Skocz do zawartości

Dead Rising 4


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wierzę w ani jedno słowo z tej plotki. Capcom bawi się tylko w te serie, które się sprzedają. DR 4 poniosło porażkę w sklepach. Jedyne, co teraz zrobią, to zapewne na gamescomie oficjalne ogłoszenie i promocja wersji na PS4, który wyjdzie między listopadem a styczniem. Poczekają, ile z tej edycji spłynie pieniędzy i ewentualnie wtedy będą się zastanawiać. Nie chcę napisać, że seria po 4 jest martwa, ale chyba na pewno powędruje do lodówki na lata.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Wczoraj odpaliłem na dwie godziny i bawiłem się nieźle. Starego DR tutaj nie ma, ale jako odmóżdżająca rozrywka tytuł sprawdza się nieźle. Takie 7/10 i raczej lepiej nie będzie. DR3 mnie ominęło (co będę nadrabiać) więc to pierwsza odsłona serii na obecnej generacji z którą mam styczność. Spodziewałem się gry bliższej starym iteracjom, ale to co dostałem nie jest takie złe jak to opisują zawiedzeni fani serii

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jutro premiera. No i jestem rozdarty bo zdecydowanie kocham DR i DR2 (w 3-kę nie grałem z racji braku Xboxa), choć w przypadku 4-ki było sporo tego narzekania z tego co pamiętam. Mimo to odzywa się we mnie taka swoista naiwność, że może jednak nie jest AŻ TAK słabo...  

Odnośnik do komentarza

Ech... jakby trójkę wypuścili z M$owej niewoli to bym chętnie ograł, bo klimacik tam wydawał się ciut poważniejszy. A to? Jakieś festyniarskie, błyszczące, kolorowe, głupkowate badziewie. Grałem tylko chwilkę w DR2 i nie przemawia do mnie ten styl (no chyba, że w Lollipop Chainsaw, ale tam bohaterka ciekawsza).

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

A mi się podoba, nie wiem nawet czy nie bardziej niz 3ka, własnie przez jeszcze bardziej mięsistą kampanie i luźniejsze podejście. Masakrowanie zombiakow wciaz bawi, zabawek jest chyba jeszcze więcej niż w poprzednich częściach, humor na całkiem przyzwoitym poziomie - jak ktoś zaakceptuje konwencje to na pewno będzie się dobrze bawił. Zaskoczył mnie też fakt, że Capcom Heros jest dostępny za free, z chęcią sprawdzę, zwłaszcza, że początek mega pozytywnie mnie zaskoczył xD

 

Gra trafiła do Humble Bundle, można ją kupić nawet za 13 zł i to chyba najlepiej wydane 4 piwa w tym roku!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Zależy, co Cię nuży. Tu masz sieczkę zombiaków na skalę masową, nic więcej i nic mniej. Jeśli podchodzisz do gierki jako totalnie nieambitnego zabijacza czasu to się nie zawiedziesz, jeśli szukasz czegoś więcej to może być różnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, easye napisał:

 

 

Mimo, że ten początek przechodziłem setki razy i znam go na pamięć to i tak mi nie zbrzydł. Ma coś w sobie chociaż reszta gry może powodować różne opinie. 

 

Na pewno jest tutaj bardziej przyjemna rozwałka zombiaków niż w 3. Brakuje jednak mocno coopa bo ten czas z Blubciem w 3 to był dobrze spędzony czas. No i Capcom Heroes to też bardzo ciekawe urozmaicenie głównego wątku fabularnego aczkolwiek jakby wzięli najlepsze misje z różnych gier Capcomu, w których wcielamy się w poszczególnych bohaterów z ich gier gdzie przechodzimy odpowiednio dostosowane do klimatu i humoru DR misje to byłby sztos. Wyobrażacie sobie np. wioskę z Re4 zrobioną w klimatach DR? Albo jakąś misję z DMC? Grałbym. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No, a ja sobie pykam w wersję Ps4 od kilku dni i jest ... dobrze, nawet bardzo dobrze. 

Są tu elementy, których brakowało mi w wielu grach. Ilość zombiakòw w kadrze niekiedy zrywa beret z dyni. 

Jest wesoła wyrzynka, rozjeżdżanie i wysadzanie. Cykanie fot. Strzelanie. Spalanie. 

Graficznie mogło by być lepiej, ale to tytuł nie za świeży (jak i główni jego - martwi bohaterowie ). 

Przebijanie się z punktu do punktu daje radę. Imo początek w galerii był słaby i nawet myślałem , że się poddam.

Na szczęście gra zyskuje po pierwszym epizodzie i później już jest dobrze. 

Wstępnie po trzech misjach/sprawach ocena 7,5/ 10 wydaje się sprawiedliwa.

Ps: brak presji czasu dla mnie zdecydowanie in plus. Chociaż zależy kto co lubi...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...