Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!
Nie umiem czegoś rozgryzc, mianowicie jedne drzwi można otwierać kodami w innych nie ma takiej możliwości. Ale. Jestem w centrum urazowym, zaciukalem gościa w izolatce, na ścianie wydziargal kod do biura doktora Devriesa, ale panel na drzwiach nie ma możliwości wpisania tego kodu, wyświetla niezgodność karty i tyle. To jakiś bug w grze?

Odnośnik do komentarza
Do róźnych drzwi potrzeba innych kart. Ale warto się rozejrzeć i czytać notatki, bo można szybciej trafić na alternatywne wejście niż szukać karty. 
Mój błąd. Kod ze ściany był do sejfu, dostęp do biura przez kartę znalezioną w innej lokacji.
Mega gra, połączenie DeusaExa z Obcym Isolation, 10/10!
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Uuu... Dodatek do PREY? Na księżycu? Tego się nie spodziewałem - byłem przekonany, że gierka sprzedała się tak nędznie, że pozostanie zamkniętą całością, a tu proszę...
Z jednej strony jestem trochę zawiedziony, bo to było nawet miłe - zagrać w grę, która ma swój definitywny koniec, a z drugiej... chętnie znów wrócę w te klimaty :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.03.2018 o 22:42, Dahaka napisał:

No ale czuje, że gram z przymusu i chyba dropnę ;/ Jak wygląda dalsza część gry? Mniej więcej tak samo, czy może jest coś wartego przemęczenia się?


Niewiele się zmieni, niestety. Sam kupiłem gierkę głównie przez hajp na forumku, a później wymęczyłem i wynudziłem się strasznie. No ale 20h na liczniku, więc nie że przebiegłem po łebkach, napisy końcowe i ulga. Wybitnie mi nie siadło z jakiegoś powodu. Niektórzy męczą i nie rozumieją fenomenu NieRa, a my Preya i co zrobisz? :dunno:

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Frantik napisał:

 No ale 20h na liczniku, więc nie że przebiegłem po łebkach, napisy końcowe i ulga. 


20h na liczniku? Zdecydowanie "przebiegłeś po łebkach, napisy końcowe i ulga" :)
Mi samo demo zajęło około 8h :P 
Pierwsze przejście ponad 50h, a drugie gdzieś około 30 - uwielbiam ten tytuł i musiałem go wymaksować :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq
2 godziny temu, Wredny napisał:


20h na liczniku? Zdecydowanie "przebiegłeś po łebkach, napisy końcowe i ulga" :)
Mi samo demo zajęło około 8h :P 
Pierwsze przejście ponad 50h, a drugie gdzieś około 30 - uwielbiam ten tytuł i musiałem go wymaksować :)

Skończyłem grę mając na liczniku 25h. Przez ten czas zdobyłem 43 z 49 trofeów i przeszedłem grę w najlepszy możliwy sposób. Nie oceniaj czyjegoś stylu gry po czasie bo to, że Tobie coś zajęło dwa/trzy razy tyle to nie znaczy, że ktoś nie umie zrobić tego szybciej i sprawniej. 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
5 godzin temu, Papaj napisał:

A jaki to jest najlepszy możliwy sposób? Przechodzić grę pod trofea wymyślone przez twórców? Prey nie faworyzuje konkretnych stylów gry. A może chodzi o wykonanie wszystkich zadań pobocznych i znalezienie innych sekretów?

Chodzi o przejście gry w najbardziej empatyczny sposób czyli zrobienie wszystkich misji pobocznych co wiąże się z uratowaniem pozostałych na Talosie I osób nie zabijając po drodze żadnego człowieka. Można powiedzieć, że to jest synonim dobrego zakończenia w takim Metro. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, _Red_ napisał:

"zle przechodzisz gre"

"nie podobala sie, wiec pewnie nie zrozumiales angielskiego" 

"lol grasz na normalu"

"nie zebrales wszystkich piórek wiec nie oceniaj gry"

itp. xd

 

To forum to tylko wkp bo o gierkach juz nie ma sensu czasem dyskutować. 

Chyba rozumiesz, że taki detal jak poziom trudność, może rzutować na odbiór całości? 

Pomijając to Prey, podobnie jak Dishonored to gra w której sam gracz wybiera w jaki sposób chce przejść całość. Jeden większość etapów przeleci z shotgunem w łapie, drugi nie rozwinie postaci, nie spojrzy na Talos z innej perspektywy i  nie odkryje sekretów tej Stacji. Dlatego nie dziwi mnie średnia sprzedaż i mieszane opinie o Prey. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Drodzy forumowicze. Wczoraj ściągnąłem sobie z PSN demo z pierwszą godziną gry. Prey na tyle mi się spodobał, że z rana pobiegłem do pobliskiego sklepu kupić pełną wersję. Mieli tylko ang wersję, ale facet mówił, że na 100 będą pl napisy. Tym czasem po włożeniu płytki, gra niejako zainstalowała mi drugą wersję gry i niestety jest tutaj tylko j. angielski i nie mogę się nigdzie doszukać opcji zmiany języka. Chłop w sklepie był niedoinformowany, czy jednak jest jakaś ukryta metoda zmiany języka?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.