Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Wygląda bardzo ładnie, rusza się też fantastycznie. Spoderman? Czekam.

 

No tylko mam nadzieję, że te QTE to taka misja, i oprócz napierdzielania trójkąta na czas jakoś spoko będzie wykorzystane miasto i poruszanie się w nim. Bo takie otoczenie i poruszanie się w nim mogą dawać fajne możliwości, szkoda żeby skończyło się na wielkich przyciskach pokazywanych na ekranie.

Odnośnik do komentarza

infamous2 tez na pierwszym pokazie reklamowano skryptowanym fragmentem gameplayu, a sama gra jak wiemy byla sandboxem, mam nadzieje, ze tutaj postawili na to samo - z drugiej strony az wierzyc sie nie chce ze przy takiej jakosci oprawy bedzie to prawilny sandbox i bedzie mozna zeskoczyc w kazdej chwili na te ulice

Odnośnik do komentarza

infamous2 tez na pierwszym pokazie reklamowano skryptowanym fragmentem gameplayu, a sama gra jak wiemy byla sandboxem, mam nadzieje, ze tutaj postawili na to samo - z drugiej strony az wierzyc sie nie chce ze przy takiej jakosci oprawy bedzie to prawilny sandbox i bedzie mozna zeskoczyc w kazdej chwili na te ulice

Na Pro niby czemu nie? Sunset Overdrive też ma otwarty świat przy naprawdę niezłym wyglądzie wizualnym.

Odnośnik do komentarza

Wewnętrzna studia Sony prawie zawsze dostarczają obiecana na początku jakość, bardzo dobrze znają możliwości sprzętu, to nie ubisoft.

Myśle, że wszystkie obecnie przedstawiane tytuły na konferencji śmigały na PRO.

 

Tak wiem, że Insomniac jest niezależny, ale przy tym tytule mają wsparcie.

Edytowane przez Fanek
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Śmieszy mnie troche to wytykanie ze na pewno bedzie downgrade w kazdej grze. Ani SM, ani GOW nie wygląda jakby na to sie zapowiadało. Zwłaszcza ze już widzieliśmy jak wygląda U4 czy Horizon.

Zwłaszcza, że w żadnej grze Sony na PS4 żadnych cięć nie było, ale to standardowa gadka. To samo ludzie pisali przed premierą U4 czy Horizon, NA PEWNO tak nie będzie wyglądać na premierę.

Odnośnik do komentarza

Spiderman był z PRO:

 

More information was also provided by the game’s Creative Director Bryan Intihar, who talked about story, combat and more, also confirming that this trailer runs on PS4 Pro:

"Last but not least, the trailer was running on PS4 Pro in 4K, and E3 attendees will be able to see it in HDR."

 

screeny 4K

 

 

 

SPMPS4_Screen_PS4_Li_E32017_1497330186.j

SPMPS4_Screen_PS4_Hero_E32017_1497330185

SPMPS4_Screen_PS4_WebbedMask_E32017_1497

SPMPS4_Screen_PS4_Save_E32017_1497330189

SPMPS4_Screen_PS4_Rooftop_E32017_1497330

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Jezu to demo było w 4K? :o

Taa i można nawet jest juz pobrać w tej rozdzielczości http://gamersyde.com/hqstream_spider_man_e3_gameplay_demo_4k_-40198_en.html i dobrze widać, że budynki są bez texturek. Mają masę roboty z tym tytułem więc o downgrade raczej bym się nie martwił ;)

 

Czekam mocno na pajeczaka

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

Z wywiadu z Markiem Cerny z E3:

 

He is spending a lot of time with Insomniac Games, and while he doesn’t want to diminish what they’re doing with PS4 Pro, their main focus for Spider-Man is on gameplay innovation. For PS4 Pro they’re using temporal injection that uses display buffers at 2160p, that can be scaled down to create very clean images on standard HDTV at 1080p.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.