Skocz do zawartości

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy


Ma_niek

Rekomendowane odpowiedzi

Gra wygląda tak sobie, ale i tak się jaram w opór. Jak już odpalę to nostalgia na pewno zrobi swoje i się będę bawić znakomicie.

Ale obawiam się jednej rzeczy - wycinania poziomów. Cała trylogia to jakieś 80 leveli (wliczając wszystkie ukryte) + z 15 walk z bossami. Albo będzie ostra wycinanka, albo trylogia wcale nie będzie trylogią i każda część będzie sprzedawana osobno. Lepiej się mentalnie przygotować.

Odnośnik do komentarza

 

Mocno się rozczarowałem, nie jest to na pewno poziom Ratcheta.

Ratchet to był remake, a Crash to remaster. I tak jest lepiej niż sądziłem, że będzie. Osobiście myślałem, że podbiją tylko rozdziałkę (coś jak Banjo i Perfekt Dark z N64 na X360) ale czasami dobrze jest się pomylić :-) 

 

 

Tutaj też jest Remake. Bazę zostawili, natomiast cała reszta została wymieniona. Remaster to by był, gdyby oryginał wyszlifowali do maksimum, jak np. z FF VII

 

Edytowane przez Graczdari
Odnośnik do komentarza

Żeby tak tylko każde remastery wyglądały względem oryginału to nikt by nie narzekał, że tylko roździałkę podmienili.

To remake i szczerze wygląda ok, myślę że Crash nie potrzebuje grafiki jak Ratchet byle gameplay był miodny i sprawiał radość jak w oryginale. Z grafiką z Ratcheta to by dopiero się wszystko świeciło jak psu jajca.

Odnośnik do komentarza

 

 

Mocno się rozczarowałem, nie jest to na pewno poziom Ratcheta.

Ratchet to był remake, a Crash to remaster. I tak jest lepiej niż sądziłem, że będzie. Osobiście myślałem, że podbiją tylko rozdziałkę (coś jak Banjo i Perfekt Dark z N64 na X360) ale czasami dobrze jest się pomylić :-) 

 

 

Tutaj też jest Remake. Bazę zostawili, natomiast cała reszta została wymieniona. Remaster to by był, gdyby oryginał wyszlifowali do maksimum, jak np. z FF VII

 

 

jeden lepszy od drugiego... jak ten FF7 może być rimejkiem, jeśli to nadal ten sam engine z lat 90'? jeśli użyto nowego w Crashu to i to będzie rimejkiem. no wiem trochę rocket science

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

A gdzie napisałem, że FF VII to jest remake? Odniosłem się do różnicy między REMAKE a REMASTER. 

 

Crash jest Rimejkiem jak Ratchet, a Remastered to taki np. FINAL FANTASY VII na PS4, którego bazę z PS1 wyszlifowali do maksa. Wyższa rozdziałka, wygładzone elementy, oczyszczone tekstury itd.

 

Remake FFVII dopiero będzie. .

Odnośnik do komentarza

jest ładnie, trochę sterylnie i za jasno, ale duch oryginału zachowany (muzyka i animacje  <3) no i można zawsze ściemnić tv.

 

a no i po rozmieszczeniu przeszkadajek widać że nie będzie jednak zbyt casulowo :3 jest całkiem przyzwoicie

 

Imo gamma jest po prostu zepsuta na tym filmiku to się często zdarza. Jak dla mnie świetnie wygląda ten gameplay jak stary Crash, bedzie zbieranie jabłek :D   Pamiętacie te nawiązania w U4, wszystko się potwierdziło.

 

z ppe: 

 

 

Autorzy zdradzili, że na nowo przygotowali poziomy, bohaterów, przerywniki filmowe, dodano system zapisów oraz Time Trials do wszystkich trzech gier. W pakiecie gracze otrzymają:

  • Crash Bandicoot
  • Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back
  • Crash Bandicoot: Warped

Gre robie studio Vicarious Visions, premiera 2017.

 

 

http://www.ppe.pl/news/47928/crash-bandicoot-n-sane-trilogy-wyglada-wysmienicie-ulubieniec-powraca.html

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...