Skocz do zawartości

South Park: The Fractured but Whole


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ta gra serio nawet na PC w pudełku ponad 200zł? Jedynka naprawde za(pipi)ista ale ukonczyłem w 15h. Zostały mi ze 2 questy do zrobienia ale ze mam max level to juz mi sie nie chciało szukac po mapie bezdomnych :P Czekam bardzo mocno bo serial uwielbiam. Podoba mi się jak rozbudowali walkę. Niech bedzie wiecej opcji levelowania i tak samo za(pipi)ista fabuła co w jedynce i będzie sztos.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Podbiję temat ciekawym newsem dotyczącym devów odpowiedzialnych za grę.

 

Ubisoft’s San Francisco studio is expanding its narrative creative pool with four new hires, all of whom hail from a legendary name in story-driven gaming: Telltale Games. With credits that include The Walking Dead, The Wolf Among Us, Tales from the Borderlands, and Minecraft: Story Mode, the four will bring a wealth of storytelling expertise to Ubisoft San Francisco future projects.


The new hires include two senior design directors, Dennis Lenart and Nick Herman, as well as narrative director Pierre Shorette and creative producer Adam Sarasohn. Lenart was a key member of the direction and cinematics departments on the first season of The Walking Dead, guiding its teams through six-week release schedules before going on to helm the wildly successful Minecraft: Story Mode as its creative director. Herman – who’s worked on more than 40 shipped games, and joined Telltale in its startup days as its first cinematic artist – also helped oversee season one of The Walking Dead as its lead cinematic artist and director.

“We are excited to welcome these strong industry veterans to our skilled team at Ubisoft San Francisco,” says, François Pelland, Executive Producer at Ubisoft San Francisco. “As we continue to expand our portfolio of games, we look to hire the best talent in the industry and infuse team members with a shared passion for development.”

Shorette, meanwhile, cut his teeth at Telltale writing for The Wolf Among Us, then led writing for The Walking Dead’s second season and Tales from the Borderlands. Before joining Ubisoft San Francisco, he was Telltale’s director of writing, guiding other writers across all of the company’s projects. Finally, Sarasohn has been overseeing dev teams for more than 10 years as a producer, shipping Tales from the Borderlands and training new producers during his four years at Telltale.

Lenart, Herman, Shorette, and Sarasohn are formidable additions to the team at Ubisoft San Francisco, where they’ll work on future projects. To find out more when information becomes available, keep your eye on UbiBlog.

źródło: http://blog.ubi.com/telltale-veteran...san-francisco/

Ubisoft San Fransico wyciągnęło samą śmietankę z Telltale (dosłownie najważniejsze osoby od nich). Kończą powoli prace nad SP:TFbW i jeśli zostaną przy rpgach, to z taką reżyserską i pisarską obsadą może być ciekawie.  

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 3 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...

http://www.ppe.pl/publicystyka/3433/gralismy-w-south-park-the-fractured-but-whole-trzymajcie-mocno-zwieracze.html

 

Rozbo już grał. Jego podsumowanie:

 

 

 

The Fractured but Whole jest sequelem, który nie wywraca formuły do góry nogami, jednak w kilku miejscach wprowadza istotne poprawki. Szczerze mówiąc, byłem zachwycony. Dawno tak dobrze się nie bawiłem, dlatego mam nadzieję, że finalna wersja gry będzie wystarczy na więcej niż dwa wieczory, bo tego niesamowitego miasteczka na za(pipi)u USA, z bandą najbardziej niepoprawnych politycznie dzieciaków na planecie, po prostu nie chce się opuszczać.

 

Wincyj w linku. Będzie grane na premierę :cool::lapka:

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Zabawne, ale nie podoba mi się to, że gra narzuca wygląd bohatera zależnie od poziomu trudności.

 

Natomiast sam pomysł przedni, gdyż obie strony barykady się zagotują, jak to zwykle u Treya i Matta bywa.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

stawiam lewe jajo, że wybór to tylko szydera i poziom trudności będzie taki sam niezależnie od wybranego koloru skóry

W jedynce można było wybrać poziom trudności (który podobno czymś tam się od siebie różnił), więc nie rozumiem dlaczego teraz miałoby być inaczej. 

 

Rozi dobry analizator.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.