Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasias

Śliczne dziecko Insomniac i Batmana od Rocksteady. Czyli jakość, fun i obłędne wykonanie. To nie mogło się nie udać. Stawiam na wiosnę 2018, między kwietniem a czerwcem.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Wiadomo ludzie chcą gry a nie "interakcji". Ostatnie Spidery też chyba miały mocny nacisk na to i dlatego ten od Insomniac może trochę rozczarowywać pod tym względem. Trzymam jednak kciuki, że nie będą przesadnie nimi zasypywać i była to raczej wstawka pod e3.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, ze te QTE zostawia tylko dla nielicznych akcji w pojedynczych misjach. Na pokazanym trailerze bylo tego masakrycznie duzo. Ladnie to wyglada, ale co z tego jak najlepsze akcje beda QTE.

 

Inne gry bylyby scenkami, a tu interakcja? Sorry wolalbym normalne scenki. Nie chce QTE, ktorych bede musial wypatrywac, uwazac, zamiast cieszyc sie tym co sie dzieje na ekranie.

Odnośnik do komentarza

Ja tam uwielbiam gry od Insomaniac. Sunset to dla mnie jedno z najlepszych nowych IP tej generacji. Oni potrafią tworzyć fantastyczne gry pod względem gameplayu. Tutaj będzie podobnie i ta sekwencja QTE tego nie zmieni. To samo było w Sunsecie - jedna czy tam dwie takie akcje podyktowane fabułą, a reszta o Jezusie uff.png

 

Spider zapowiada się na grę bardzo, ale to bardzo dobrą.

Oglądając ten materiał przypomniało mi się to:

52795-Spider-Man_(E)-6.jpg

 

 

Czekam smile.png!

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy po wydaniu Spidermana, Sony będzie chciało wykupić Insomniac i przygarnąć na stałe pod swoje skrzydła.

Hendrix jak myślisz?

 

Ogólnie studia jak Bend i GG chwalą sobie to, że Sony ich jakoś nie goni z terminami, nie ma reżimu. Sony zależy na jak najwyższej jakości gier i nie szkodują siana.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

 @Fanek

A w życiu, Insomniac Games miało kiedyś już ofertę na stole  i odmówili, wolą niezależność. Sony obecnie też nie ma interesu w kupowaniu ich, to duży dev (300+) i drogi w utrzymaniu.  Stosunki między oboma podmiotami są zresztą na tyle dobre, że IG i tak większość gier robi na PS, ponieważ tam też jest ich klientela, próbowali i multiplatformowości, i całkowicie własnego IP dla MS (MS ma pewnie prawo first refusal, stąd SO prędko nie zobaczymy, chyba że klauzula ma ograniczony czas trwania) - nie wypaliło.

Poza tym nie skończą na jednym Spider-Manie :v

Edytowane przez Hendrix
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jaka liga. O czym ty gadasz. Ocenie surowy gameplay a nie skryptoqte. Rozyebalo mnie i tak ale nie wiem czemu gra wedlug ciebie nie moze tak wygladac.

Liga prezentacji gry pod wzgledem graficznym.To co widzielismy na ,,gameplay-u,, spidermana  oceniam lige wyzej od horizona.

Popatrz jak to sie rusza,ilosc obiektow(wykonanie budynkow) i tekstury,fizyka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...