as we are today about the future of football and the experiences we are going to deliver in FIFA 17.”

 
FIFA 17 also introduced four new football ambassadors who have influenced complete innovation in the action on the pitch. James Rodriguez of Real Madrid C.F., Anthony Martial of Manchester United, Eden Hazard of Chelsea FC, and Marco Reus of Borussia Dortmund are four world-class attacking footballers who are capable of changing any game. They all worked with EA SPORTS to bring to life the gameplay innovation which will be revealed at EA Play. The ambassadors also appear in the FIFA 17 pre-order offer as loan players in FIFA 17 Ultimate Team™.
 
Fans who pre-order FIFA 17 Super Deluxe Edition can get up to 40 FIFA Ultimate Team Jumbo Premium Gold Packs, Team of the Week loan players, and other FUT content. Click here to read about all our available pre-order offers.
Edytowane przez Wolfie_
Odnośnik do komentarza

okładka bez Messiego i od razu taka udana 

 

szczerze to zatkało mnie że zrobili nowe modele piłkarzy od zera :o ostatnia taka zmiana miała miejsce przy FIFIE 06 Road to World Cup przy zmianie generacji na PS3/360 i też im zajęło kilka lat żeby to jakoś wyglądało, Frostbite'a mieli już wcześniej to będzie łatwiej

 

no takiego hypu jak na tę edycję to nie miałem na żadną fifkę, bo szykuje się coś świeżego, przynajmniej wizualnie, oby weszli na poziom NBA 2K i myślę ze im się to uda tzn gameplay pewniak + prezentacja jak w TV + nextgen grafa

 

pierwszy raz wezmę jakąś edycję Deluxe, idę na całość  :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

zeby nie bylo ze nowy silnik, nowe klopoty - jakies przenikania, bledy kolizji i inne dzikie weze

 

jak mnie w tym roku nie jarala ani fifa ani pes bo rewolucji sie nie spodziewalem (te same silniki, ktore juz znamy od kilku lat, oba mi sie pasuja wiec na cud nie liczylem) to zmiana na frostbite mnie zaciekawila

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...